Mokinių pasiekimai

Ignalinos r. Vidiškių gimnazijos mokinių pasiekimai olimpiadose, konkursuose, varžybose, projektuose ir kituose renginiuose 2017–2018 m. m.

Eil. nr.

Konkursas, olimpiada, varžybos

Lygmuo

Mokinio vardas, pavardė, komanda, kolektyvas

Klasė

Pasiekimas

Ruošęs mokytojas

VIDIŠKIŲ GIMNAZIJA

1.

Futbolo varžybos

Regioninės

Arijus Ašurovas

Tomas Baubinas

Deividas Dovidov

Raimondas Juchnevič

Daniel Novickij

Tauras Jokūbas Rakštelis

Irmantas Achromkinas

Liudvig Novickij

Irmantas Ramanauskas

Irmantas Vitkus

7

7

7

7

7

7

8

8

8

8

II vieta

Irmantas Nalivaika

2.

Internetinė olimpiada „Nalanda 2017“

Tarptautinė

Skirmantas Strašinskas

7

II laipsnio diplomas (anglų k.)

Jurgita Raketienė

3.

Internetinė olimpiada „KINGS“

Tarptautinė

Skirmantas Strašinskas

7

Diplomas

Jurgita Raketienė

4.

BUM mokinių rudens kroso varžybos

Rajoninės

Martynas Steponėnas

Sabina Slabadaitė

Nerijus Malinauskas

Dovilė Kriugiškytė

6

II

II

III

II vieta

I vieta

III vieta

III vieta

Gintaras Gruodis

5.

Konkursas „Sveikuolių sveikuoliai“ (1-4 klasių mokinių grupė)

Rajoninis

Vitalijus Andrejevas

Gabija Bražiūnaitė

Austėja Garnevičiūtė

Ramūnas Kurgonas

Beatričė Meilutė

Aistis Sabaliauskas

4

4

4

4

4

4

I vieta

Elena Abeciūnienė

Inga Survilienė

6.

Muzikos olimpiada

Rajoninė

Kamilė Graužlytė

Justina Vilūnaitė

6

I

II vieta

II vieta

Lionė Gruodienė

7.

BUM mokinių sporto žaidynių kvadrato varžybos

Rajoninės

Dovydas Bogomolskas

Aurimas Grušnius

Rokas Ervinas Česūnas

Pijus Kardelis

Aivaras Malinauskas

Kirilas Maslabojevas

Mikalojus Mirošničenko

Gintautas Ramanauskas

Jokūbas Steponėnas

Martynas Steponėnas

5

5

6

6

6

6

6

6

6

6

II vieta

Gintaras Gruodis

8.

BLM mokinių sporto žaidynių kvadrato varžybos

Rajoninės

Austėja Akinskaitė

Vilija Čičovaitė

Akvilė Graužlytė

Gintarė Atėnė Guigaitė

Aistė Kaškilevičiūtė

Teresė Austėja Kazinec

Gabija Peciulevičiūtė

Gabrielė Pečiulytė

Skaistė Velytė

Neringa Drobitova

5

5

5

5

5

5

5

5

5

6

III vieta

Gintaras Gruodis

9.

BUM mokinių sporto žaidynių (2007 metų ir jaunesnių mokinių) kvadrato varžybos

Rajoninės

Ričardas Česokas

Nojus Grigonis

Liepa Gruzdytė

Adomas Kaškilevičius

Vitalijus Andrejevas

Ramūnas Kurgonas

Aistis Sabaliauskas

Agnė Drobitova

Gabija Bražiūnaitė

Beatričė Meilutė

Austėja Garnevičiūtė

Laura Janutėnaitė

3

3

3

3

4

4

4

4

4

4

4

4

II vieta

Elena Abeciūnienė

Jūratė Šalkauskienė

10.

BLM mokinių sporto žaidynių futbolo varžybos

Rajoninės

Gintautas Ramanauskas

Matas Rimko

Jokūbas Steponėnas

Martynas Steponėnas

Arijus Ašurovas

Tomas Baubinas

Vytenis Butkūnas

Deividas Dovidov

Raimondas Juchnevič

Tauras Jokūbas Rakštelis

6

6

6

6

7

7

7

7

7

7

II vieta

Gintaras Gruodis

11.

Mokinių meninės kūrybos darbų konkursas „Kalėdinis atvirukas“

Tarptautinis

Gintarė Atėnė Guigaitė

Eva Risakovaitė

Gabija Apyvalaitė

Skaistė Meškelaitė

Neringa Bražiūnaitė

Augustė Valėnaitė

Kotryna Ševcovaitė

5

6

7

7

7

7

III

Padėkos raštai

Audronė Krikščionaitienė

12.

Jaunųjų talentų konkursas

Rajoninis

Ernesta Paslauskaitė

Adelė Misiūnaitė

I

III

Laureatės

 

13.

„Juventus“ krepšinio lygos 2017–2018 metų sezonas

Rajoninis

Povilas Trubila

Vilius Steponėnas

Arnas Sabaliauskas

Ovidijus Nasevičius

Vytenis Mikalajūnas

Emilis Druteika

Deividas Baubinas

Antanas Panavas

Rolandas Greicevičius

Modestas Mackevičius

I

I

II

II

II

II

II

III

III

IV

I vieta

Gintaras Gruodis

14.

Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų 2005 m. gimimo ir jaunesnių berniukų kvadrato varžybos

Zoninės

Dovydas Bogomolskas

Ugnius Patiejūnas

Rokas Ervinas Česūnas

Pijus Kardelis

Aivaras Malinauskas

Kirilas Maslabojevas

Gintautas Ramanauskas

Matas Rimko

Jokūbas Steponėnas

Martynas Steponėnas

5

6

6

6

6

6

6

6

6

6

II vieta

Gintaras Gruodis

13.

Programa „Gyvenk arčiau gamtos, tai ji tave globos“

Rajoninė

Gabija Česokaitė

Brigita Kurgonaitė

Džordana Taluntytė

Agnė Drobitova

2

2

2

4

Padėkos raštai

 

13.

9-12 klasių mokinių biologijos olimpiada

Rajoninė

Ostinas Ivanovas

Erika Mudinaitė

Dainius Čeponis

I

II

III

I vieta

II vieta

II vieta

Ona Motiejonienė

14.

Epistolinio rašinio konkursas

Rajoninis

Akvilė Graužlytė

Deividas Bukauskas

5

7

III vieta

II vieta

Zita Čičelienė

15.

9-12 klasių mokinių chemijos olimpiada

Rajoninė

Ostinas Ivanovas

Deimantas Patiejūnas

I

III

III vieta

III vieta

Stasys Keraitis

16.

Jaunųjų filologų konkursas

Rajoninis

Dovilė Milišauskaitė

IV

I vieta

Zita Čičelienė

17.

BUM mokinių (berniukų) tinklinio varžybos

Rajoninės

Arijus Ašurovas

Povilas Trubila

Deividas Baubinas

Jokūbas Čeponis

Emilis Druteika

Ovidijus Nasevičius

Arnas Sabaliauskas

7

I

II

II

II

II

II

I vieta

Gintaras Gruodis

18.

Kaimo vaikų ir jaunimo konkursas „Po tėviškės dangum 2017“

Respublikinis

Eva Risakovaitė

Gabija Apyvalaitė

Ugnė Žemaitytė

Monika Žemaitytė

6

7

2

I

Laureatės

 

Padėkos raštai

Audronė Krikščionaitienė

19.

Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada

Rajoninė

Faustina Čiūdaraitė

Adelė Misiūnaitė

II

III

III vieta

III vieta

Zita Čičelienė

Ona Lukoševičienė

20.

Kompiuterinių piešinių konkursas „Mano pasaulio spalvos“

Rajoninis

Austėja Garnevičiūtė

Meta Theresa Unger

4

8

I, III vietos

I vieta

Joana Garnevičienė

21.

Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų kvadrato

(2007 m. g. ir jaun.) varžybos

Tarpzoninės

Vitalijus Andrejevas

Ričardas Česokas

Nojus Grigonis

Ramūnas Kurgonas

Aistis Sabaliauskas

Gabija Bražiūnaitė

Agnė Drobitova

Austėja Garnevičiūtė

Gabrielė Grinkevičiūtė

Beatričė Meilutė

4

3

3

4

4

4

4

4

4

4

III vieta

Elena Abeciūnienė

Jūratė Šalkauskienė

22.

Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų (berniukų) tinklinio

varžybos

Zoninės

Arijus Ašurovas

Povilas Trubila

Donatas Sakalauskas Deividas Baubinas

Jokūbas Čeponis

Emilis Druteika

Ovidijus Nasevičius

Arnas Sabaliauskas

7

I

I

II

II

II

II

II

I vieta

Gintaras Gruodis

23.

BUM mokinių (mergaičių) tinklinio varžybos

Rajoninės

Skirmantė Čirvininaitė

Elija Guiskytė

Ernesta Paslauskaitė

Gabija Rokytė

Justina Vilūnaitė

Sabina Einikytė

Rugilė Laučiškytė

Liveta Meškėnaitė

Sabina Slabadaitė

I

I

I

I

I

II

II

II

II

III vieta

Gintaras Gruodis

24.

Edukacinis anglų kalbos konkursas „Olympis 2017 – Rudens sesija“

Respublikinis

Ugnė Žemaitytė

Aivaras Maskoliūnas

Dija Rokytė

Darius Gruzdys

Miglė Volkovskytė

Astoras Dovliaš

Nojus Grigonis

Jokūbas Cicėnas

Aistis Sabaliauskas

Pijus Kardelis

Ieva Jasiukianecaitė

Neringa Drobitova

Kamilė Graužlytė

Skirmantas Strašinskas

2

2

2

2

2

2

3

3

4

6

6

6

6

7

I laip. dipl.

I laip. dipl.

I laip. dipl.

II laip. dipl.

II laip. dipl.

Padėka

II laip. dipl.

II laip. dipl.

I laip. dipl.

I laip. dipl.

II laip. dipl.

Padėka

Padėka

I laip. dipl.

Ingrida Labuckienė

25.

Edukacinis lietuvių kalbos ir literatūros konkursas „Olympis 2017 – Rudens sesija“

Respublikinis

Dija Rokytė

Darius Gruzdys

Aivaras Maskoliūnas

Astoras Dovliaš

Miglė Volkovskytė

Nojus Grigonis

Jokūbas Cicėnas

Austėja Garnevičiūtė

Gabrielė Grinkevičiūtė

Kamilė Graužlytė

2

2

2

2

2

3

3

4

4

6

I laip. dipl.

I laip. dipl.

I laip. dipl.

I laip. dipl.

I laip. dipl.

I laip.dipl.

II laip. dipl.

I laip.dipl.

II laip. dipl.

III laip. dipl.

Diana Kindurienė

Jūratė Šalkauskienė

Elena Abeciūnienė

 

26.

Edukacinis matematikos konkursas „Olympis 2017 – Rudens sesija“

Respublikinis

Domantas Čeponis

Ugnė Žemaitytė

Dija Rokytė

Darius Gruzdys

Miglė Volkovskytė

Raminta Akinskaitė

Aivaras Maskoliūnas

Tija Čiūdaraitė

Astoras Dovliaš

Džordana Taluntytė

Viltė Žemaitytė

Nojus Grigonis

Jokūbas Cicėnas

Liutauras Gruodis

Jokūbas Umbrasas

Austėja Garnevičiūtė

Vitalijus Andrejevas

Rokas Ervinas Česūnas

Kamilė Graužlytė

Sirmantas Strašinskas

Kajus Meidus

1

2

2

2

2

2

2

2

2

2

2

3

3

3

3

4

4

6

6

7

7

I laip. dipl.

I laip.dipl.

I laip.dipl.

II laip. dipl.

II laip. dipl.

II laip.dipl.

II laip. dipl.

II laip.dipl.

III laip.dipl.

Padėka

Padėka

III laip.dipl.

III laip.dipl.

Padėka

Padėka

I laip.dipl.

Padėka

I laip.dipl.

Padėka

III laip.dipl.

Padėka

Diana Kindurienė

Jūratė Šalkauskienė

Elena Abeciūnienė

 

27.

Edukacinis biologijos konkursas „Olympis 2017 – Rudens sesija“

Respublikinis

Dija Rokytė

Miglė Volkovskytė Darius Gruzdys

Aivaras Maskoliūnas

Aivaras Bražiūnas

Astoras Dovliaš

Nojus Grigonis

Jokūbas Cicėnas

Ramūnas Kurgonas

Austėja Garnevičiūtė

Gabrielė Grinkevičiūtė

Rokas Ervinas Česūnas

Kamilė Graužlytė

Skirmantas Strašinskas

Džiugas Rimantas Grikinis

Kajus Meidus

Saulius Gabrilavičius

2

2

2

2

2

2

3

3

4

4

4

6

6

7

7

 

7

8

I laip. dipl.

I laip. dipl.

I laip. dipl.

I laip. dipl.

II laip. dipl.

II laip. dipl.

I laip.dipl.

I laip.dipl.

I laip.dipl.

I laip.dipl.

I laip.dipl.

I laip.dipl.

Padėka

II laip. dipl.

III laip.dipl.

 

Padėka

I laip.dipl.

Diana Kindurienė

Jūratė Šalkauskienė

Elena Abeciūnienė

Sonata Petkūnienė

 

28.

Edukacinis informacinių technologijų konkursas „Olympis 2017 – Rudens sesija“

Respublikinis

Rokas Ervinas Česūnas

Kamilė Graužlytė

Ieva Jasiukianecaitė

Skirmantas Strašinskas

 

6

6

6

7

I laip. dipl.

Padėka

Padėka

Padėka

 

29.

Edukacinis geografijos konkursas „Olympis 2017 – Rudens sesija“

Respublikinis

Ieva Jasiukianecaitė

 

6

 

 

Padėka

 

30.

Edukacinis istorijos konkursas „Olympis 2017 – Rudens sesija“

Respublikinis

Rokas Ervinas Česūnas

Kamilė Graužlytė

Ieva Jasiukianecaitė

Kajus Meidus

6

6

6

7

II laip. dipl.

Padėka

Padėka

Padėka

Danguolė Bajarūnienė

31.

BUM mokinių stalo teniso varžybos

Rajoninės

Arijus Ašurovas

Vytenis Butkūnas

Raimondas Juchnevič

Povilas Trubila

7

7

7

I

I vieta

Gintaras Gruodis

32.

Lietuvos mokyklų žaidynių berniukų (2002 m. g. ir jaun.) stalo teniso varžybos

Zoninės

Arijus Ašurovas

Vytenis Butkūnas

Raimondas Juchnevič

Povilas Trubila

7

7

7

I

II vieta

Gintaras Gruodis

33.

Meninio skaitymo konkursas

Rajoninis

Ovidijus Nasevičius

II

III vieta

Zita Čičelienė

34.

9-12 klasių mokinių fizikos olimpiada

Rajoninė

Sabina Slabadaitė

Tomas Butkūnas

Ostinas Ivanovas

Andrius Martinkėnas

Deimantas Patiejūnas

II

III

I

III

III

II vieta

II vieta

III vieta

III vieta

III vieta

Joana Garnevičienė

35.

Anglų kalbos olimpiada KINGS

(rudens semestras)

Tarptautinė

Liepa Gruzdytė

Mindaugas Akinskas

Skirmantas Strašinskas

Džiugas Rimantas Grikinis

Dainius Čeponis

Nojus Grigonis

Austėja Akinskaitė

Justinas Kazimirėnas

3

7

7

7

 

III

3

5

III

II lygis

II lygis

II lygis

II lygis

 

II lygis

III lygis

III lygis

III lygis

Jurgita Raketienė

36.

Matematikos olimpiada KINGS

(rudens semestras)

Tarptautinė

Nojus Grigonis

 

3

III lygis

 

37.

Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų (berniukų) tinklinio

varžybos

Tarpzoninės

Arijus Ašurovas

Povilas Trubila

Donatas Sakalauskas Deividas Baubinas

Jokūbas Čeponis

Emilis Druteika

Ovidijus Nasevičius

Arnas Sabaliauskas

7

I

I

II

II

II

II

II

III vieta

Gintaras Gruodis

38.

Rusų kalbos olimpiada

Rajoninė

Kotryna Ševcovaitė

III

III vieta

Galina Ivanova

39.

Technologijų olimpiada

Rajoninė

Ernesta Paslauskaitė

Adelė Misiūnaitė

I

III

I vieta

I vieta

Audronė Krikščionaitienė

40.

Konkursas „Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija“

Rajoninis

Elija Guiskytė

I

III vieta

Audronė Krikščionaitienė

41.

9-12 klasių mokinių matematikos olimpiada

Rajoninė

Dainius Čeponis

III

III vieta

Dainius Vaitkevičius

42.

Istorijos olimpiada

Rajoninė

Adelė Misiūnaitė

III

II vieta

Danguolė Bajarūnienė

43.

BUM pradinių klasių mokinių „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybos

Rajoninės

Liepa Gruzdytė

Miglė Sabaliauskaitė

Jokūbas Cicėnas

Ričardas Česokas

Nojus Grigonis

Adomas Kaškilevičius

Merkurijus Rybakovas

Gabija Bražiūnaitė

Austėja Garnevičiūtė

Agnė Drobitova

Laura Janutėnaitė

Raminta Urbonaitė

Beatričė Meilutė

Vitalijus Andrejevas

Ramūnas Kurgonas

Aistis Sabaliauskas

3

3

3

3

3

3

3

4

4

4

4

4

4

4

4

4

II vieta

Elena Abeciūnienė

Jūratė Šalkauskienė

44.

BUM 5-6 klasių mokinių „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybos

Rajoninės

Austėja Akinskaitė

Vilija Čičovaitė

Kamila Einikytė

Akvilė Graužlytė

Gintarė Atėnė Guigaitė

Aistė Kaškilevičiūtė

Austėja Teresė Kazinec

Gabrielė Pečiulytė

Neringa Drobitova Rokas Ervinas Česūnas

Pijus Kardelis

Kirilas Maslabojevas

Gintautas Ramanauskas

Matas Rimko

Jokūbas Steponėnas

Martynas Steponėnas

Gabrielius Šuntil

5

5

5

5

5

5

5

5

6

6

6

6

6

6

6

6

6

III vieta

Gintaras Gruodis

45.

9-12 klasių mokinių geografijos olimpiada „Mano gaublys“

Rajoninė

Adėlė Misiūnaitė

Edita Gulbinskaitė

Dainius Čeponis

III

III

III

I vieta

III vieta

III vieta

Arvydas Medzevičius

46.

Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ (gim. 2007 m. ir jaunesnių) estafečių varžybos

Zoninės

Liepa Gruzdytė

Miglė Sabaliauskaitė

Jokūbas Cicėnas

Ričardas Česokas

Nojus Grigonis

Adomas Kaškilevičius

Merkurijus Rybakovas

Gabija Bražiūnaitė

Austėja Garnevičiūtė

Agnė Drobitova

Laura Janutėnaitė

Raminta Urbonaitė

Beatričė Meilutė

Vitalijus Andrejevas

Aistis Sabaliauskas

3

3

3

3

3

3

3

4

4

4

4

4

4

4

4

II vieta

Elena Abeciūnienė

Jūratė Šalkauskienė

47.

BUM mokinių smiginio varžybos

Rajoninės

Deividas Baubinas

Ovidijus Nasevičius

II

II

I vieta

Gintaras Gruodis

48.

BUM  mokinių tinklinio

varžybos

Rajoninės

Deividas Baubinas

Jokūbas Čeponis

Emilis Druteika

Nerijus Malinauskas

Ovidijus Nasevičius

Arnas Sabaliauskas

Povilas Trubila

II

II

II

II

II

II

I

I vieta

Gintaras Gruodis

49.

5-8 klasių mokinių matematikos olimpiada

Rajoninė

Akvilė Graužlytė

Skirmantas Strašinskas

5

7

III vieta

III vieta

Teresa Rudaja

Dainius Vaitkevičius

50.

3-4 klasių mokinių matematikos olimpiada

Rajoninė

Vitalijus Andrejevas

4

II vieta

Elena Abeciūnienė

51.

Matematikos konkursas „Kengūra“

Tarptautinis

Gediminas Černiauskas

Viltė Žemaitytė

Raminta Akinskaitė

Aidas Macijauskas

Džordana Taluntytė

Dija Rokytė

Elinga Rančytė

Astoras Dovliaš

Goda Maldžiūtė

Liepa Gruzdytė

Nojus Grigonis

Vitalij Andrejev

Austėja Garnevičiūtė

Gabija Peciulevičiūtė

Alexander Samuel Unger

Aurimas Grušnius

Rokas Ervinas Česūnas

Kamilė Graužlytė

Jokūbas Steponėnas

Elzė Trubilaitė

Kajus Meidus

Mykolas Rimšelis

Deividas Bimba

Erika Mudinaitė

Livija Gruzdytė

Brigita Bimbaitė

Emilis Druteika

Jokūbas Čeponis

Tomas Butkūnas

Deimantas Patiejūnas

Andrius Martinkėnas

1

2

2

2

2

2

2

2

2

3

3

4

4

5

5

5

6

6

6

7

7

I

II

II

II

II

II

II

III

III

III

Padėkos raštai

Ilona Pakalkienė

Diana Kindurienė

Elena Abeciūnienė

Jūratė Šalkauskienė

Dainius Vaitkevičius

Teresa Rudaja

52.

Lietuvos moksleivių liaudies dailės konkursas „Sidabro vainikėlis“

Rajoninis

Ernesta Paslauskaitė

I

Laureatė

Audronė Krikščionaitienė

53.

Lietuvos mokyklų žaidynių vaikinų, gimusių 2001 m. ir jaunesnių, tinklinio varžybos

Zoninės

Deividas Baubinas

Jokūbas Čeponis

Emilis Druteika

Ovidijus Nasevičius

Arnas Sabaliauskas

Povilas Trubila

II

II

II

II

II

I

III vieta

Gintaras Gruodis

54.

Lietuvos moksleivių liaudies dailės konkursas „Sidabro vainikėlis“

Regioninis

Ernesta Paslauskaitė

I

Laureatė

Audronė Krikščionaitienė

55.

Edukacinis anglų kalbos konkursas „Olympis 2018 – Pavasario sesija“

Respublikinis

Aivaras Maskoliūnas

Miglė Volkovskytė

Liepa Gruzdytė

Jokūbas Cicėnas

Skirmantas Strašinskas

Ostinas Ivanovas

2

2

3

3

7

I

I laip. dipl.

II laip. dipl.

I laip. dipl.

III laip. dipl.

I laip. dipl.

I laip. dipl.

Ingrida Labuckienė

Jurgita Raketienė

56.

Edukacinis lietuvių kalbos ir literatūros konkursas „Olympis 2018 – Pavasario sesija“

Respublikinis

Aivaras Maskoliūnas

Miglė Volkovskytė

Jokūbas Cicėnas

Ostinas Ivanovas

2

2

3

I

I laip. dipl.

I laip. dipl.

I laip. dipl.

II laip. dipl.

Diana Kindurienė

Jūratė Šalkauskienė

 

57.

Edukacinis matematikos konkursas „Olympis 2018 – Pavasario sesija“

Respublikinis

Mantas Čepulis

Aivaras Maskoliūnas

Dija Rokytė

Raminta Akinskaitė Miglė Volkovskytė

Darius Gruzdys

Džordana Taluntytė

Jokūbas Cicėnas

Nojus Grigonis

Ostinas Ivanovas

1

2

2

2

2

2

2

3

3

I

I laip. dipl.

I laip.dipl.

I laip.dipl.

II laip. dipl.

II laip. dipl.

II laip.dipl.

III laip. dipl.

II laip.dipl.

III laip.dipl.

II laip.dipl.

Diana Kindurienė

Jūratė Šalkauskienė

 

58.

Edukacinis biologijos konkursas „Olympis 2018 – Pavasario sesija“

Respublikinis

Aivaras Maskoliūnas

Miglė Volkovskytė Jokūbas Cicėnas

Skirmantas Strašinskas

Elzė Trubilaitė

Gabija Apyvalaitė

Džiugas Rimantas Grikinis

Ostinas Ivanovas

2

2

3

7

7

7

7

 

I

I laip. dipl.

II laip. dipl.

I laip. dipl.

I laip. dipl.

III laip. dipl.

Padėka

Padėka

 

I laip.dipl.

Diana Kindurienė

Jūratė Šalkauskienė

Sonata Petkūnienė

 

59.

Edukacinis informacinių technologijų konkursas „Olympis 2018 – Pavasario sesija“

Respublikinis

Ostinas Ivanovas

I

I laip. dipl.

 

 

60.

Edukacinis geografijos konkursas „Olympis 2018 – Pavasario sesija“

Respublikinis

Ostinas Ivanovas

I

III laip. dipl.

 

 

61.

Edukacinis istorijos konkursas „Olympis 2018 – Pavasario sesija“

Respublikinis

Ostinas Ivanovas

I

Padėka

 

62.

Edukacinis chemijos konkursas „Olympis 2018 – Pavasario sesija“

Respublikinis

Ostinas Ivanovas

I

I laip. dipl.

 

 

63.

Edukacinis fizikos konkursas „Olympis 2018 – Pavasario sesija“

Respublikinis

Ostinas Ivanovas

I

III laip. dipl.

 

 

64.

BUM pradinių klasių mokinių šaškių varžybos

Rajoninės

Ramūnas Kurgonas

Vitalijus Andrejevas

Gabija Bražiūnaitė

Nojus Grigonis

4

4

4

3

II vieta

Elena Abeciūnienė

Jūratė Šalkauskienė

65.

BUM mokinių krepšinio 5x5 varžybos

Rajoninės

Jokūbas Steponėnas

Martynas Steponėnas

Pijus Kardelis

Arijus Ašurovas

Tomas Baubinas

Irmantas Achromkinas

Lukas Andrejevas

Arminas Damošius

Liudvig Novickij

Irmantas Vitkus

Vilius Steponėnas

Povilas Trubila

6

6

6

7

7

8

8

8

8

8

I

I

III vieta

Gintaras Gruodis

66.

BUM pradinių klasių mokinių „Šviesoforo“ konkursas

Rajoninis

Giedrė Gruodytė

Astoras Dovliaš

Nojus Grigonis

Ramūnas Kurgonas

1

2

3

4

II vieta

Ilona Pakalkienė

Diana Kindurienė

Jūratė Šalkauskienė

Elena Abeciūnienė

67.

Šv. Rašto tekstų dailyraščio konkursas

Rajoninis

Elzė Trubilaitė

Sabina Einikytė

Liveta Meškėnaitė

7

II

II

III vieta

II vieta

III vieta

Audronė Urbonienė

68.

BUM mokinių sporto žaidynių virvės traukimo varžybos

Rajoninės

Simas Čepulis

Povilas Trubila

Jokūbas Čeponis

Nerijus Malinauskas

Ovidijus Nasevičius

Ovidijus Baranauskas

Andrius Martinkėnas

Karolis Bernotavičius

Justinas Kazimirėnas

Lukas Petkūnas

I

I

II

II

II

II

III

III

III

IV

III vieta

Gintaras Gruodis

69.

BUM mokinių sporto žaidynių lengvosios atletikos kroso estafečių varžybos

Rajoninės

Skirmantė Čirvininaitė

Justina Vilūnaitė

Simas Čepulis

Povilas Trubila

Sabina Einikytė

Sabina Slabadaitė

Eismantas Junevičius

Nerijus Malinauskas

I

I

I

I

II

II

II

II

II vieta

Gintaras Gruodis

70.

Teisinių žinių konkursas „Temidė“

Rajoninis

Monika Žemaitytė

Ernesta Paslauskaitė

Rugilė Laučiškytė

Sabina Slabadaitė

Kotryna Ševcovaitė

I

I

II

II

III

I vieta

Jurgita Rėkašienė

71.

Vertimų ir iliustracijų projektas „Tavo žvilgsnis“

Respublikinis

Gabija Peciulevičiūtė

Džiugas Rimantas Grikinis

Skirmantas Strašinskas

Sigvidas Pijus Krinickas

Ovidijus Nasevičius

Erika Mudinaitė

Tomas Butkūnas

Justinas Kazimirėnas

Adelė Misiūnaitė

Mindaugas Akinskas

5

7

 

7

8

II

II

III

III

III

7

Diplomai

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Padėka

Jurgita Raketienė

Ingrida Labuckienė

72.

BUM mokinių sporto žaidynių lengvosios atletikos trikovės varžybos

Rajoninės

Liepa Gruzdytė

Gabija Bražiūnaitė

Agnė Drobitova

Laura Janutėnaitė

Beatričė Meilutė

3

4

4

4

4

II vieta

Elena Abeciūnienė

Jūratė Šalkauskienė

73.

Konkursas „Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija“

Rajoninis

Eva Risakovaitė

Elija Guiskytė

6

I

II vieta

Padėka

Audronė Krikščionaitienė

74.

Teisinių žinių konkursas „Temidė“

Regioninis

Monika Žemaitytė

Ernesta Paslauskaitė

Rugilė Laučiškytė

Sabina Slabadaitė

Kotryna Ševcovaitė

I

I

II

II

III

III vieta

Jurgita Rėkašienė

75.

Vaizduojamosios dailės darbų paroda

Rajoninė

Ugnė Žemaitytė

Austėja Garnevičiūtė

Ramūnas Kurgonas

Jokūbas Steponėnas

Meta Theresa Unger

Saulius Gabrilavičius

Ernesta Paslauskaitė

Gabija Patiejūnaitė

Monika Žemaitytė

Ostinas Ivanovas

Faustina Čiūdaraitė

Edita Gulbinskaitė

Salvinija Dervinytė

Karolis Bernotavičius

Julija Lapteva

2

4

4

6

8

8

I

I

I

I

II

III

III

III

IV

Laureatai

Elena Abeciūnienė

Audronė Krikščionaitienė

76.

BUM mokinių lengvosios atletikos keturkovės varžybos

Rajoninės

Rokas Ervinas Česūnas

Tomas Baubinas

Deividas Davidov

Raimondas Juchnevič

Arijus Ašurovas

Tauras Jokūbas Rakštelis

6

7

7

7

7

7

II vieta

Gintaras Gruodis

77.

Konkursas „Matematinis robotas“

Rajoninis

Gintarė Atėnė Guigaitė

5

Nominacija „Matematiškiausias“

Teresa Rudaja

78.

STEAM mokslų konkursas „Mūsų eksperimentas“

Respublikinis

Giedrė Gruodytė

Kamilė Dovidova

Augustas Garnevičius

Pijus Kaškilevičius

Ugnė Stanevičiūtė

1

1

1

1

1

Laimėtojai

Ilona Pakalkienė

79.

Informatikos ir informatinio mąstymo konkursas „Bebras“

Tarptautinis

Kamila Einikytė

Skaistė Velytė

Austėja Teresė Kazinec

Austėja Akinskaitė

Aurimas Grušnius

Akvilė Graužlytė

Gintarė Atėnė Guigaitė

Martynas Steponėnas

Neringa Drobitova

Aivaras Malinauskas

Pijus Kardelis

Kirilas Maslabojevas

Matas Rimko

Mikalojus Mirošničenko

Jokūbas Steponėnas

Tomas Kazlauskas

Rokas Ervinas Česūnas

Ieva Jasiukianecaitė

Kamilė Graužlytė

Skirmantas Strašinskas

Elzė Trubilaitė

Povilas Trubila

Ostinas Ivanovas

Gabija Rokytė

Elija Guiskytė

Monika Žemaitytė

Gabija Patiejūnaitė

Donatas Sakalauskas

Mykolas Rimšelis

Simas Čepulis

Vilius Steponėnas

Ernesta Paslauskaitė

Ovidijus Nasevičius

Arnas Sabaliauskas

Erika Mudinaitė

Rugilė Laučiškytė

Sabina Slabadaitė

Livija Gruzdytė

Emilis Druteika

Karolis Jelinskas

Liveta Meškėnaitė

Eismantas Junevičius

Snežana Dolgova

Jokūbas Čeponis

Deimantas Patiejūnas

Tomas Butkūnas

Andrius Martinkėnas

Karolis Bernotavičius

Rolandas Greicevičius

Antanas Panavas

Dainius Čeponis

5

5

5

5

5

5

5

6

6

6

6

6

6

6

6

6

6

6

6

7

7

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

II

II

II

II

II

II

II

II

II

II

II

II

III

III

III

III

III

III

III

Padėkos raštai

Joana Garnevičienė

 

DŪKŠTO SKYRIUS

1.

Jaunųjų talentų konkursas

Rajoninis

 Viktoras Majevskis

IVD

Laureatas

 

2.

9-12 klasių mokinių biologijos olimpiada

Rajoninė

Viktoras Majevskis

IVD

I vieta

Sonata Petkūnienė

3.

Kompiuterinių piešinių konkursas „Mano pasaulio spalvos“

Rajoninis

Paulius Drabatas

IIID

I vieta

Lina Ratkevičiūtė

4.

9-12 klasių mokinių fizikos olimpiada

Rajoninė

Viktoras Majevskis

IVD

II vieta

Kristina Visakavičienė

5.

Rusų kalbos olimpiada

Rajoninė

Lukrecija Ūselytė

IIID

II vieta

Gražina Sobčikienė

6.

9-12 klasių mokinių matematikos olimpiada

Rajoninė

Viktoras Majevskis

IVD

III vieta

Natalija Skunčikienė

7.

Istorijos olimpiada

Rajoninė

Viktoras Majevskis

IVD

III vieta

Audronė Tijūnėlienė

8.

Konkursas „Matematinis robotas“

Rajoninis

Sonata Meškėnaitė

IIID

Nominacija „Spalvingiausias“

Natalija Skunčikienė

9.

Matematikos konkursas „Kengūra“

Tarptautinis

Viktoras Majevskis

IVD

I vieta (iš 10 geriausių vietų savivaldyb.)

Natalija Skunčikienė

 

MIELAGĖNŲ SKYRIUS

1.

3-4 klasių mokinių diktanto konkursas „Diktanto meistras 2017“

Rajoninis

Aistė Apyvalaitė

 

4

I vieta

Rožė Bielinienė

2.

Pradinių klasių mokinių nuotraukų paroda-konkursas „Augink atsakingai ir smagiai“

Respublikinis

Aistė Apyvalaitė

Domantas Apyvala

Eimantas Romankevičius

Erikas Romankevičius

4

2

2

3

Laureatė

Padėkos raštai

Rožė Bielinienė

3.

Pradinio ugdymo mokinių kūrybinių tapybos ir grafikos dailės darbų paroda „Metų laikų spalvos per fotoobjektyvą“

Respublikinis

Domantas Apyvala Gabrielė Čepulytė

Aistė Apyvalaitė

Rugilė Mačėnaitė

2

3

4

4

Padėkos raštai

Rožė Bielinienė

4.

Pradinio ugdymo dailės ir technologijų kūrybinių darbų paroda „Žiemos laikrodis“

Respublikinis

Domantas Apyvala

Viltė Petrulėnaitė

Gabrielė Čepulytė

Aistė Apyvalaitė

Rugilė Mačėnaitė

2

2

3

4

4

Padėkos raštai

Rožė Bielinienė

5.

Vaikų piešinių ir vaizdingų posakių konkursas „Jie – mūsų draugai...“

Tarptautinis

Gabrielė Čepulytė

Erikas Romankevičius

Rugilė Mačėnaitė

Aistė Apyvalaitė

3

3

4

4

Laureatai

Rožė Bielinienė

6.

Vaikų piešinių paroda-konkursas „Piešiu Lietuvą“

Respublikinis

Gabrielė Čepulytė

Viltė Petrulėnaitė Domantas Apyvala

Erikas Romankevičius

Aistė Apyvalaitė

Rugilė Mačėnaitė

3

2

2

3

4

4

Laureatė

Padėkos raštai

Rožė Bielinienė

7.

Pradinių klasių mokinių piešinių ir dailyraščio konkursas „Skaitau lietuvišką pasaką“

Tarptautinis

Rugilė Mačėnaitė

4

Laureatė

Rožė Bielinienė

8.

Pradinių klasių mokinių piešinių paroda-konkursas „Aš myliu Lietuvą“

Respublikinis

Gabrielė Čepulytė

 

3

Laureatė

Rožė Bielinienė

9.

4, 5 klasių mokinių „Mažasis diktantas“

Rajoninis

Aistė Apyvalaitė

4

II vieta

Rožė Bielinienė

10.

Lietuvių liaudies kūrybos atlikėjų konkursas „Tramtatulis“

Rajoninis

Gabrielė Čepulytė

 

3

Laureatė

Rožė Bielinienė

11.

Mokinių piešinių ir nuotraukų konkursas „Lietuvos paukščiai 2018“

Respublikinis

Eimantas Romankevičius

Gabrielė Čepulytė

Rugilė Mačėnaitė

2

3

4

II vieta

I vieta

III vieta

Rožė Bielinienė

12.

Vaizduojamosios dailės darbų paroda

Rajoninė

Domantas Apyvala Gabrielė Čepulytė

Erikas Romankevičius

Aistė Apyvalaitė

Rugilė Mačėnaitė

2

3

3

4

4

Laureatai

Rožė Bielinienė

13.

Taikomosios dailės darbų paroda

Rajoninė

Gabrielė Čepulytė

Aistė Apyvalaitė

Rugilė Mačėnaitė

3

4

4

Laureatai

(kolektyvinis darbas)

Rožė Bielinienė

                                                                                                                                               

Direktorė                                                                                            Jūratė Sveikauskienė

 

Atnaujinta: 2018-06-21