Naujienos

Vasario 14 dieną Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje vyko rajoninė technologijų olimpiada. Šių metų olimpiados tema -  „Šimtas ateities ženklų Lietuvai“. Olimpiadoje dalyvavo pirmokė gimnazistė Ernesta Paslauskaitė ir trečios gimnazijos klasės mokinė Adelė Misiūnaitė.

Vasario 14 dieną Ignalinos kultūros ir sporto centre vyko konkurso ,,Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija‘‘ vertinimo komisijos posėdis, kurio metu komisija išrinko gražiausius rajono mokinių kūrinius ir išsiuntė juos respublikinei vertinimo komisijai.

Įsibėgėjus vasario mėnesiui, mūsų gimnaziją pasiekė ilgai laukti tarptautinės matematikos ir anglų kalbos olimpiados KINGS diplomai, kurie tradiciškai mokiniams bus įteikti mokslo metų užbaigimo šventėje.

Gimnazijos direktorės sveikinimas Lietuvos šimtmečio proga

Viena iš gamtosauginio komiteto veiklų – sveika gyvensena. Vasaris – sveikatingumo mėnuo, todėl vasario 14 dieną Vidiškių gimnazijos penktos ir pirmos gimnazijos klasių mokiniai buvo kviečiami aktyviai pajudėti gryname ore – vyko netradicinės kūno kultūros pamokos „Šiaurietiškų lazdų nauda ugdant įvairaus amžiaus mokinių fizinį pajėgumą“.

Mielagėnų skyriaus mokinukai dalyvavo šalies vaikų piešinių parodoje-konkurse „Piešiu Lietuvą“, skirto Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui paminėti.

Vasario 9 dieną vykome į Ukmergę dalyvauti Lietuvos mokyklų žaidynių tarpzoninėse kaimo vietovių mokyklų tinklinio varžybose. Jų metu sprendėsi, kurios dvi komandos iškovos teisę dalyvauti finalinėse varžybose.

Vasario 13 dieną Ignalinos gimnazijoje vyko savivaldybės etapo 10-11 klasių mokinių rusų kalbos olimpiada. Jos tikslas – ugdyti mokinių domėjimąsi rusų kultūra, rusų kalba, jos vieta tarp kitų Europos kalbų, grožine rusų literatūra, skatinti mokinių, besimokančių rusų, lietuvių ir lenkų mokyklose, norą pažinti vieniems kitus, bendrauti.

Nepaisant karantino, mūsų gimnazijos III ir IV klasių mokiniai kartu su soc. pedagoge J. Rekašiene išsiruošė į tarptautinę mokymosi, žinių ir karjeros planavimo parodą “Studijos 2018”.

Dėl karantino pabaigos

Atnaujinamas laikinai dėl gripo sustabdytas ugdymo procesas. Pamokos prasideda pirmadienį, vasario 12 dieną!

Jūratė Sveikauskienė, direktorė