Kviečiame į Kaziuko mugę!

Vasario 25 d., kai visi šventė Užgavėnes ir valgė skanius blynus, mūsų gimnazijos 3 – 4 klasių mokinių komanda skubėjo į Ignalinos Česlovo Kudabos progimnaziją išbandyti savo jėgas rajoninėse estafečių „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybose.

Vasario 26 dieną Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje vyko savivaldybės etapo technologijų olimpiada 7-8, 9-10 ir 11-12 klasių mokiniams. Olimpiados tema – „2020 Miniatiūra 20x20. Olimpiados tikslas yra sudaryti mokiniams galimybę atskleisti technologines ir bendrąsias kompetencijas, ugdyti mokinių kūrybiškumą, savarankiškumą, ugdyti bendradarbiavimo, projektinio darbo gebėjimus.

Vasario 25 dieną Ignalinos gimnazijoje vyko savivaldybės etapo 10-12 klasių mokinių istorijos olimpiada. Olimpiados tema - „Lietuvos valstybės ir visuomenės raida Gediminaičių ir Jogailaičių valdymo laikotarpiu (1295–1572)“.

Vasario 20 dieną Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje vyko kompiuterinių piešinių konkurso ,,Mano pasaulio spalvos‘‘ vertinimo komisijos posėdis. Konkurso tikslas – skatinti mokinių susidomėjimą informacinėmis technologijomis ir jų naudojimu, ieškoti talentų ir skatinti juos, aktyvinti informatikos mokytojų darbą.

Užgavėnės – žiemos pabaigos šventė. Ir nors žiema šiemet nedrįso parodyti savo pykčio, 1 ir 2 klasių mokinukai panoro ją išgąsdinti, kad nesugalvotų nelauktai sugrįžti.

„Tik mūsų unikali kalba lietuvius skiria nuo kitų tautų. Tai kalba buvo tas uždraustas vaisius okupacijos laikotarpiu, kuris aiškiausiai apipavidalina tautinį identitetą. Rašykime ir puoselėkime kalbą, o svarbiausia - mėgaukimės savo unikalumu“, – ragina Vilniaus prekybos paramos fondo „Dabar“ direktorius Lukas Radžiūnas. Šis fondas globoja, remia Nacionalinio diktanto idėją jau ne pirmus metus.

Vasario 13 dieną Ignalinos kultūros ir sporto centre vyko konkurso ,,Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija‘‘ vertinimo komisijos posėdis. Konkurso tikslas – skatinti jaunimą domėtis Lietuvos istorija, ugdyti pilietiškumą, puoselėti tautinius jausmus ir istorinę atmintį, skatinti kūrybiškai pažvelgti į istorinius įvykius, formuoti ir perteikti savitą jų vertinimą.

Vasario 16-ąją ignaliniečiai Lietuvos gimtadienį šventė kultūros ir sporto centre.  Buvo pasidžiaugta jaunaisiais talentais ir geriausiais sportininkais.

Gimnazija linksmai ir išradingai, telkdama gimnazijos bendruomenę, paminėjo 2020 metų Vasario 16-ąją ir Valentino dieną!