Naujienos

Ignalinos sporto ir pramogų centre lapkričio 18-ąją buvo sužaistos jau antrosios „Umaras-JKL“ rungtynės šiame rajone. Pergalę prieš „Bazę“ rezultatu 99:44 (24:9, 21:16, 25:6, 29:13) iškovojo Vidiškių gimnazijos „Žaibo“ ekipa.

Gimnazijos I ir II klasės mokiniai lapkričio 15 dieną dalyvavo projekte „Sveikas ir aktyvus gyvenimo būdas“, parengtame „Darnaus vystymo projektai“, finansuojant iš Europos Sąjungos fondų lėšų.

Praėjusį penktadienį gimnazijos 6-IV klasių mokiniams vyko netradicinės anglų kalbos pamokos. Jas vedė Aukštaitijos nacionaliniame parke savanoriaujančios Liza iš Prancūzijos ir Azizė iš Turkijos.

Gimnazijoje pradedamos vykdyti visuomenės sveikatos rėmimo projekto veiklos. Pirmoji veikla – lapkričio 14 dieną 5 klasės mokiniai žiūrėjo Šveicarų kino režisieriaus Claude`o Barras animacinį filmą „Moliūgėlio gyvenimas“.

Psichologinė pagalba gimnazijos bendruomenei

Gimnazijoje pradedamos įgyvendinti projekto „Saugios aplinkos mokykloje kūrimas II“ Nr. 09.2.2-ESFA-V-729-03-0001 priemonės „Psichologinės pagalbos teikimas“ veiklos.
Numatyta iki gruodžio mėnesio pabaigos organizuoti individualias psichologų konsultacijas mokiniams, mokytojams ir mokinių tėvams.

Jūratė Sveikauskienė, direktorė

Mūsų gimnazijos mergaičių ir berniukų komandos dalyvavo rajono mokyklų mokinių kvadrato varžybose.

Lapkričio šeštą dieną grupė gimnazistų kartu su lietuvių kalbos mokytojomis Onute Lukoševičiene ir Neringa Mudėniene vyko į Švenčionis, kur žiūrėjo valstybinio ansamblio ,,Lietuva’’ modernaus šokio spektaklį ,,Dėdės ir dėdienės’’, skirtą J.Tumo – Vaižganto 150-osioms gimimo metinėms paminėti.

Spalio 31 d. Vidiškių gimnazijos jaunojo pasieniečio būrelio (JPB) nariai kartu su neformaliojo vaikų švietimo mokytoju Andrejumi Matvėjevu lankėsi Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijoje.

Kol dar už lango šviečia saulės spindulėliai, gamtosauginis komitetas spalio 25 dieną sukvietė pradinių klasių mokinius į šventę „Jau atėjo rudenėlis...“.

Spalio 29 d. gimnazijoje vyko seminaras „Paveikslas ant audinio“. Seminare dalyvavo rajono mokytojai, kultūros darbuotojai. Dalyviams buvo pristatyta audinio dekoravimo technika. Tapyba ant audinio šiuolaikinėmis priemonėmis – dar gana nauja technika, bet labai plačiai taikoma, nesudėtinga, mėgstama mokinių.