Naujienos

     Mielagėnų skyriaus mokinukai dalyvavo respublikinėje pradinių klasių mokinių nuotraukų parodoje-konkurse „Augink atsakingai ir smagiai“, kurios tikslas – skatinti mokinius atsakingai elgtis ir kūrybiškai pažvelgti bei užfiksuoti smagiausias akimirkas, praleistas su augintiniais.

Gruodžio 9-oji visame pasaulyje minima kaip Tarptautinė antikorupcijos diena. Ji paminėta ir mūsų mokykloje.

     Spalio mėnesį startavęs projektas „Mokėk plaukti ir saugiai elgtis vandenyje – 2017“, kuriame dalyvavo mūsų gimnazijos antraklasiai, baigėsi. Jiems įteikti plaukimo pažymėjimai, kuriuose nurodyta, ko išmoko plaukimo pamokėlių metu.

     Šiais mokslo metais mūsų gimnazijos 6 ir 7 klasių mokiniai turėjo galimybę dalyvauti Šviečiamosios gyvulininkystės programoje.

     Gruodžio 7-ąją, Ignalinos sporto ir pramogų centre įvyko lemiamos Ignalinos miesto turo rungtynės, kuriose petys į petį susirėmė Ignalinos gimnazijos abiturientų komanda „Turbulencija“ ir Vidiškių gimnazijos komanda „Žaibas“.

     „Kings – tai didžiulė, daugialypė tarptautinė bendruomenė, tvirtai stovinti ant tarpvalstybinės draugystės pamatų ir garsinanti ją unikaliais talentais. Kings olimpiados jungia daugiau nei 300 000 žiniukų iš Lietuvos, Estijos, Lenkijos bei Gruzijos! Tad jei esi jaunas, smalsus, motyvuotas mokytis ir nebijai iššūkių – šok į galimybių traukinį ir leiskis į nuotykių kupiną kelionę kartu su KINGS!“ – tokį kvietimą dalyvauti konkurse perskaito kiekvienas atsidaręs www.kings.lt nuorodą.

     Gimnazijoje darbą pradėjo Gamtosauginis komitetas, jo tikslas – ugdyti bendruomenės ekologinę kultūrą, kūrybiškumą, formuoti mokinių aplinkosaugos bei sveikos gyvensenos nuostatas.

     Pasaulinė AIDS diena pasaulyje minima nuo 1988 m. Lietuvoje pradėta minėti nuo 1991 m. Daug žmonių pasaulyje gyvena nežinodami, kad yra užsikrėtę ŽIV (žmogaus imunodeficito virusas), todėl be galo svarbu skleisti žinią apie šią baisią pasaulio rykštę, kuri sukelia nepagydomą ligą – AIDS.

     Lietuvos Šachmatų federacija, bendradarbiaudama su leidykla „Šviesa“, ėmėsi įgyvendinti iniciatyvą „Šachmatai mokyklose“. Šį pilotinį projektą išbandys keturiasdešimt Lietuvos mokyklų, viena iš jų – mūsų gimnazija.

     Lapkričio 30 dieną gimnazijos 3 ir 4 klasių mokinukai lankėsi Ignalinos krašto muziejuje, kur dalyvavo edukacinėje programoje „Padėk man padaryti pačiam“. Šios programos metodiniu pagrindu pasirinkta M.Montessori mokymo sistema yra nuostabiai technologiška, apgalvota,
tikslinga ir apima ne tik intelektualių, bet ir dvasinių sugebėjimų vystymą. Pagrindinis šios edukacinės programos tikslas – kūrybingos, laisvos ir savarankiškos asmenybės ugdymas.