Rugsėjo 9 d. gimnazijos mažuosius mokinukus aplankė Ignalinos policijos bendruomenės pareigūnai ir pravedė saugaus eismo pamokėlę.

Geltonųjų autobusų maršrutai nuo rugsėjo 2 dienos.

Mokinių pavėžėjimas rugsėjo 1-ąją dieną

Rugsėjo 1 d.  važinėjantys mokiniai bus vežami į gimnaziją šiais mokyklinių autobusų maršrutais:

2021-09-01

Izabelinė

N. Daugėliškis

Vidiškės

Autobuse mokiniai turi dėvėti apsaugines kaukes.

12 val. mokiniai į namus bus išvežami tais pačiais maršrutais.

Šiais mokslo metais savivaldybė visiems pirmokams dovanos mokyklinių reikmenų krepšelius.

Informacija apie Rugsėjo 1-osios šventę

Ir vėl auksiniai rudens lapai moja kviesdami pradėti naujus Mokslo ir žinių metus, kurių prasmė slypi amžių išmintyje: „ką išmoksi, ant pečių nenešiosi“, „ne turtai, ne jėga, o tik žinios ir gebėjimai žmogų daro didį“. Todėl Rugsėjo skambučiui kviečiant į klases, noriu palinkėti, kad visus metus kiekvieną gimnazijos bendruomenės narį lydėtų didžiulis noras kantriai siekti užsibrėžtų tikslų mokslo, pažinimo, augimo ir tobulėjimo kelyje. Sėkmės naujais Mokslo metais!

Rugsėjo 1-ąją visi laukiami:

• 9 valandą šv. Mišiose Vidiškių bažnyčioje;
  • 10 valandą renginyje gimnazijos kiemelyje.

Jūratė Sveikauskienė, direktorė

Ignalinos r. Vidiškių gimnazijoje prasideda mokinių, norinčių gimnazijoje mokytis nuo 2021 m. rugsėjo 1 dienos, priėmimas. Dokumentai priimami gimnazijos raštinėje iki 2021 m. rugpjūčio 31 dienos darbo dienomis nuo 8.00 val. iki 17.00 val. (penktadieniais iki 15.45 val., pietų pertrauka 12.00 – 12.45 val.).

Kažkam sparčiais žingsniais, kažkam lėtais žingsneliais atėjo vasaros atostogos. Paskutinę mokslo metų dieną antrokai vyko į Aukštaitijos nacionalinio parko Gamtos mokyklėlę ir įtemptai dirbo. Pamokos čia buvo šiek tiek kitokios, bet labai informatyvios ir įdomios.

Pradinių klasių mokiniai mokslo metus baigė dalyvaudami edukacinėje programoje „Šakočio kelias iki mūsų stalo“. Edukacinė programa vyko salėje, kuri primena uolą, grąžindama mus į akmens amžiaus laikus – tada ir prasidėjo šakočio istorija.

Šiais mokslo metais  5–III klasių mokiniai dalyvavo projekte „Mūsų fizinis pajėgumas skaičių labirintuose”. Projekto tikslas - supažindinti Vidiškių gimnazijos bendruomenę su 5–IV klasių mokinių fizinio pajėgumo testų rezultatais ir statistika; pateikti rekomendacijas fizinėms ypatybėms gerinti; pagaminti prietaisus lankstumui ir pusiausvyrai vertinti.

Tik, rodos, vakar rugsėjo skambutis kvietė mokinius į klases. Bet neilgai skambėjo, nes, išlydėjęs visus mokytis į namus, nutilo net keliems mėnesiams. Ir tik besibaigiant pavasariui linksmai sučirškė pamatęs grįžusius vaikus. Skambutis raikė laiką dienų riekėmis, o laikas bėgo neatsigręždamas, nesidairydamas, nepaisydamas, kas vyksta aplinkui. Jis nieko nelaukė – čiurleno išdykusiu upeliuku, biro smėliu tarp pirštų...