Sausio 15 dieną įvyko savivaldybės etapo 9 – 12 klasių mokinių matematikos olimpiada nuotoliniu būdu. Dalyvavo 25 mokiniai iš trijų rajono gimnazijų.

Sausio 8 dieną vyko savivaldybės etapo anglų kalbos olimpiada 11 klasių mokiniams nuotoliniu būdu. Olimpiadoje dalyvavo 4 mokiniai iš 2 rajono gimnazijų. Olimpiados tikslas – skatinti mokinius domėtis anglų kalba, bendradarbiauti panaudojant kalbinius gebėjimus, ugdyti savarankiškumą, kritinį mąstymą, atvirumą pasauliui ir visuomeniškumą,  bei atpažinti ir atskleisti gabių mokinių kalbinius gebėjimus.

Vienas gražiausių ir šilčiausių metų renginių – Jaunųjų talentų apdovanojimo šventė – šiemet dėl suprantamų priežasčių savivaldybėje neįvyko, tačiau jaunieji talentai vis tiek buvo išrinkti ir apdovanojimai tikrai juos pasieks.

Edukacinių konkursų „Olympis 2020 - Rudens sesija“ rezultatai

Paskelbti edukacinio konkurso „Olympis 2019 - rudens sesija“ rezultatai. Puikiai pasirodė mūsų gimnazjos mokiniai. Jų rezultatus galite pamatyti čia.

„Olympis 2020 - Rudens sesija“ rezultatai

Šiais mokslo metais tęsiame dalyvavimą Pažintinė žuvininkystės programoje „Išauginta Europos Sąjungoje“. Dėl viruso nepavyko išvykti į kelionę, bet pamokų metu domėjomės akvakultūros produktų įvairove, nauda sveikatai, kūrėme plakatus ir dalyvavome konkurse.

Spalio 8 dieną Ignalinos miesto estradoje vyko rajono mokinių rudens kroso varžybos, kuriose dalyvavo ir mūsų gimnazijos mokiniai.

Rugsėjo 24 dieną gimnazijos mokiniai: Monika Žemaitytė, Ernesta Paslauskaitė, Mindaugas Akinskas, Linas Martinkėnas ir Ostinas Ivanovas kartu su socialine pedagoge Jurgita Rekašiene vyko į Uteną, kur vyko teisinių žinių konkursas „Temidė“.

Kiekvienais metais neformaliojo švietimo centras vykdo etnokultūrinio projekto ,,Mūsų lobynai’’ respublikines varžytuves ,,Tarmių lobynai’’.

Birželio 1-ąją dieną paskelbti 20-ojo nacionalinio mokinių konkurso „Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija“ laureatai. Tarp didžiulio būrio dalyvių neliko nepastebėti ir mūsų gimnazistų Lino Martinkėno (II vieta) ir Jolantos Toptyginaitės (III vieta) kūriniai. Sveikiname!

Edukacinių konkursų „Olympis 2020 - Pavasario sesija“ rezultatai

„Olympis 2020 - Pavasario sesija“ rezultatai