Naujienos

Spalio 15 dieną Ignalinoje vyko rajono mokinių rudens kroso varžybos, kuriose dalyvavo gausus būrys mokinių iš visų rajono mokyklų.

Lietingą spalio 12-osios  rytą geltonasis autobusėlis išrideno šeštokus į Molėtus. Aukštaitijos ežeryno teritorijos vingiuotais keliais, linksmaisiais Labanoro girios kalneliais pasiekėme Kulionis – pirmąjį kelionės TAIP tikslą.

Spalio 10 dieną 4 klasės mokiniai vyko į Ignalinos Česlovo Kudabos progimnaziją, kur dalyvavo projektiniame renginyje ,,Aš skaitau“. Ši popietė buvo skirta Salomėjos Nėries 115-osioms gimimo metinėms paminėti.

Spalio 9 dieną gimnazijoje vyko tradiciniu tapęs visuomeninės organizacijos „Gelbėkit vaikus“ SOLIDARUMO bėgimas JUNKIS-BĖK-PADĖK. Mokiniai, mokytojai, darbuotojai rinkosi gimnazijos kiemelyje.

Linas Martinkėnas – Ignalinos rajono savivaldybės jaunimo reikalų tarybos pirmininkas

Spalio 8 d. Ignalinos rajono savivaldybės administracijoje įvykusiame pirmajame naujos sudėties Ignalinos rajono savivaldybės jaunimo reikalų tarybos (ISJRT) posėdyje išrinktas jos pirmininkas. Labai džiugu, kad juo tapo gimnazijos I klasės mokinys Linas Martinkėnas. Sveikiname!

Jūratė Sveikauskienė, direktorė

Gyvenimą mes patiriame kaip paslaptį: ieškome savo kelio, abejojame, klystame ir klumpame, ieškome pačios gyvenimo prasmės ir savo pašaukimo. Tai, ką turime, ką pasiekėme yra tai, ko troškome. Visiems tenka išsiruošti į ieškojimo kelią, kuriame vienas svarbiausių palydovų – Mokytojas. Mokytojas, kuris giliai viduje visuomet saugo pašaukimą – ugdyti žmoguje žmogų.

Gimnazija jau trečius metus dalyvauja projekte „Mokyklos – Europos Parlamento ambasadorės“. Jį vykdo istorijos vyresnioji mokytoja Danguolė Bajarūnienė, anglų ir vokiečių kalbų vyresnioji mokytoja Jurgita Raketienė bei bibliotekininkė Vitalija Medzevičienė.

Laikytas Konstitucijos egzaminas

Spalio 3 dieną gimnazijoje buvo laikomas Konstitucijos egzaminas, kuriame dalyvavo 25 mokiniai. Du III klasės mokiniai Ernesta Paslauskaitė ir Ostinas Ivanovas pateko į antrą etapą. Sveikiname!

Danguolė Bajarūnienė, istorijos vyresnioji mokytoja

Spalio 7 d. Vidiškių gimnazijoje lankėsi Ignalinos jaunimo reikalų koordinatorė Asta Savičiūnaitė ir savanoris mentorius Rokas Bėliakas, kurie I-III kl. mokiniams papasakojo apie savanorystę.

Kasmet spalio 4 dieną visas pasaulis švenčia Gyvūnų globos dieną. Jos esmė – prisiminti, kokią svarbą mūsų gyvenime turi gyvūnai ir kartu jais pasidžiaugti.