Trečiokai gimnazistai sveikina abiturientus šimtadienio proga

Sveikinimą galite pamatyti paspaudę ant nuotraukos arb čia

Nėra laiko laukti – rūpintis gamta privalome šiandien ir pradėti turime kiekvienas nuo savęs, nes net ir menkiausia šiukšlė, kuri surūšiuojama, gali tapti švaresnės ir gražesnės aplinkos priežastimi.

Vasario 16-osios data yra svarbiausia mūsų valstybės kalendoriuje. Tądien 1918-ais metais tauta savo atstovų parašais išreiškė tvirtą valią būti nepriklausoma; taip buvo atkurtas Lietuvos valstybingumas.

Paukščiai – aktyviausi pavasario šaukliai, vasario pabaigoje-kovo pradžioje savo čiulbėjimu budinantys gamtą. Paukščių vardais pavadinti visi trys pavasario mėnesiai: kovas, balandis ir gegužė. Žmogus nuo seno domėjosi paukščiais, juos stebėjo ir augino. Senojoje lietuvių tautosakoje paukščiai tapę pasakų, mitų ir mįslių herojais.

Vasario 18 dieną įvyko nuotolinis kompiuterinių piešinių konkurso ,,Mano pasaulio spalvos‘‘ vertinimo komisijos posėdis. Konkurso tikslas – skatinti mokinių susidomėjimą informacinėmis technologijomis ir jų naudojimu, ieškoti talentų ir skatinti juos, aktyvinti informatikos mokytojų darbą.

Lietuvos moksleivius kviečiame į susitikimus su Vilniaus universiteto atstovais, kurie šiuo metu yra vykdomi nuotoliniu būdu.

Sausio 26 dieną rajone vyko jaunųjų filologų vertinimo komisijos posėdis. Į Vilnių išsiųsti trys mūsų gimnazijos darbai:

Pasaulyje Šv. Valentino diena  – labai populiari šventė, ir Lietuva – ne išimtis. Ši šventė – tai proga įprastą dieną pakeisti magiškesne ir kupina meilės diena. Kažkas apsirengia raudonus drabužius, kažkas gamina skanėstus su begale meilės, o kažkas mezga raudonas širdeles.

Vasario 11 dieną įvyko savivaldybės etapo 10-11 klasių mokinių rusų kalbos olimpiada nuotoliniu būdu. Mokiniai atliko testą ir rašymo užduotį.

Gimnazijos direktorės sveikinimas Vasario 16-osios proga