Aktualijos

Gimnazijos direktorės sveikinimas Lietuvos šimtmečio proga

     Viena iš gamtosauginio komiteto veiklų – sveika gyvensena. Vasaris – sveikatingumo mėnuo, todėl vasario 14 dieną Vidiškių gimnazijos penktos ir pirmos gimnazijos klasių mokiniai buvo kviečiami aktyviai pajudėti gryname ore – vyko netradicinės kūno kultūros pamokos „Šiaurietiškų lazdų nauda ugdant įvairaus amžiaus mokinių fizinį pajėgumą“.

     Nepaisant karantino, mūsų gimnazijos III ir IV klasių mokiniai kartu su soc. pedagoge J. Rekašiene išsiruošė į tarptautinę mokymosi, žinių ir karjeros planavimo parodą “Studijos 2018”.

Dėl karantino pabaigos

     Atnaujinamas laikinai dėl gripo sustabdytas ugdymo procesas. Pamokos prasideda pirmadienį, vasario 12 dieną!

Jūratė Sveikauskienė, direktorė

Dėl gripo laikinai nutraukiama veikla gimnazijoje ir jos skyriuose

     Atsižvelgdama į Ignalinos rajono savivaldybės administracijos direktoriaus sprendimą, kuriuo nuo 2018 m. vasario 6 d. rajone skelbiama gripo epidemija, ir į tai, kad gimnazijoje sergamumas ūminėmis viršutinių kvėpavimo takų infekcijomis ir gripu siekia 41,9%, skelbiu veiklos nutraukimą 2018 m. vasario 6-9 dienomis. Šiomis dienomis ribojamas lankymasis gimnazijoje.

Jūratė Sveikauskienė, direktorė

     Sausio 17 dieną Vidiškių gimnazijos Gamtosauginio komiteto nariai vykdė kuprinių svėrimo akciją. Jiems talkino visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Inga Žilo, kuri paaiškino mokiniams, kiek turi sverti pradinukų ir kitų mokinių kuprinės. Akcijoje dalyvavo 1-6 ir I gimnazijos klasių mokiniai. Jos metu buvo sveriami mokiniai ir jų kuprinės.

     Sausio 23 dieną grupė IV klasės mokinių, vadovaujamų mokytojos Z. Čičelienės, buvo išvykę į ugdomąją ekskursiją. Aplankė S. Nėries memorialinį muziejų Palemone. Klausydami gidės pasakojimo pakartojo žinomus dalykus, pasipildė naujais.

     Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio proga ketvirtos klasės mokiniai pynė trispalves draugystės apyrankes, kuriomis pasipuošė patys, padovanojo gimnazijos direktorei, pavaduotojai, mokytojams, draugams, parnešė tėveliams.

Šiandien, sausio 23 d., 6 klasės mokiniams buvo neeilinė diena gimnazijoje, nes vyko jų knygos „Minčių barstiniai“ pristatymas. Knyga gimė šiek tiek neįprastai – per informacinių technologijų pamokas mokytojai Joanai Garnevičienei  siekiant išmokyti šeštokus taisyklingai spausdinti kompiuteriu ir į rašomą tekstą įterpti iliustracijas.

Informacija tėvams (globėjams) dėl keičiamo Vaiko brandumo mokyklai vertinimo