Mokslo metai, beveik visą rugpjūtį kėlę tiek diskusijų, jaudulio, nerimo ir netgi nežinios prasidėjo! Jie, be abejo, šiemet kiekvienam, tiek mokiniams ir mokytojams, tiek tėveliams bus kitokie: keliantys iššūkių, bet ir atveriantys įvairių galimybių. Bet svarbiausiais išlieka du dalykai: kokybiškas mokinių ugdymas ir jų saugumas.

Prie Ignalinos rajono Vidiškių gimnazijos įrengta puiki daugiafunkcė sporto aikštelė. Ja džiaugiasi gimnazijos ir miestelio bendruomenės.

Geltonųjų autobusų maršrutai nuo rugsėjo 2 dienos.

Apibendrintą vizualiai pateikta informacija apie rekomendacijas ir reikalavimus švietimo įstaigoms dėl Covid-19 prevencijos.

Mokinių pavėžėjimas rugsėjo 1-ąją dieną

Rugsėjo 1 d.  važinėjantys mokiniai bus vežami į gimnaziją  šiais mokyklinių autobusų maršrutais:

1 maršrutas

Vidiškės 8:40 – Grybėnai 9:00 – Buiviliškė 9:15 – Kukoriškė 9:20 – Kaneišiai 9:22 – Rimšėnai 9:25 – Vidiškės 9:27

2 maršrutas

Vidiškės 9:30 – Makniūlaukė 9:35 – Kalviasalis 9:45 – Vidiškės 9:55

3 maršrutas

Vidiškės 8:20 – Krikonys II 9:00 – Krikonys I 9:05 – Mielagėnai 9:10 – Miečionys 9:12 – Paliesius 9:15 – Bernotai 9:20 – Šiūlėnai 9:35 – Izabelinė 9:40 – N. Daugėliškis 9:45 – Vidiškės 9:50

4 maršrutas

Jakėnai 9:05 – Švedriškė 9:09 – Serapiniškė 9:20 – Tartokas 9:30 – Kazitiškis 9:40 – Ignalina (autobusų stotis) 9:50 – Vidiškės 9:55

11:10 iš gimnazijos važinėjantys mokiniai bus vežami tais pačiais maršrutais.

Autobuse mokiniai turi dėvėti kaukes ir pirštines.

Sutikime Rugsėjo 1-ąją saugiai!

Vidiškių gimnazijoje Mokslo metų pradžios šventė vyks rugsėjo 1 d.

10 val. mokinius ir jų tėvelius prašome rinktis numatytose vietose:

1–5 klasės renkasi gimnazijos kiemelyje;

6–8 klasės – prie gimnazijos sporto aikštelės;

I–IV klasės – prie automobilių stovėjimo aikštelės.

Klasių auklėtojai pasitiks mokinius ir jų tėvelius bei nusives į klases.

Iki 10.50 val. vyks klasės auklėtojo pamoka.

11.10 val. važinėjantys mokiniai bus išvežami į namus.

Prašome visus dalyvauti su veidą dengiančiomis kaukėmis.

Gimnazijos administracija

Ugdymo procesas 2020–2021 m. m. Vidiškių gimnazijoje prasidės įprastu būdu. Mokiniams pamokos vyks jiems paskirtose klasėse, t. y. mokytojai ateis į klasei paskirtą kabinetą, mokiniai po kabinetus nevaikščios (išskyrus informacinių technologijų, gamtos mokslų, technologijų-dailės kabinetus  ir sporto salę). Kiek įmanoma, bus vengiama skirtingų mokinių grupių kontakto.

Rugpjūčio 18 d. Ignalinos rajono savivaldybės administracijoje vyko švietimo įstaigų vadovų pasitarimas dėl pasirengimo naujiems mokslo metams, kuriame dalyvavo ir savivaldybės vadovai.

Daugybė žemyno mokyklų naudojasi „eTwinning“ platforma ir atranda vis naujas jos galimybes. Tai puiki galimybė visiems Europos mokytojams ir mokiniams kurti bendrus projektus, tobulėti ir bendradarbiauti virtualioje erdvėje.

Vidiškėse šiuo metu įrenginėjama sporto (krepšinio ir tinklinio) aikštelė. Ji bus aptverta, apšviesta, panaudojant saulės energiją.