Informuojame, kad, pratęsus karantiną, Ignalinos r. Vidiškių gimnazijoje 5-8 kl. ir  gimnazijos I–IV kl. ugdymo procesas bus tęsiamas nuotoliniu būdu iki karantino pabaigos.

Projektinė veikla 2020-2021 m. m.

Atmintinė apie teikiamą pirminę teisinę pagalbą Ignalinos rajono savivaldybės administracijoje

Atmintinė

Senelių paramos akcija „Maltiečių sriuba“ – šiemet jau 15-oji ir vis aktuali. Maltiečiai globoja 2600 sunkiai gyvenančių senyvų žmonių 42 Lietuvos vietovėse. Juos lanko su karšto maisto dubenėliu, produktų, būtiniausių priemonių lauknešėliu, padeda buityje, rūpinasi priežiūros reikalais. Akcijos „Maltiečių sriuba“ tikslas –  stokojantiems padėti maistu ir geru žodžiu.

Lapkričio 16 dieną minima Tarptautinė tolerancijos diena. Norėdama paminėti šią dieną, Mokinių taryba paskelbė rašinių konkursą! Šių metų Tolerancijos dienos tema – „Tolerancijos dėlionė“, todėl kviečiame sudėlioti savo mintis rašinyje, kurio tema „Ką Tolerancijos diena reiškia man?“.

Atsižvelgiant į esamą situaciją, gimnazijos 5-8 kl. ir I–IV klasių mokiniams ugdymo procesas bus organizuojamas nuotoliniu būdu iki karantino pabaigos arba iki to laiko, kol bus priimtas kitoks sprendimas.

Tau 14 – 29 metai? Ieškai tau patinkančios veiklos krypties? Nori pažinti save bei rasti bendraminčių? Nori ugdyti savo įgūdžius bei gebėjimus? Iki 2020 m. gruodžio 7 d. 18.00 val. kviečiame Tave registruotis į Jaunimo savanoriškos tarnybos programą!

Važinėjantys mokiniai bus vežami į gimnaziją šiais mokyklinių autobusų maršrutais:

Informacija dėl ugdymo(si) organizavimo karantino metu

Informuojame, kad 2020 m. lapkričio 9-13 dienomis:

1. Įprastu būdu (kaip ir praėjusią savaitę) mokosi ikimokyklinio, priešmokyklinio ugdymo vaikai, 1–4 klasių mokiniai.

2. Nuotoliniu būdu ir toliau pagal esamą tvarkaraštį mokosi 5–8, I–IV klasių mokiniai.

Jūratė Sveikauskienė, direktorė