Smagiai ir su dideliu energijos pliūpsniu pradėjome Europos judumo savaitę. Gimnazijoje vyko įvairios mokinių ir mokytojų judėjimą skatinančios veiklos. Pradinių ir vyresniųjų klasių mokiniai smagiai pagavo judriųjų pertraukų „Zumbos“ ritmą.

Gražią rudens popietę trečiokai su gamtininku Pranu Zubricku mokėsi gamtoje. Mokiniai susipažino su pagrindiniais ežero augalais: švendru, nendre, viksva, ežero kriauklių įvairove.

Ar žinome, kaip saugiai pereiti per gatvę? Kam reikalingi atšvaitai, kada ir kaip juos turime nešioti? Šiuos klausimus ir dar daugelį kitų 1-2 klasių mokiniams uždavė atvykusi Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato bendruomenės pareigūnė Jurgita Zenkuvienė.

Niekas nepaneigs, kad stažuotė – tai puiki galimybė ugdyti savo profesinius įgūdžius ir gauti vertingos darbo praktikos bei įgyti tarptautinę patirtį, pamatyti kitos šalies kultūrą ir sustiprinti savo darbo įgūdžius.

Ignalinos r. Vidiškių gimnazija dalyvauja Europos Sąjungos fondų investicijų projekte „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“.

Konsultacijų kompanija „SDG“ (Saugaus darbo garantas), gimnazijos socialinė partnerė, mokslo metų pradžioje pasirūpino pirmokėlių saugumu ir padovanojo atšvaitų ir liemenes, kad jie, vykdami į ekskursijas, išvykas, kasdien keliaudami į/iš gimnazijos, būtų saugūs.

IGNALINOS R. VIDIŠKIŲ GIMNAZIJOS  MOKINIŲ PAVĖŽĖJIMO MOKYKLINIAIS AUTOBUSAIS 2019–2020 M. M. MARŠRUTAI (maršrutai bus koreguojami)

Pavėžėjimo grafikas

Mokinių pavėžėjimas rugsėjo 2-ąją dieną

Rugsėjo 2 d.  važinėjantys mokiniai bus vežami į gimnaziją  šiais mokyklinių autobusų maršrutais:

1 maršrutas

Mielagėnai 8.15 – Mėšonys 8.23 – Bernotai 8.25 – Šiūlėnai 8.37 – N.Daugėliškis 8.49 – Vidiškės

2 maršrutas

Vidiškės 7.35 – Tartokas 8.00 – Bajorai 8.10 – Kazitiškis 8.20 – Vidiškės

3 maršrutas

Vidiškės 7.00 – Jakėnai 8.10  – Švedriškė 8.15 – Serapiniškė 8.35 – Kazitiškis 8.45 – Vidiškės

4 maršrutas

Vidiškės 8.30 – Buiviliškė 8.40 –  Kukoriškė 8.45 – Kaneišiai 8.48 – Vidiškės

5 maršrutas

Ažušilė 9.00 – Vidiškės

Po šventės iš gimnazijos važinėjantys mokiniai bus vežami tais pačiais maršrutais.

Kvietimas į mokslo metų pradžios šventę

Ankstyvą saulėtos birželio 13-osios dienos rytą aštuntokai, lydimi klasės auklėtojos Audronės Krikščionaitienės, išvyko į pajūrį. Kelionė neprailgo ir, vidurdienį pasiekę Palangą, įsikūrėme KTU poilsinėje. Šiek tiek pailsėję iškeliavome apžiūrėti Birutės parko, o vėliau mūsų laukė ir edukacinis užsiėmimas „Gintaro savybės“, kuris vyko Palangos Gintaro muziejuje.