Kasmet pasikartojanti žiema užgrūdina visa, kas gyva. Pavasario sulaukia patys stipriausi, ištvermingiausi ir dar tie, kuriems mes laiku ištiesiame pagalbos ranką.

Laisvė – pirmasis ir tikrasis žmogaus ir visos tautos laimės ir gerovės šaltinis. Daugelis karų, nesutarimų, ginčų kildavo ir tebekyla būtent dėl noro apriboti ar visiškai panaikinti laisvę. Viena didžiausių bausmių žmogui – laisvės atėmimas, nes, prarasdamas laisvę, asmuo tarsi netenka ir savo galių, savo balso, savojo „aš“. Netekti laisvės – netekti galimybės augti ir tobulėti.

Kartu su visa Lietuva gimnazija mini Sausio 13-ąją ir jau antrą dešimtmetį jungiasi prie akcijos „Atmintis gyva, nes liudija“.

Jaunimas dažnai susiduria su klausimu, kaip parengti gerą CV kai neturi arba turi mažai patirties. Šiais metais projektas „Europass“ siūlo mokykloms galimybę padėti mokiniams šioje srityje ir suteikti daugiau žinių.

Dar 2020 m. rudenį Lietuvos jaunimo organizacijų taryba (LIJOT) paskleidė žinią apie naują iniciatyvą: Lietuvoje formuojamas Jaunimo biuras. Kas tai? Tai tinklas Lietuvoje, kuris atstovauja ir surenka jaunų žmonių nuomonę savo gyvenamoje savivaldybėje, dalyvauja inicijuojamuose mokymuose keliant kompetencijas ir plėtoja jaunimo biuro tęstinumą.

Informacija apie ugdymo proceso organizavimą po mokinių žiemos atostogų

Primename, kaip bus organizuojamas ugdymo procesas po mokinių atostogų:

• Sausio 4 d. (pirmadienį) mokytis pradės pradinių klasių mokiniai (1–4 kl.), tačiau jiems mokymas bus organizuojamas nuotoliniu būdu.

• 5–12 klasių mokiniai mokytis pradės sausio 6 d. (trečiadienį).  Ugdymas jiems ir toliau vyks nuotoliniu būdu.

• Neformaliojo vaikų švietimo veiklos (būreliai) nevyks įprastiniu būdu. Jos galės būti vykdomas tik nuotoliniu būdu.

• Ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikai gali būti ugdomi Mielagėnų skyriaus mišrioje grupėje, laikantis nustatytų būtinųjų sąlygų, tačiau rekomenduojama grupę lankyti tik tiems vaikams, kurių tėveliai dirba ir neturi galimybės dirbti nuotoliniu būdu.

Išlikime saugūs ir sveiki, o ateinantys Naujieji tedovanoja tai, kas mūsų gyvenimą daro geresnį ir įdomesnį!

Parengta pagal Ignalinos rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir kultūros skyriaus informaciją

Nuotaikingas abiturientų kalėdinis sveikinimas!

Žiūrėti

Gimnazijos direktorės sveikinimas ateinančių švenčių proga

Ką jau ką, bet šiuos metus – pagal horoskopą pelės metus – visas pasaulis prisimins ilgai, nes pelė pasistengė iš širdies – kone visus metus tupėjome visi savo „urveliuose“, karts nuo karto nedrąsiai kyšteldami noseles, bijodami nematomo negirdimo, bet kažkur čia, šalia, esančio „katino“. Turėdami vilties, kad atėjęs jautis „atkilos vartelius ir atidarys dureles“.