Natiurmortas ant stalo – taip vadinosi ketvirtokų nuotolinė pamoka Nacionalinėje dailės galerijoje, kuri vyko balandžio 16 dieną. Po galeriją virtualiai pasivaikščioti pakvietė galerijos kuratorė Eglė Nedzinskaitė.

„Pasirink mėgstamą darbą ir tau gyvenime nė vienos dienos nereikės dirbti“, – byloja populiarus posakis. Bet kaip pasirinkti profesiją, jos neišbandžius ir nežinant, kas yra mėgstamas darbas? Pirmiausia, norint priimti tinkamus sprendimus, reikia gerai pažinti save, žinoti savo norus, gabumus, asmenines savybes, gerai orientuotis profesijų pasaulyje.

Viena didžiausių jaunimo problemų yra integravimosi į darbo rinką problema. Todėl pradedama vykdyti Ignalinos rajono savivaldybės jaunimo vasaros užimtumo ir integracijos į darbo rinką 2021 metų programa, kur laukiama jaunų žmonių ir verslo atstovų susidomėjimo.

Vidiškių gimnazija ir Mielagėnų skyrius pradeda pasirengimą pradinių klasių mokinius ugdyti  mišriu būdu, testuojant mokinius ir jų namų ūkių narius bei darbuotojus ir jų namų ūkių narius profilaktiniu COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) nustatymo kaupinių metodu.

Tuo tikslu šiandien, t. y. 2021 m. balandžio 14 dieną, vyks nuotoliniai susitikimai per Teams su pradinių klasių mokinių tėveliais:

• 18.00 valandą susitikimas organizuojamas 1, 2 klasių tėveliams,
  • 19.30 valandą – 3, 4 klasių ir Mielagėnų skyriaus tėveliams.

Naujausia ugdymo karjerai informacija gimnazistams

Kovo 26 dieną penktokams, šeštokams, septintokams, gimnazistams lietuvių kalbos ir literatūros pamokos prasidėjo ne pamokos temos skelbimu, ne pamokos uždavinio aptarimu, ne užduočių tikrinimu, o ... poezijos posmais, kuriuos skaitė II klasės mokinė Skaistė Meškelaitė.

Gimnazijos direktorės sveikinimas artėjančių Šv. Velykų proga

Balandžio 1 dieną 4 klasės mokiniai dalyvavo edukacinėje programoje „Vidinis gintaro pasaulis“. Informacinių technologijų pagalba nusikėlėme prie Baltijos jūros, į grafo Felikso Tiškevičiaus rūmus, kuriuose įsikūręs Palangos Gintaro muziejus.

Gamtosauginis komitetas kviečia visus susivienyti ir prisidėti prie akcijos „DAROM 2021“, kad išsaugotume švarią aplinką. Kasmetinė šiukšlių rinkimo ir aplinkos tvarkymo akcija tradicine forma dėl COVID 19 grėsmės vykti negali. Tačiau ir pavieniui mes galime labai daug!

Važinėjantys mokiniai bus vežami į gimnaziją šiais mokyklinių autobusų maršrutais: