Vasario 16-ąją ignaliniečiai Lietuvos gimtadienį šventė kultūros ir sporto centre.  Buvo pasidžiaugta jaunaisiais talentais ir geriausiais sportininkais.

Vasario 14 dieną 8 klasės mokiniai Paliesiaus dvare dalyvavo knygos „Didžioji Lietuva“ pristatyme. Leidinio autorė Birutė Valionytė, Lietuvos Nepriklausomybės Akto signatarė, politikė, visuomenės veikėja, Lietuvos Nepriklausomybės Akto signatarų klubo prezidentė.

Direktorės sveikinimas Vasario 16-osios proga

Vasario 7 d. mes, 6 klasės mokiniai, kartu su auklėtoja Diana Simaškiene surengėme nakvynę mokykloje pavadinę ją „Naktis be ryšio“, kad mobilieji telefonai netrukdytų brangaus kitoms pramogoms skirto laiko.

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuota akcija „Knygų Kalėdos“ keliavo per Lietuvą, kvietė skaityti ir dovanoti naujų vaikų ir jaunimo knygų šalies bibliotekoms.

Kas nežino medaus galios?! Jis – natūrali gydomoji priemonė, dažnai naudojama lietuvių liaudies medicinoje kaip vaistas nuo daugelio ligų. Medus valo organizmą, mažina antsvorį, greitina medžiagų apykaitą.

Vasario 3 dieną pradinių klasių mokiniai svečiavosi „Giliuko laboratorijoje“ – edukacinėje kultūros paso veikloje.

Vasario mėnuo prasidėjo netradicinėmis fizinio ugdymo pamokomis 1, 2 ir 3 klasėse. Kartu su šių klasių mokytojais nusprendėme daugiau dėmesio skirti mokinių stuburui. Pradinių klasių mokinių raumenukai dar nėra tokie stiprūs, ypač kaklo ir nugaros.

Sausio 23 d. Vilniaus pasienio rinktinė Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazijoje jaunojo pasieniečio būrelių nariams organizavo viktoriną „Ką žinome apie valstybės sienos apsaugą“.

Sausio 24 dienos vakarą ėjome į gimnaziją turėdami vieną tikslą – nuotaikingai, linksmai, nuoširdžiai bendraudami antrąkart praleisti naktį savoje mokykloje. Tai žymiai linksmiau ir  geriau, nei sėdėti pamokose.