Siekiant paminėti Vaiko teisių konvencijos priėmimo metines ir atkreipti visuomenės dėmesį į vaikų globos, gynimo ir saugojimo nuo neigiamos įtakos svarbą, taip pat skatinant vaikus susipažinti su savo teisėmis, pareigomis, domėtis mokslo ir meno pasiekimais, 2017 m. lapkričio 20-26 d. gimnazijoje paskelbta Vaiko teisių apsaugos savaitė.

Šį pirmadienį gimnazinių klasių anglų kalbos pamokos buvo netradicinės, nes jas vedė ne anglų kalbos mokytojos, o savanorė iš Bulgarijos.

Lapkričio 17 d.  savivaldybėje padėkota rajono mokykloms bei šių mokyklų kūno kultūros mokytojams už aukštus ugdytinių sportinius pasiekimus Lietuvos mokyklų žaidynėse, kuriose Ignalinos rajono bendrojo ugdymo mokyklos  iškovojo III vietą.

Lapkričio 17 dieną gimnazijoje vyko „Profesinio mokymo ir mokymosi visą gyvenimą populiarinimo renginys“, skirtas I-IV klasių gimnazistams. Šio projekto vykdytojas yra Vilniaus kvalifikacijų ir profesinio mokymo plėtros centras.

Lapkričio 16 dienos rytą mes, Vidiškių gimnazijos II – III klasių mokiniai, išvykome į Kauną. Aplankėme Aleksandro Stulginskio universitetą, kuriame vyko atvirų dienų dienos. Atvykus pirmiausia akį patraukė modernūs ir erdvūs universiteto pastatai, jauki aplinka, kuri sudarė gerą pirmą įspūdį. Įžanginiame renginyje universitetas buvo pristatytas kaip išskirtinis Lietuvoje, nes vienintelis apima tik vieną (bet labai plačią) mokslo sritį, susidedančią iš žemės ūkio, ekologijos, verslo ir daug kitų.

Testas tėvams „Z karta ir mokymosi iššūkis“

Smalsi, drąsi ir kūrybinga Z karta meta iššūkį suaugusiems. Priimkite jį, atlikite testą ir iš naujo pažinkite savo vaikus bei jų mokymosi įpročius. Tai trumpas, tačiau išsamus testas, sukurtas psichologės Astos Blandės kartu su leidykla „Šviesa“.

Atsakę į klausimus, gausite naudingų psichologės bei mokytojų patarimų, kaip mokymąsi padaryti dar įdomesnį. Testą rasite skyrelyje Pagalba mokiniui → Vaiko gerovės komisija arba paspaudę nuorodą https://zkartostestas.lt/

Lapkričio 15d. vyko integruota biologijos ir fizikos pamoka I gimnazijos klasėje, kurią vedė biologijos mokytoja ekspertė Ona Motiejonienė ir fizikos mokytoja metodininkė Joana Garnevičienė, o stebėjo Ignalinos rajono gamtos mokslų metodinio būrelio ir Vidiškių gimnazijos mokytojai.

Kviečiame dalyvauti I-IV klasių mokinius!!!

PROJEKTAS

„Profesinio mokymo ir mokymosi visą gyvenimą populiarinimas Lietuvoje“

Nr. 09.4.1-ESFA-V-713-01-0001

2017 m. Lapkričio 17 d.

Renginys vyks gimnazijos aktų salėje

Programa

Renginio atidarymas

Renginio svečių pristatymai

12:00– 13:30

Specialybių pristatymai  ir diskusijos

13:30 – 13.45

Vaišių pertraukėlė

Profesijų Protmūšis

Individualios konsultacijos su lektoriais, sertifikatų įteikimas

Mokinius, jų tėvelius, skaitytojus ir visus knygos bičiulius telkiančios „Knygų Kalėdos“ šiemet vėl kviečia dovanoti naujų knygų gimnazijos bibliotekai.

Projektas ,,Būsiu drauge“ su partneriais KALBA Karjeros centru Nacionalinės karjeros savaitės proga šalies moksleiviams dovanoja NEMOKAMĄ karjeros interesų testą.