Aktualijos

Dalyvavome tinklinio turnyre

     Šiais metais Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija švenčia 70 metų jubiliejų, todėl ta proga gruodžio 15 dieną vyko atviras kalėdinis tinklinio turnyras. Jame dalyvauti buvo pakviestos mūsų rajono mokyklos, Visagino Verdenės gimnazija bei Zarasų r. Dusetų Kazimiero Būgos gimnazija. Mūsų gimnazijai atstovavo mergaičių ir berniukų komandos. Nors mergaitėms užimti prizinę vietą nepavyko, bet tai buvo labai gera ir naudinga treniruotė prieš artėjančias rajono mokinių tinklinio varžybas. Berniukams sekėsi puikiai. Pogrupio susitikimuose jie įveikė Naujojo Daugėliškio mokyklos-daugiafunkcio centro bei Visagino Verdenės gimnazijos komandas, o finale nugalėjo Dusetų Kazimiero Būgos gimnazijos tinklininkus ir užėmė I vietą. Apdovanojimų metu komandoms prizininkėms buvo įteikti diplomai, žaidėjams užkabinti medaliai, o geriausi kiekvienos komandos, užėmusios prizinę vietą, žaidėjai apdovanoti taure. Mūsų komandoje tokį prizą gavo Deividas Baubinas.

     Mergaičių tinklinio komanda: Skirmantė Čirvininaitė, Sabina Einikytė, Rugilė Laučiškytė, Liveta Meškėnaitė, Erika Mudinaitė, Sabina Slabadaitė, Judita Volkovskytė.

     Berniukų tinklinio komanda: Arijus Ašurovas, Deividas Baubinas, Jokūbas Čeponis, Emilis Druteika, Ovidijus Nasevičius, Arnas Sabaliauskas, Povilas Trubila.

Gintaras Gruodis, kūno kultūros mokytojas metodininkas
Ankstesni įrašai


     Jau beveik visų miestų ir miestelių aikštėse nušurmuliavo žaliaskarių įžiebimo šventės, nupokšėjo fejerverkai, o parduotuvių vitrinos suraibuliavo sutvisko lempelėmis, girliandomis, šventinių žaislų ir dovanų spalvomis kviesdamos plačiau atverti pinigines Kalėdų vardan! Iš televizorių ekranų skambantys pasauliniai kalėdiniai šlageriai, kasdien drumsdami susikaupimo, apmąstymų ir laukimo ramybę, primena apie artėjančias šventes.

     Pirmąją advento savaitę gimnazijoje pradėjome kaip viena šeima susirinkdami į aktų salę prie Advento vainiko. Skaitovai Povilas Trubila ir Justina Vilūnaitė priminė, kokia adventinio vainiko kilmė ir kas yra Adventas, kam jis kviečia. Išgirdome, kad Adventas – tai atėjimas, laukimas.

    Gruodžio 7 d. Ignalinos rajono savivaldybės salėje iškilmingai pasveikinta 20 Jaunųjų talentų konkurso nugalėtojų, labiausiai pasižymėjusių 2015–2016 mokslo metais intelektualinėje, kūrybinėje, meninėje veikloje.

     Programa skirta 5-7 metų vaikams. Mūsų gimnazijoje 2016–2017 m. m. ji įgyvendinama 1 klasėje. Programa moko vaikus, kaip suvokti ir kalbėti apie jausmus, pasakyti tai, ką norisi pasakyti, įdėmiai išklausyti, susidraugauti ir išsaugoti draugystę, kreiptis pagalbos ir padėti aplinkiniams, įveikti vienišumą, atstūmimą ar priekabiavimą, spręsti konfliktus, lengviau išgyventi pasikeitimus, netektį ir netgi mirtį.

     Lapkričio 23-oji – Lietuvos kariuomenės diena, todėl šiai dienai paminėti vyksta įvairūs renginiai. Mūsų gimnazijos šaulių būrelio nariai kartu su būrelio vadovu Gintaru Gruodžiu turėjo galimybę apžiūrėti kasmetinėse tarptautinėse pratybose „Iron Sword 2016“ dalyvaujančių NATO šalių karinės technikos ir ginkluotės parodą Visagine.