Penktokai Vilniuje

Artėjant gražiausioms metų šventėms, 5 klasės mokiniai vyko į Vilnių. Forum cinemas ,,Vingis“ žiūrėjo filmą „Kung Fu Panda 3“, Katedros aikštėje pasidžiaugė  Kalėdų eglute, pasigrožėjo kalėdinėmis dekoracijomis, o kalėdinio miestelio mugėje įsigijo suvenyrų ir saldumynų. Apžiūrėję paminklus Vilniaus įkūrėjui Gediminui bei Karaliui Mindaugui, aplankė Katedrą, Didžiąja gatve atėjo iki Vilniaus Rotušės aikštės. Nusifotografavę prie eglutės, skaniai pavakarieniavo  greito maisto restorane McDonald's, kuris yra Gedimino prospekte ir laimingai grįžo į namus.

Vitalija Medzevičienė, 5 klasės auklėtoja

Gruodžio 15 d. gimnazijos pradinukai Ignalinos kultūros ir sporto centre žiūrėjo muzikinę pasaką paslaptingu pavadinimu „L.L.L.“ (Ledas. Lietus. Laivas). Tai bibliniais motyvais parengtas muzikinis pasakojimas apie Nojaus laivą, kuriuo nuo gresiančio tvano išsigelbėjo paukšteliai ir žvėrys. Šią kalėdinę dovaną Ignalinos rajono vaikams atvežė Zarasų kultūros centro vaikų meno kolektyvai. Stebuklingas švenčių laukimas mažųjų širdis pripildė tikėjimo, džiaugsmo, svajonių...

Elena Abeciūnienė, pradinių klasių vyr. mokytoja

Šiais metais Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija švenčia 70 metų jubiliejų, todėl ta proga gruodžio 15 dieną vyko atviras kalėdinis tinklinio turnyras. Jame dalyvauti buvo pakviestos mūsų rajono mokyklos, Visagino Verdenės gimnazija bei Zarasų r. Dusetų Kazimiero Būgos gimnazija. Mūsų gimnazijai atstovavo mergaičių ir berniukų komandos.

Jau beveik visų miestų ir miestelių aikštėse nušurmuliavo žaliaskarių įžiebimo šventės, nupokšėjo fejerverkai, o parduotuvių vitrinos suraibuliavo sutvisko lempelėmis, girliandomis, šventinių žaislų ir dovanų spalvomis kviesdamos plačiau atverti pinigines Kalėdų vardan! Iš televizorių ekranų skambantys pasauliniai kalėdiniai šlageriai, kasdien drumsdami susikaupimo, apmąstymų ir laukimo ramybę, primena apie artėjančias šventes.

Pirmąją advento savaitę gimnazijoje pradėjome kaip viena šeima susirinkdami į aktų salę prie Advento vainiko. Skaitovai Povilas Trubila ir Justina Vilūnaitė priminė, kokia adventinio vainiko kilmė ir kas yra Adventas, kam jis kviečia. Išgirdome, kad Adventas – tai atėjimas, laukimas.

Gruodžio 7 d. Ignalinos rajono savivaldybės salėje iškilmingai pasveikinta 20 Jaunųjų talentų konkurso nugalėtojų, labiausiai pasižymėjusių 2015–2016 mokslo metais intelektualinėje, kūrybinėje, meninėje veikloje.