Aktualijos

Senis Besmegenis aplankė gimnaziją

     Šypsenų slėnis, įsikūręs Šventupės kempinge, pakvietė visus įsijungti į smagią žiemos akciją, kuriant linksmą „Senių besmegenių bangą“, kurią iš Ukmergės, kartu su smagiais linkėjimais, neštų linksmi Seniai Besmegeniai į įvairus Lietuvos miestus, miestelius ir kaimus. Mūsų gimnazijos pradinukai sulaukė Senio Besmegenio iš Ignalinos „Šaltinėlio“ mokyklos Vidiškių skyriaus. Sukūrę palinkėjimą, perdavėme jį savo draugams į Mielagėnų skyrių. Po Kalėdų Senis Besmegenis turėtų pasiekti Šventupės Šypsenų slėnį. Smagu skleisti gerą nuotaiką ir šiltus linkėjimus!

Ilona Pakalkienė, pradinių klasių mokytoja metodininkė
Ankstesni įrašai


     Lietuvos muzikantas, prodiuseris, aktorius Andrius Mamontovas ir Lietuvos agronomas, verslininkas, ūkininkas, politikas, mecenatas Ramūnas Karbauskis 2013 metais įkūrė labdaros ir paramos fondą „Švieskime vaikus“. Fondo tikslas – aprūpinti Lietuvos bibliotekas, mokyklas, darželius geriausiomis lietuvių autorių sukurtomis knygomis vaikams,  skatinti vaikus skaityti, o rašytojus kurti literatūrą vaikams.

 

 

 

 

Pražysta medžiai

Sniegenom, zylutėm,

Pusnynuos nuvingiuoja

Pėdsakai virvutėm,

O iš dangaus

Baltutės snaigės leidžias,

O į duris

Kalėdos šventos beldžias.

Kai sieloje nurimsta

Vėtros, pūgos,

Prie balto stalo renkamės

Ir klausom vėjo fugos.

Akimirka – ir šuliny

Vanduo pasiverčia į vyną,

Ir Viešpaties dosni ranka

Mums duoną padalina.

Ir namuose gerumo

Žiedas prasiskleidžia,

Ištartas žodis džiugina –

Ne žeidžia.

Ramybė ir pilnatvė

Mūs pečius apgobia,

Na o iš ryto po eglutėm

Ieškom lobio...

 

Ona Bučelienė,

lietuvių kalbos mokytoja

 

     Sveikinu Jus visus, mieli Moksleiviai, gerbiami Tėveliai, Mokytojai ir Darbuotojai, linkiu Jums ramaus Kūčių vakaro prie šeimos židinio, šviesių šv. Kalėdų ir laimingų ateinančių Naujųjų 2017 metų. Visiems Jums skalsos ir santarvės, laimės ir pakantumo, sveikatos ir stiprybės, meilės ir vilties...

Gimnazijos direktorė Jūratė Sveikauskienė

     Gruodžio 16 dieną gimnazijoje lankėsi lektoriai iš Kauno technologijos universiteto Giedrė Veitaitė ir Ąžuolas Krušna, kurie pademonstravo įdomiuosius fizikos eksperimentus.

     Iš Nacionalinio egzaminų centro mūsų gimnazijos mokiniai: Ostinas Ivanovas (8 kl.), Emilis Druteika (I kl.), Andrius Martinkėnas (II kl.) gavo diplomus.

     Šie mokiniai kartu su savo bendraklasiais gruodžio 2 d. dalyvavo Nacionalinio egzaminų centro organizuotame 8-10 klasių mokiniams matematinio ir gamtamokslinio raštingumo konkurse. Šiuo konkursu buvo siekiama skatinti mokinius domėtis ir mokytis gamtos mokslų ir matematikos, propaguoti modernias matematikos ir gamtos mokslų užduotis.

Dainius Vaitkevičius, matematikos vyresnysis mokytojas

     Taip vadinasi knyga, kurią parašė Andrius Navickas ir kun. Kęstutis Dvareckas, kuris ją ir padovanojo gimnazijos bibliotekai. Ir ne tik. Jis gerą valandą prikaustė gimnazistų ir mokytojų dėmesį kalbėdamas tokia, jau, atrodytų, pakankamai pabodusia ir gerai žinoma tema – apie priklausomybes.