Svečiai iš KTU

Gruodžio 16 dieną gimnazijoje lankėsi lektoriai iš Kauno technologijos universiteto Giedrė Veitaitė ir Ąžuolas Krušna, kurie pademonstravo įdomiuosius fizikos eksperimentus. II ir IV klasės mokiniai taip pat sužinojo apie stojimo į KTU sąlygas, mokymosi, gyvenimo ir karjeros galimybes.

Vitalija Medzevičienė, ugdymo karjerai koordinatorė

Iš Nacionalinio egzaminų centro mūsų gimnazijos mokiniai: Ostinas Ivanovas (8 kl.), Emilis Druteika (I kl.), Andrius Martinkėnas (II kl.) gavo diplomus.

Šie mokiniai kartu su savo bendraklasiais gruodžio 2 d. dalyvavo Nacionalinio egzaminų centro organizuotame 8-10 klasių mokiniams matematinio ir gamtamokslinio raštingumo konkurse. Šiuo konkursu buvo siekiama skatinti mokinius domėtis ir mokytis gamtos mokslų ir matematikos, propaguoti modernias matematikos ir gamtos mokslų užduotis.

Dainius Vaitkevičius, matematikos vyresnysis mokytojas

Taip vadinasi knyga, kurią parašė Andrius Navickas ir kun. Kęstutis Dvareckas, kuris ją ir padovanojo gimnazijos bibliotekai. Ir ne tik. Jis gerą valandą prikaustė gimnazistų ir mokytojų dėmesį kalbėdamas tokia, jau, atrodytų, pakankamai pabodusia ir gerai žinoma tema – apie priklausomybes.

Artėjant gražiausioms metų šventėms, 5 klasės mokiniai vyko į Vilnių. Forum cinemas ,,Vingis“ žiūrėjo filmą „Kung Fu Panda 3“, Katedros aikštėje pasidžiaugė  Kalėdų eglute, pasigrožėjo kalėdinėmis dekoracijomis, o kalėdinio miestelio mugėje įsigijo suvenyrų ir saldumynų.

Gruodžio 15 d. gimnazijos pradinukai Ignalinos kultūros ir sporto centre žiūrėjo muzikinę pasaką paslaptingu pavadinimu „L.L.L.“ (Ledas. Lietus. Laivas). Tai bibliniais motyvais parengtas muzikinis pasakojimas apie Nojaus laivą, kuriuo nuo gresiančio tvano išsigelbėjo paukšteliai ir žvėrys. Šią kalėdinę dovaną Ignalinos rajono vaikams atvežė Zarasų kultūros centro vaikų meno kolektyvai. Stebuklingas švenčių laukimas mažųjų širdis pripildė tikėjimo, džiaugsmo, svajonių...

Elena Abeciūnienė, pradinių klasių vyr. mokytoja

Šiais metais Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija švenčia 70 metų jubiliejų, todėl ta proga gruodžio 15 dieną vyko atviras kalėdinis tinklinio turnyras. Jame dalyvauti buvo pakviestos mūsų rajono mokyklos, Visagino Verdenės gimnazija bei Zarasų r. Dusetų Kazimiero Būgos gimnazija. Mūsų gimnazijai atstovavo mergaičių ir berniukų komandos.