Aktualijos

Iš „Kelionės“ sugrįžus

     Nors iki pavasario, kai atgyja romantiški jausmai, dar liko geras žiemos mėnuo, bet buvusi Šiaulių dramos aktorė Donata Kielaitė sausio 31 d.  pakvietė gimnazistus pakeliauti poezijos keliais ir amžinai aktualių meilės paieškų takais. Ji pasiūlė valandai pasiduoti miestietiškos poezijos šėlsmui ir muzikos garsams – pristatė muzikinį poezijos spektaklį „Kelionė“, sukurtą pagal Juditos Vaičiūnaitės eiles.

     Poetė J. Vaičiūnaitė –  žymi XX a. lietuvių poetė, išleidusi apie 20 poezijos rinkinių, rašiusi pjeses vaikams, kritinius straipsnius ir esė. Autorė sugebėjo savo poezijoje atskleisti dvasingą, laisvą, gyvenimą mylintį žmogų, išryškėjusį per istorijos detales ir kasdienybės įspūdžius.
                 Aktorė D. Kielaitė minimaliomis priemonėmis subtiliai perteikė J. Vaičiūnaitės kūrybą. Į emocijų sūkurį aktorė pasinėrė kartu su muzika –  gitara atliko Frederiko Šopeno, Franco Šuberto bei kitų kompozitorių klasikos kūrinius.

     Spektaklio metu žiūrovai turėjo galimybę leistis į dvasinę kelionę bei palyginti, kuo gyvena, kaip jaučia, ko ilgisi, kuo yra panašios dvi skirtingos kartos, o gal net ir pasauliai…
Ankstesni įrašai


     Sausio 20 dieną mūsų gimnazijoje lankėsi Vilniaus dizaino kolegijos dėstytojai Mindaugas Latišenka ir Jūratė Jazgevičienė, kurie papasakojo apie dizaino studijas.

     Sausio 13–ąją, Laisvės gynėjų dieną, mūsų gimnazija prisijungė prie pilietinės iniciatyvos „Atmintis gyva, nes liudija“. Iniciatyvos simbolis – žvakė, kuri simbolizuoja gyvybę, šviesą, teisingumą, atmintį ir vienybę.

     Europos nuotolinio mokymo centras „Nalanda“ organizavo prestižinę tarptautinę internetinę olimpiadą „Nalanda 2016“, skirtą 2–11 klasių moksleiviams. Šios olimpiados misija – gabių ir talentingų mokinių Lietuvoje atradimas, lavinimas ir apdovanojimas.

     2016-ųjų metų lapkritį startavo naujas atsiliepimų ir renginių portalas http://svietimogidas.lt Projekto tikslas – didinti lavinimo ir ugdymo informacijos prieinamumą kiekvienam Lietuvos vartotojui, skatinti juos būti atvirais ir reikšti savo nuomonę apie ugdymo įstaigas, siekti ugdymo įstaigų bendradarbiavimo su jų paslaugų gavėjais bei nuolatinio tobulinimo.

Taip pat čia rasite kitos naudingos informacijos – renginiai (http://svietimogidas.lt/events straipsniai)

Kviečiame tėvelius, esamus ir buvusius mokinius, mokytojus parašyti atsiliepimą apie mokyklą, mokytoją, darželį.

Balsavimas vyksta ištisus metus svetainėje http://svietimogidas.lt

Konkurso "TOP mokyklos" aprašymas ir sąlygos: http://svietimogidas.lt/konkursas-top-mokyklos-top-mokytojai

Konkurso "TOP mokytojai" aprašymas ir sąlygos: http://svietimogidas.lt/konkursas-top-mokyklos-top-mokytojai

Konkurso "TOP vaikų darželiai" aprašymas ir sąlygos: http://svietimogidas.lt/konkursas-top-vaiku-darzeliai

 

     Gruodžio 28 d. Vidiškių gimnazijos 29 mokiniai išbildėjo į Vilnių pramogauti „Vichy“ vandens parke.