Aktualijos

Pramogos „Vichy“ vandens parke

     Gruodžio 28 d. Vidiškių gimnazijos 29 mokiniai išbildėjo į Vilnių pramogauti „Vichy“ vandens parke. Tai buvo gimnazijos dovana ir paskatinimas labai gerai ir gerai besimokantiems, aktyviems, gimnazijai atstovaujantiems olimpiadose, konkursuose ir varžybose, gerai besielgiantiems mokiniams. Įėjus į parką mus apgaubė egzotiška Polinezijos salų aplinka ir vasariška nuotaika. Parke išbandėme 9 moderniausius atrakcionus Baltijos šalyse, tarp jų – „Maorių klyksmas“. Jis veikia švytuoklės principu. Leidžiantis patyrėme nesvarumo būseną. Jaunesni mokiniai žaidė specialiai jiems skirtoje aikštelėje „Žaidimų sala“, kurioje veikia apie 50 skirtingų atrakcijų.      

     Keturios valandos, praleistos „Vichy“ parke, pralėkė lyg viena akimirka. Po to nepamiršome užsukti į Akropolį, nes po vandens pramogų buvome alkani kaip vilkai. Ir aišku, dar spėjome nulėkti pažiūrėti į gražuolę kalėdinę Vilniaus eglę, o kai kas  dar spėjo pamatyti ir 3D pasaką ant Katedros sienų. Gaila, kad ne visi. Labai dėkingi kūno kultūros mokytojui Gintarui Gruodžiui už puikiai praleistą laiką.

Ingrida Labuckienė, anglų kalbos vyresnioji mokytoja
Ankstesni įrašai


     Šypsenų slėnis, įsikūręs Šventupės kempinge, pakvietė visus įsijungti į smagią žiemos akciją, kuriant linksmą „Senių besmegenių bangą“, kurią iš Ukmergės, kartu su smagiais linkėjimais, neštų linksmi Seniai Besmegeniai į įvairus Lietuvos miestus, miestelius ir kaimus.

     Lietuvos muzikantas, prodiuseris, aktorius Andrius Mamontovas ir Lietuvos agronomas, verslininkas, ūkininkas, politikas, mecenatas Ramūnas Karbauskis 2013 metais įkūrė labdaros ir paramos fondą „Švieskime vaikus“. Fondo tikslas – aprūpinti Lietuvos bibliotekas, mokyklas, darželius geriausiomis lietuvių autorių sukurtomis knygomis vaikams,  skatinti vaikus skaityti, o rašytojus kurti literatūrą vaikams.

 

 

 

 

Pražysta medžiai

Sniegenom, zylutėm,

Pusnynuos nuvingiuoja

Pėdsakai virvutėm,

O iš dangaus

Baltutės snaigės leidžias,

O į duris

Kalėdos šventos beldžias.

Kai sieloje nurimsta

Vėtros, pūgos,

Prie balto stalo renkamės

Ir klausom vėjo fugos.

Akimirka – ir šuliny

Vanduo pasiverčia į vyną,

Ir Viešpaties dosni ranka

Mums duoną padalina.

Ir namuose gerumo

Žiedas prasiskleidžia,

Ištartas žodis džiugina –

Ne žeidžia.

Ramybė ir pilnatvė

Mūs pečius apgobia,

Na o iš ryto po eglutėm

Ieškom lobio...

 

Ona Bučelienė,

lietuvių kalbos mokytoja

 

     Sveikinu Jus visus, mieli Moksleiviai, gerbiami Tėveliai, Mokytojai ir Darbuotojai, linkiu Jums ramaus Kūčių vakaro prie šeimos židinio, šviesių šv. Kalėdų ir laimingų ateinančių Naujųjų 2017 metų. Visiems Jums skalsos ir santarvės, laimės ir pakantumo, sveikatos ir stiprybės, meilės ir vilties...

Gimnazijos direktorė Jūratė Sveikauskienė

     Gruodžio 16 dieną gimnazijoje lankėsi lektoriai iš Kauno technologijos universiteto Giedrė Veitaitė ir Ąžuolas Krušna, kurie pademonstravo įdomiuosius fizikos eksperimentus.