Aktualijos

Prisimename, kodėl esame laisvi

     Sausio 13–ąją, Laisvės gynėjų dieną, mūsų gimnazija prisijungė prie pilietinės iniciatyvos „Atmintis gyva, nes liudija“. Iniciatyvos simbolis – žvakė, kuri simbolizuoja gyvybę, šviesą, teisingumą, atmintį ir vienybę. 8.00 valandą mokiniai kartu su mokytojais kabinetuose ir koridoriuose užgesino šviesas ir uždegė žvakutes. Mokytojai trumpai papasakojo apie Sausio 13-osios  kruvinuosius įvykius, kvietė prisiminti kritusius kovoje už laisvę. Kiekvienas mokinys turėjo ženkliuką – Neužmirštuolės žiedą. Šias, pačių iškirptas ir nuspalvintas, neužmirštuoles mokiniai nešė į gimnazijos pirmą aukštą ir klijavo ant tam skirtos kolonos. Gėlės žiedo simbolis pasirinktas norint pagerbti kovotojus už laisvę, pačios neužmirštuolės pavadinime užkoduota mintis, jog kovotojai yra nepamiršti ir šiandien.

Danguolė Bajarūnienė, istorijos vyresnioji mokytoja
Ankstesni įrašai


     Europos nuotolinio mokymo centras „Nalanda“ organizavo prestižinę tarptautinę internetinę olimpiadą „Nalanda 2016“, skirtą 2–11 klasių moksleiviams. Šios olimpiados misija – gabių ir talentingų mokinių Lietuvoje atradimas, lavinimas ir apdovanojimas.

     2016-ųjų metų lapkritį startavo naujas atsiliepimų ir renginių portalas http://svietimogidas.lt Projekto tikslas – didinti lavinimo ir ugdymo informacijos prieinamumą kiekvienam Lietuvos vartotojui, skatinti juos būti atvirais ir reikšti savo nuomonę apie ugdymo įstaigas, siekti ugdymo įstaigų bendradarbiavimo su jų paslaugų gavėjais bei nuolatinio tobulinimo.

Taip pat čia rasite kitos naudingos informacijos – renginiai (http://svietimogidas.lt/events straipsniai)

Kviečiame tėvelius, esamus ir buvusius mokinius, mokytojus parašyti atsiliepimą apie mokyklą, mokytoją, darželį.

Balsavimas vyksta ištisus metus svetainėje http://svietimogidas.lt

Konkurso "TOP mokyklos" aprašymas ir sąlygos: http://svietimogidas.lt/konkursas-top-mokyklos-top-mokytojai

Konkurso "TOP mokytojai" aprašymas ir sąlygos: http://svietimogidas.lt/konkursas-top-mokyklos-top-mokytojai

Konkurso "TOP vaikų darželiai" aprašymas ir sąlygos: http://svietimogidas.lt/konkursas-top-vaiku-darzeliai

 

     Gruodžio 28 d. Vidiškių gimnazijos 29 mokiniai išbildėjo į Vilnių pramogauti „Vichy“ vandens parke.

     Šypsenų slėnis, įsikūręs Šventupės kempinge, pakvietė visus įsijungti į smagią žiemos akciją, kuriant linksmą „Senių besmegenių bangą“, kurią iš Ukmergės, kartu su smagiais linkėjimais, neštų linksmi Seniai Besmegeniai į įvairus Lietuvos miestus, miestelius ir kaimus.