Aktualijos

Sveikiname tarptautinės olimpiados „Nalanda 2016 Ruduo“ dalyvį – laimėtoją SKIRMANTĄ STRAŠINSKĄ!

     Europos nuotolinio mokymo centras „Nalanda“ organizavo prestižinę tarptautinę internetinę olimpiadą „Nalanda 2016“, skirtą 2–11 klasių moksleiviams. Šios olimpiados misija – gabių ir talentingų mokinių Lietuvoje atradimas, lavinimas ir apdovanojimas. Pagrindiniai ENMC „Nalanda“ tikslai ir uždaviniai – suteikti galimybę visiems norintiems skirtingo amžiaus mokiniams patikrinti ir pritaikyti savo žinias tam tikrose srityse intelektinių varžybų metu, motyvuoti mokinius savo gebėjimų lavinimui ir žinių spragų šalinimui, stimuliuoti užklasinį mokymąsi ir savarankišką darbą, taip pat lavinti pažintinius mokinių siekius. Olimpiados „Nalanda 2016“ užduotis kūrė aukštos kvalifikacijos pedagogai, turintys didžiulę praktinę patirtį, taip pat mokslo daktarai bei bendrojo vidurinio išsilavinimo programų autoriai ir recenzentai. Užduotys parengtos atsižvelgiant į 2–11 klasių moksleivių mokyklos programą.

     Olimpiada „Nalanda 2016“ vyko lapkričio 1 – gruodžio 15 dienomis, mokiniai galėjo pasitikrinti savo žinias šių dalykų kategorijose: lietuvių kalba, lietuvių literatūra, anglų kalba, biologija, matematika, informatika. Labai džiugu, kad susumavus visų dalyvių rezultatus tarp laimėtojų ir mūsų gimnazijos 6 klasės mokinys Skirmantas Strašinskas. Skirmantas laimėjo II laipsnio „Liūtai“ (anglų k. 77%) diplomą ir du III laipsnio „Feniksai“ (lietuvių k. 60%, lietuvių literatūra 64%) diplomus. Ateityje, kviečiu ir kitus moksleivius nepabūgti pasitikrinti/pritaikyti savo žinias tarptautiniuose konkursuose.

Jurgita Raketienė, anglų kalbos vyresnioji mokytoja
Ankstesni įrašai


     2016-ųjų metų lapkritį startavo naujas atsiliepimų ir renginių portalas http://svietimogidas.lt Projekto tikslas – didinti lavinimo ir ugdymo informacijos prieinamumą kiekvienam Lietuvos vartotojui, skatinti juos būti atvirais ir reikšti savo nuomonę apie ugdymo įstaigas, siekti ugdymo įstaigų bendradarbiavimo su jų paslaugų gavėjais bei nuolatinio tobulinimo.

Taip pat čia rasite kitos naudingos informacijos – renginiai (http://svietimogidas.lt/events straipsniai)

Kviečiame tėvelius, esamus ir buvusius mokinius, mokytojus parašyti atsiliepimą apie mokyklą, mokytoją, darželį.

Balsavimas vyksta ištisus metus svetainėje http://svietimogidas.lt

Konkurso "TOP mokyklos" aprašymas ir sąlygos: http://svietimogidas.lt/konkursas-top-mokyklos-top-mokytojai

Konkurso "TOP mokytojai" aprašymas ir sąlygos: http://svietimogidas.lt/konkursas-top-mokyklos-top-mokytojai

Konkurso "TOP vaikų darželiai" aprašymas ir sąlygos: http://svietimogidas.lt/konkursas-top-vaiku-darzeliai

 

     Gruodžio 28 d. Vidiškių gimnazijos 29 mokiniai išbildėjo į Vilnių pramogauti „Vichy“ vandens parke.

     Šypsenų slėnis, įsikūręs Šventupės kempinge, pakvietė visus įsijungti į smagią žiemos akciją, kuriant linksmą „Senių besmegenių bangą“, kurią iš Ukmergės, kartu su smagiais linkėjimais, neštų linksmi Seniai Besmegeniai į įvairus Lietuvos miestus, miestelius ir kaimus.

     Lietuvos muzikantas, prodiuseris, aktorius Andrius Mamontovas ir Lietuvos agronomas, verslininkas, ūkininkas, politikas, mecenatas Ramūnas Karbauskis 2013 metais įkūrė labdaros ir paramos fondą „Švieskime vaikus“. Fondo tikslas – aprūpinti Lietuvos bibliotekas, mokyklas, darželius geriausiomis lietuvių autorių sukurtomis knygomis vaikams,  skatinti vaikus skaityti, o rašytojus kurti literatūrą vaikams.