Aktualijos

Vilniaus dizaino kolegijos dėstytojų viešnagė

     Sausio 20 dieną mūsų gimnazijoje lankėsi Vilniaus dizaino kolegijos dėstytojai Mindaugas Latišenka ir Jūratė Jazgevičienė, kurie papasakojo apie dizaino studijas. Susitikime dalyvavo 5, I ir IV klasių ir buvę mūsų gimnazijos mokiniai. Sužinojome, kad studijos Vilniaus dizaino kolegijoje – puiki proga tapti dizaino specialistu ir tobulinti savo įgūdžius dinamiškai besivystančioje bei perspektyvioje aukštojoje mokslo įstaigoje. Aktualios specialybės, progresyvūs mokymo būdai, puikios darbo sąlygos ir optimistiška kolegijos atmosfera – tai puikus startas į profesionalų dizaino pasaulį. ,,Mes ruošiame specialistus pasitelkdami ilgametes žinias bei žengiame koja kojon su moderniomis technologijomis“, – taip kalbėjo mūsų svečiai.

Vitalija Medzevičienė, ugdymo karjerai koordinatorė
Ankstesni įrašai


     Sausio 13–ąją, Laisvės gynėjų dieną, mūsų gimnazija prisijungė prie pilietinės iniciatyvos „Atmintis gyva, nes liudija“. Iniciatyvos simbolis – žvakė, kuri simbolizuoja gyvybę, šviesą, teisingumą, atmintį ir vienybę.

     Europos nuotolinio mokymo centras „Nalanda“ organizavo prestižinę tarptautinę internetinę olimpiadą „Nalanda 2016“, skirtą 2–11 klasių moksleiviams. Šios olimpiados misija – gabių ir talentingų mokinių Lietuvoje atradimas, lavinimas ir apdovanojimas.

     2016-ųjų metų lapkritį startavo naujas atsiliepimų ir renginių portalas http://svietimogidas.lt Projekto tikslas – didinti lavinimo ir ugdymo informacijos prieinamumą kiekvienam Lietuvos vartotojui, skatinti juos būti atvirais ir reikšti savo nuomonę apie ugdymo įstaigas, siekti ugdymo įstaigų bendradarbiavimo su jų paslaugų gavėjais bei nuolatinio tobulinimo.

Taip pat čia rasite kitos naudingos informacijos – renginiai (http://svietimogidas.lt/events straipsniai)

Kviečiame tėvelius, esamus ir buvusius mokinius, mokytojus parašyti atsiliepimą apie mokyklą, mokytoją, darželį.

Balsavimas vyksta ištisus metus svetainėje http://svietimogidas.lt

Konkurso "TOP mokyklos" aprašymas ir sąlygos: http://svietimogidas.lt/konkursas-top-mokyklos-top-mokytojai

Konkurso "TOP mokytojai" aprašymas ir sąlygos: http://svietimogidas.lt/konkursas-top-mokyklos-top-mokytojai

Konkurso "TOP vaikų darželiai" aprašymas ir sąlygos: http://svietimogidas.lt/konkursas-top-vaiku-darzeliai

 

     Gruodžio 28 d. Vidiškių gimnazijos 29 mokiniai išbildėjo į Vilnių pramogauti „Vichy“ vandens parke.