Aktualijos

Gimnazijoje vyko jaunųjų skaitovų konkursas

        Vasario 2 dieną gimnazijoje  vyko skaitovų konkursas. Jame dalyvavo 24 skaitovai. Smagu, kad lyriškoms mergaitėms nenusileido 7 berniukai. Jų balsai skambėjo gana įtaigiai, todėl  klausytojai juos išskyrė plojimais. Populiariausias autorius- poetė Ramutė Skučaitė: net 11 skaitovų rinkosi šios autorės kūrinėlius. Smagu girdėti buvo skaitomus  P. Panavo, P. Širvio, J. Erlicko, Vyt. Mačernio, A. Šlepiko tekstus. Klausytojai skaitovus vertino plojimais, o komisija – skirdama vietas. Tarp pradinių klasių mokinių pirmąja vieta ir asmenine dovanėle įvertintas I klasės mokinys Lukas Padvaiskas, II vieta  teko pirmokei Ugnei Žemaitytei, o III- trečios klasės mokinei Atėnei Gintarei Guigaitei. Vyresniųjų grupėje išsiskyrė Povilas Trubila(8 kl.), vyriausiųjų- Silvija Savickytė( II klasė). Šie du mokiniai dalyvaus rajoniniame konkurse. Po renginio komisijos nariai turėjo jiems patarimų ir tikisi, kad šie juos įgyvendins.

      Renginio metu skaitovų jaudulį bandė nuraminti mergaičių atliekamos dainelės ir IV klasės mokinės Gretos Šutavičiūtės malonus balsas. Turime metus laiko, kad galėtume rasti įdomesnių, mielų savo širdžiai tekstų kitų metų konkursui.

Ona Lukoševičienė, lietuvių kalbos vyresnioji mokytoja
Ankstesni įrašai


     Sausio 31 dieną gimnazijoje lankėsi Aleksandro Stulginskio universiteto (ASU) atstovai Povilas Mulevičius, Antanas Girčys, Lukas Čepulis ir Nedas Lukoševičius.

     Nors iki pavasario, kai atgyja romantiški jausmai, dar liko geras žiemos mėnuo, bet buvusi Šiaulių dramos aktorė Donata Kielaitė sausio 31 d.  pakvietė gimnazistus pakeliauti poezijos keliais ir amžinai aktualių meilės paieškų takais.

     Sausio 20 dieną mūsų gimnazijoje lankėsi Vilniaus dizaino kolegijos dėstytojai Mindaugas Latišenka ir Jūratė Jazgevičienė, kurie papasakojo apie dizaino studijas.

     Sausio 13–ąją, Laisvės gynėjų dieną, mūsų gimnazija prisijungė prie pilietinės iniciatyvos „Atmintis gyva, nes liudija“. Iniciatyvos simbolis – žvakė, kuri simbolizuoja gyvybę, šviesą, teisingumą, atmintį ir vienybę.

     Europos nuotolinio mokymo centras „Nalanda“ organizavo prestižinę tarptautinę internetinę olimpiadą „Nalanda 2016“, skirtą 2–11 klasių moksleiviams. Šios olimpiados misija – gabių ir talentingų mokinių Lietuvoje atradimas, lavinimas ir apdovanojimas.