Aktualijos

Pradinukų tėvelių dėmesiui!

      Vasario 2 dieną gimnazijoje lankėsi Aukštaitijos nacionalinio parko specialistė Ieva Šuminaitė, kuri 1-4 klasių mokinukams pristatė neformaliojo vaikų švietimo programą „Gyvenk arti gamtos, tai ji tavęs nekamuos“. Programos esmė yra suteikti vaikams galimybę iš arčiau pažinti gamtą ir su ja atrasti savo santykį. Programa supažindins su gyvosios ir negyvosios gamtos objektais, padės perprasti elementariausius dirvožemio bei reljefo formavimosi etapus, supažindins su dažniausiai sutinkamomis augalų ir gyvūnų rūšimis, senovės baltų genčių gyvensena ir dar daugeliu kitų labai įdomių dalykų. Mokiniai turės galimybę praplėsti savo akiratį, mokysis atlikti tiriamuosius darbus, ugdysis kūrybingumą, gerins grupinio darbo įgūdžius, formuosis nuostatą, kad žmogus yra neatsiejama gamtos dalis. Užsiėmimai vyks ANP Gamtos mokykloje Meironių kaime, ANP lankytojų centre, gamtoje. Į juos mokiniai bus vežiojami autobusu. Apie vaiko apsisprendimą dalyvauti šioje programoje, gerbiami tėveliai, turėtumėte pranešti el. paštu gamtosmokykla@anp.lt arba tel. 8 659 62851 iki vasario 3 d.
Ankstesni įrašai


        Vasario 2 dieną gimnazijoje  vyko skaitovų konkursas. Jame dalyvavo 24 skaitovai. Smagu, kad lyriškoms mergaitėms nenusileido 7 berniukai. Jų balsai skambėjo gana įtaigiai, todėl  klausytojai juos išskyrė plojimais.

     Sausio 31 dieną gimnazijoje lankėsi Aleksandro Stulginskio universiteto (ASU) atstovai Povilas Mulevičius, Antanas Girčys, Lukas Čepulis ir Nedas Lukoševičius.

     Nors iki pavasario, kai atgyja romantiški jausmai, dar liko geras žiemos mėnuo, bet buvusi Šiaulių dramos aktorė Donata Kielaitė sausio 31 d.  pakvietė gimnazistus pakeliauti poezijos keliais ir amžinai aktualių meilės paieškų takais.

     Sausio 20 dieną mūsų gimnazijoje lankėsi Vilniaus dizaino kolegijos dėstytojai Mindaugas Latišenka ir Jūratė Jazgevičienė, kurie papasakojo apie dizaino studijas.

     Sausio 13–ąją, Laisvės gynėjų dieną, mūsų gimnazija prisijungė prie pilietinės iniciatyvos „Atmintis gyva, nes liudija“. Iniciatyvos simbolis – žvakė, kuri simbolizuoja gyvybę, šviesą, teisingumą, atmintį ir vienybę.