Aktualijos

Dalyvavome gamtamokslinėje konferencijoje

     Kovo 9 dieną Greta Šutavičiūtė ir Dovilė Milišauskaitė dalyvavo konferencijoje „Tiriamoji veikla gamtamoksliniame ugdyme 2017“. Renginys vyko Vilniuje, „Karolinos“ viešbutyje. Konferencijoje merginos pristatė darbą „Spygliuočių kankorėžių higroskopinių judesių tyrimas“. Renginio metu daugiau sužinojo apie brandos darbą, mokinių dalyvavimą tarptautinėje gamtos mokslų olimpiadoje. Daugiausia dėmesio sulaukė praktikos darbas „DNR paslaptys“, kur pačios galėjo prisiliesti prie mums neprieinamų mikroskopų ir kitų priemonių. Galiausiai išklausė 24 tiriamųjų darbų pristatymus.

     Nors renginys ir užsitęsė, bet nuobodžiauti neteko. Su pakilia nuotaika, šiek tiek pavargusios grįžome į namus.

Ona Motiejonienė, biologijos mokytoja ekspertė
Ankstesni įrašai


     Mūsų vykdomas eTwinning projektas jau įpusėjo, palydėjom rudenį, peržiemojom ir dabar jau planuojame, kaip mūsų herojai „Twinkle & Smile“ pasitiks pavasarį. 3 klasės mokiniai nuosekliai ir stropiai vykdė suplanuotas veiklas, kažką pavyko geriau įgyvendinti, kažkur teko paplušėti daugiau, tačiau dirbdami trečiokai tikrai „ūgtelėjo“ .

Mieli tėveliai,
kovo 13-17 d. Vidiškių gimnazijoje vyks atvirų durų savaitė, kurios metu kartu su savo vaikais galėsite eiti į pamokas ir stebėti, kaip jie jaučiasi, kaip dirba, ar aktyvūs, kokie mokytojų santykiai su mokiniais. Pertraukų metu galėsite pabendrauti su mokytojais, pasidalinti įspūdžiais bei aptarti kitus, Jus dominančius klausimus. Maloniai kviečiame apsilankyti!

     Praeitų mokslo metų pabaigoje dailės būrelio mokiniai dalyvavo konkurse „Gandrus pasitinkant“. Vaikai domėjosi gandrų gyvenimu ir vaizdavo juos savo piešinėliuose.

     Vasario 25 dieną Vidiškių gimnazijos 5-II  klasių mokiniai tapo sirgaliais ir palaikymo komanda penkiems ignaliniečiams, kurie  dalyvavo naujoje LRT televizijos laidoje „Lietuvos patriotai“.

     Vasario 24 d. gimnazijoje lankėsi socialinių mokslų daktaras, psichologas Arvydas Liepuonius. Jis stažavosi Manheimo ZUMA (Apklausų, metodų ir analizių centre), daugiau nei 10 metų dalyvavo Vokietijos Psichoanalitinės pedagogikos draugijos veikloje, jis – VU ir VDA docentas.