Dovanos iš konkurso „Gandrus pasitinkant“

Praeitų mokslo metų pabaigoje dailės būrelio mokiniai dalyvavo konkurse „Gandrus pasitinkant“. Vaikai domėjosi gandrų gyvenimu ir vaizdavo juos savo piešinėliuose. Džiugu, kad šią savaitę iš konkurso organizatorių atkeliavo ilgai lauktos dovanos – Ilonos Ežerinytės knygos „Šunojaus diena“, kuriose pasakojamos trys smagios istorijos. Sveikiname Jokūbą Umbrasą, Igną Rūką, Liepą Gruzdytę, Ramintą Urbonaitę ir Ramūną Kurgoną!

Audronė Krikščionaitienė, dailės mokytoja metodininkė

Vasario 25 dieną Vidiškių gimnazijos 5-II  klasių mokiniai tapo sirgaliais ir palaikymo komanda penkiems ignaliniečiams, kurie  dalyvavo naujoje LRT televizijos laidoje „Lietuvos patriotai“.

Vasario 24 d. gimnazijoje lankėsi socialinių mokslų daktaras, psichologas Arvydas Liepuonius. Jis stažavosi Manheimo ZUMA (Apklausų, metodų ir analizių centre), daugiau nei 10 metų dalyvavo Vokietijos Psichoanalitinės pedagogikos draugijos veikloje, jis – VU ir VDA docentas.

2016–2017 mokslo metais Lietuvoje prasidėjo projektas „Mokyklos - Europos Parlamento ambasadorės“, kurį iniciajuoja Europos Parlamento informacijos biuras Lietuvoje. Programos tikslas – skatinti mokyklos bendruomenės aktyvų domėjimąsi Europos Sąjungos (ES) sprendimais ir aktualijomis, o ypač Europos Parlamento (EP) vaidmeniu Europos demokratijoje. Programoje „Mokyklos – Europos Parlamento ambasadorės“ numatytos tiek formaliojo ugdymo (integruotos pamokos apie ES ir Europos Parlamentą), tiek neformaliojo ugdymo (Europos dienos renginiai, diskusijos, informacijos apie EP ir ES sklaida) priemonės.

Mūsų istorija turtinga svarbių, pasididžiavimo vertų ir minėtinų datų, tačiau dalis jų yra ne šiaip sau garsios, bet pamatinės. Būtent tokia yra Vasario 16-osios diena, labai reikšminga kiekvienam lietuviui, žinančiam ir gerbiančiam savo šalies praeitį. Tai mūsų stiprybės diena, jungianti dabartį su praeitimi, neatsiejama nuo pagarbos savo tautos istorijai. Vasario 16-oji visada būna džiaugsminga, skambi ir daugiabalsė šventė, tarsi Trispalvė banga, užliejanti Lietuvą ir pasaulį, kur tik yra mūsų piliečių, įtraukianti kiekvieną, kuris didžiuojasi, kad jau 99 metus turime atkurtą savo valstybę.

Mums, antrokams gimnazistams, pavasarį teks pasirinkti mokomuosius dalykus ir jų kursus. Galvosūkis nemenkas. Todėl labai noriai vykome į   Vilniuje LITEXPO parodų rūmuose   prasidėjusią studijų mugę. Vieni važiavome jau žinodami, kur norėtume mokytis po gimnazijos, kokią specialybę ar profesiją ketiname rinktis, kiti dar labai abejodami. Kai kuriems tai buvo žvalgytuvės: ką aš galėčiau rinktis.