Gimnazijoje vyks atvirų durų savaitė

Praeitų mokslo metų pabaigoje dailės būrelio mokiniai dalyvavo konkurse „Gandrus pasitinkant“. Vaikai domėjosi gandrų gyvenimu ir vaizdavo juos savo piešinėliuose.

Vasario 25 dieną Vidiškių gimnazijos 5-II  klasių mokiniai tapo sirgaliais ir palaikymo komanda penkiems ignaliniečiams, kurie  dalyvavo naujoje LRT televizijos laidoje „Lietuvos patriotai“.

Vasario 24 d. gimnazijoje lankėsi socialinių mokslų daktaras, psichologas Arvydas Liepuonius. Jis stažavosi Manheimo ZUMA (Apklausų, metodų ir analizių centre), daugiau nei 10 metų dalyvavo Vokietijos Psichoanalitinės pedagogikos draugijos veikloje, jis – VU ir VDA docentas.

2016–2017 mokslo metais Lietuvoje prasidėjo projektas „Mokyklos - Europos Parlamento ambasadorės“, kurį iniciajuoja Europos Parlamento informacijos biuras Lietuvoje. Programos tikslas – skatinti mokyklos bendruomenės aktyvų domėjimąsi Europos Sąjungos (ES) sprendimais ir aktualijomis, o ypač Europos Parlamento (EP) vaidmeniu Europos demokratijoje. Programoje „Mokyklos – Europos Parlamento ambasadorės“ numatytos tiek formaliojo ugdymo (integruotos pamokos apie ES ir Europos Parlamentą), tiek neformaliojo ugdymo (Europos dienos renginiai, diskusijos, informacijos apie EP ir ES sklaida) priemonės.

Mūsų istorija turtinga svarbių, pasididžiavimo vertų ir minėtinų datų, tačiau dalis jų yra ne šiaip sau garsios, bet pamatinės. Būtent tokia yra Vasario 16-osios diena, labai reikšminga kiekvienam lietuviui, žinančiam ir gerbiančiam savo šalies praeitį. Tai mūsų stiprybės diena, jungianti dabartį su praeitimi, neatsiejama nuo pagarbos savo tautos istorijai. Vasario 16-oji visada būna džiaugsminga, skambi ir daugiabalsė šventė, tarsi Trispalvė banga, užliejanti Lietuvą ir pasaulį, kur tik yra mūsų piliečių, įtraukianti kiekvieną, kuris didžiuojasi, kad jau 99 metus turime atkurtą savo valstybę.