Aktualijos

Ugdymas karjerai SODROJE

     Kovo 30 dieną II klasės mokiniai susipažino su Valstybinio socialinio draudimo fondo valdybos Ignalinos skyriaus darbuotojais. Vizito metu mokiniams buvo papasakota apie SODROS pagrindines funkcijas, darbuotojų darbo vietas, atsakomybę, pareigas ir reikalingą išsilavinimą šioms pareigoms užimti. Mokiniai bendravo su darbuotojais, pamatė jų darbo pobūdį, suprato, kokių įgūdžių, žinių ir patirties reikalauja jų darbas. Darbuotojai maloniai atsakė į gimnazistų užduotus klausimus, diskutavo ir aiškinosi, kokios asmens savybės reikalingos šiam darbui.

Vitalija Medzevičienė, ugdymo karjerai koordinatorė
Ankstesni įrašai


     Kovo 24 dieną mūsų gimnazijoje svečiavosi docentė Jurgita Daubarienė, turizmo ir viešbučių administravimo studijų dėstytoja, ir Vaida Steponėnienė, karjeros centro vadovė, iš Utenos kolegijos. Ši ugdymo įstaiga – vienintelė Rytų Aukštaitijos regiono aukštoji mokykla, kurioje vykdomos aukštosios koleginės studijos, orientuotos į praktinę veiklą.

     Norėdamos pagilinti mokinių teorines teisines žinias ir diskusijos pagalba pasigilinti į taršos problemas Lietuvoje ir Vidiškių apylinkėse, kartu su istorijos mokytoja nutarėme kovo 21 dieną organizuoti integruotą biologijos – istorijos pamoką „Ekologinis teismas“.

     Ankstų šeštadienio rytą mes, 5 klasės mokiniai, išvykome į Anykščius – unikalų Lietuvos miestelį – nedidelį, bet itin turtingą kultūrinių ir istorinių objektų.

     Kovo 17 dieną gimnazijoje vyko šventinė pamoka, skirta Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. Sulaukėme svečių iš Vilniaus. Akto projektą ruošęs Mykolo Romerio universiteto konstitucinės teisės profesorius Vytautas Sinkevičius prisiminė, kad kiekvienas žodis turėjo būti itin tikslus ir bet koks neatitikimas galėjo smarkiai pakenkti.

     Kovo mėnesį startavo žurnalisto Andriaus Tapino projektas šalies mokykloms „Padrąsinti. Įkvėpti. Palaikyti“. Į pasirinktas mokyklas iki š. m. gegužės pabaigos kiekvieną mėnesį atvyks žinomas Lietuvos žmogus, siekiantis mokinius bei vietos gyventojus paskatinti ir padrąsinti siekti savo svajonių bei tikslų.