Aktualijos

MEPA projektas gimnazijoje

     MEPA projekto jaunieji ambasadoriai kovo 9 d. pasikvietė didžiąją  moksleivių dalį į aktų salę ir hip hopo ritmu paskelbė žinią apie dalyvavimą projekte, apie numatomas veiklas. Netrukus atsirado šio projekto nuorada mokyklos internetiniame puslapyje. Kartu startavo ir viktorina „Europiukas“ bei info kampelis (internetinių puslapių nuorados, kviečiančios pasisemti žinių apie ES bei EP veiklas, naujienas).

     Kas savaitę skelbiame viktorinos „Europiukas“ klausimus, mokiniai, mokytojai bei mokyklos darbuotojai bando surasti teisingą atsakymą. Pirmoji savaitė (03-10 – 17) nebuvo tokia sėkminga, kaip norėjome, atsakymų nesulaukėme ir mūsų paruošti prizai grįžo į prizinį fondą. Įpusėjus antrajai viktorinos klausimų savaitei, jaunieji ambasadoriai ėmėsi iniciatyvos ir pertraukų metu dalino skrajutes, kvietė būti aktyviems ir įsijungti į mūsų veiklą.  Norėdami įtraukti kuo daugiau moksleivių, sukūrėme Europytės (Sabina Slabadaitė) bei Nežiniuko (Jokūbas Čeponis) personažus, kurie kas penktadienį linksmai aptaria rezultatus ir įteikia prizus.

     Sveikiname (03-17-24) savaitės nugalėtojus:

     Eva Risakovaitė (5 kl.), Skirmantas Strašinskas (6 kl.), Gabija Apyvalaitė (6 kl.), Liveta Meškėnaitė (I kl.), Edita Gulbinskaitė (II kl.), Kotryna Ševcovaitė (II kl.), Karolis Bernotavičius (II kl.), Diana Maskoliūnienė (mokyklos darbuotoja).

     Sveikiname (03-24-31) savaitės nugalėtojus:

     Austėja Garnevičiūtė ( 3 kl.), Eva Risakovaitė (5 kl.), Kamilė Graužlytė (5 kl.), Skirmantas Strašinskas (6 kl.), Ostinas Ivanovas (8 kl.), Ernesta Paslauskaitė (8 kl.), Gabija Rokytė (8 kl.) Jurgita Rėkašienė (soc. pedagogė), Diana Maskoliūnienė (mokyklos darbuotoja).

     Nugalėtojams Europytė dovanojo Europos Sąjungos šalių žemėlapius bei kitas atminimo dovanėles. Ačiū už iniciatyvumą ir kviečiame toliau būti aktyviais, žingeidžiais mūsų viktorinos dalyviais.

MEPA komandos nariai
Ankstesni įrašai


     Kovo 30 dieną II klasės mokiniai susipažino su Valstybinio socialinio draudimo fondo valdybos Ignalinos skyriaus darbuotojais.

     Kovo 24 dieną mūsų gimnazijoje svečiavosi docentė Jurgita Daubarienė, turizmo ir viešbučių administravimo studijų dėstytoja, ir Vaida Steponėnienė, karjeros centro vadovė, iš Utenos kolegijos. Ši ugdymo įstaiga – vienintelė Rytų Aukštaitijos regiono aukštoji mokykla, kurioje vykdomos aukštosios koleginės studijos, orientuotos į praktinę veiklą.

     Norėdamos pagilinti mokinių teorines teisines žinias ir diskusijos pagalba pasigilinti į taršos problemas Lietuvoje ir Vidiškių apylinkėse, kartu su istorijos mokytoja nutarėme kovo 21 dieną organizuoti integruotą biologijos – istorijos pamoką „Ekologinis teismas“.

     Ankstų šeštadienio rytą mes, 5 klasės mokiniai, išvykome į Anykščius – unikalų Lietuvos miestelį – nedidelį, bet itin turtingą kultūrinių ir istorinių objektų.

     Kovo 17 dieną gimnazijoje vyko šventinė pamoka, skirta Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. Sulaukėme svečių iš Vilniaus. Akto projektą ruošęs Mykolo Romerio universiteto konstitucinės teisės profesorius Vytautas Sinkevičius prisiminė, kad kiekvienas žodis turėjo būti itin tikslus ir bet koks neatitikimas galėjo smarkiai pakenkti.