Netradicinė anglų kalbos pamoka

Balandžio 6 d. mes, II klasės mokiniai, įžengę į anglų kalbos kabinetą buvome maloniai nustebinti: aplinka buvo pasikeitusi, suolai sustatyti neįprastai, papuošti balionais. Buvome sugrupuoti ir tikrinome bei gilinome žinias anglų kalba apie Europos Sąjungą. Komandose pasitardami atlikinėjome užduotis, atsakinėjome į klausimus bei gavome kūrybinę užduotį apibūdinti bei nupiešti, kaip mūsų akimis atrodo europietis ir įvertinti vieni kitų darbus. Žinoma, gavome ir namų darbų: kiekviena grupė turės pasiruošti ir pristatyti savo pasirinktą Europos Sąjungos šalį klasės draugams. Pamokos pabaigoje susumavome gautus taškus ir buvome apdovanoti saldžiais prizais. Laikas prabėgo nepastebimai greitai ir smagiai!

Kotryna Ševcovaitė, II klasės mokinė

Balandžio 5 d. mus aplankė antrasis projekto „Padrąsinti. Įkvėpti. Palaikyti“ dalyvis – UAB „Lietuvos energijos“ generalinis direktorius, valdybos pirmininkas, Dalius Misiūnas.

H.K.Anderseno pavardę žino visas pasaulis. Ne tik pavardę, bet ir  jo sukurtas pasakas apie bjaurųjį ančiuką, princesę ir žirnį, Mažąją undinėlę.

MEPA projekto jaunieji ambasadoriai kovo 9 d. pasikvietė didžiąją  moksleivių dalį į aktų salę ir hip hopo ritmu paskelbė žinią apie dalyvavimą projekte, apie numatomas veiklas. Netrukus atsirado šio projekto nuorada mokyklos internetiniame puslapyje. Kartu startavo ir viktorina „Europiukas“ bei info kampelis (internetinių puslapių nuorados, kviečiančios pasisemti žinių apie ES bei EP veiklas, naujienas).

Kovo 30 dieną II klasės mokiniai susipažino su Valstybinio socialinio draudimo fondo valdybos Ignalinos skyriaus darbuotojais.

Kovo 24 dieną mūsų gimnazijoje svečiavosi docentė Jurgita Daubarienė, turizmo ir viešbučių administravimo studijų dėstytoja, ir Vaida Steponėnienė, karjeros centro vadovė, iš Utenos kolegijos. Ši ugdymo įstaiga – vienintelė Rytų Aukštaitijos regiono aukštoji mokykla, kurioje vykdomos aukštosios koleginės studijos, orientuotos į praktinę veiklą.