Svečiai iš Visagino

Balandžio 24 dieną mūsų gimnazijoje lankėsi Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centro virėjo ir padavėjo profesijos mokytojas Algirdas Šeibokas, socialinė pedagogė Nijolė Gimžauskienė ir 11 klasės mokinė Daiva Radziulytė bei 12 klasės mokinys Rytis Kaziukonis. Susitikimo metu svečiai IV klasės mokiniams papasakojo apie mokymo centrą, auditorijas. Supažindino su profesinio mokymo programomis, galimybėmis išvykti į kitas mokyklas, esančias Europos šalyse. Daugiau informacijos http://www.vpm.lt

Vitalija Medzevičienė, ugdymo karjerai koordinatorė

Jau tradiciškai po Velykų atostogų sugrįžę į mokyklą gimnazijos pradinukai švenčia Atvelykio šventę. Antradienį vyko netradicinė ugdymo diena „Vaikų Velykėlės 2017“. Mokiniai dalyvauja „Naisių vasaros“ organizuojamame, senas lietuvių tradicijas puoselėjančiame, tautišką vaikų mąstyseną ugdančiame konkurse.

Balandžio 6 d. mes, II klasės mokiniai, įžengę į anglų kalbos kabinetą buvome maloniai nustebinti: aplinka buvo pasikeitusi, suolai sustatyti neįprastai, papuošti balionais. Buvome sugrupuoti ir tikrinome bei gilinome žinias anglų kalba apie Europos Sąjungą.

Balandžio 5 d. mus aplankė antrasis projekto „Padrąsinti. Įkvėpti. Palaikyti“ dalyvis – UAB „Lietuvos energijos“ generalinis direktorius, valdybos pirmininkas, Dalius Misiūnas.

H.K.Anderseno pavardę žino visas pasaulis. Ne tik pavardę, bet ir  jo sukurtas pasakas apie bjaurųjį ančiuką, princesę ir žirnį, Mažąją undinėlę.

MEPA projekto jaunieji ambasadoriai kovo 9 d. pasikvietė didžiąją  moksleivių dalį į aktų salę ir hip hopo ritmu paskelbė žinią apie dalyvavimą projekte, apie numatomas veiklas. Netrukus atsirado šio projekto nuorada mokyklos internetiniame puslapyje. Kartu startavo ir viktorina „Europiukas“ bei info kampelis (internetinių puslapių nuorados, kviečiančios pasisemti žinių apie ES bei EP veiklas, naujienas).