Aktualijos

Vaikų Velykėlės 2017

     Jau tradiciškai po Velykų atostogų sugrįžę į mokyklą gimnazijos pradinukai švenčia Atvelykio šventę. Antradienį vyko netradicinė ugdymo diena „Vaikų Velykėlės 2017“. Mokiniai dalyvauja „Naisių vasaros“ organizuojamame, senas lietuvių tradicijas puoselėjančiame, tautišką vaikų mąstyseną ugdančiame konkurse. Nuo pat ryto vaikai suko popieriaus juostelių ritinėlius, kuriuos tautiškais raštais suklijavo ant didžiulio „Margučio“. Padirbėti teko tikrai nemažai - ritinėlių susukta arti dviejų tūkstančių. Didžiojo margučio nuotrauka dalyvaus konkurse.

     Po įtempto darbo vaikai atsipalaidavo žaisdami įvairius velykinius žaidimus: rideno atsineštus margučius, aptarė jų įvairovę, rinko ilgiausiai besisukantį margutį, išrinko taikliausius mokinius mėtydami margučius į krepšelį, sprendė kryžiažodžius, minė mįsles, vaišinosi skanėstais.  

     Už dalyvavimą visi vaikai gavo po konkurso dovanėlę – CD su vienos dalies muzikiniu spektakliu vaikams ir ne tik  „Melagių pilis“.

Informaciją rengė Jūratė Šalkauskienė, pradinių klasių vyr. mokytoja.
Ankstesni įrašai


     Balandžio 6 d. mes, II klasės mokiniai, įžengę į anglų kalbos kabinetą buvome maloniai nustebinti: aplinka buvo pasikeitusi, suolai sustatyti neįprastai, papuošti balionais. Buvome sugrupuoti ir tikrinome bei gilinome žinias anglų kalba apie Europos Sąjungą.

     Balandžio 5 d. mus aplankė antrasis projekto „Padrąsinti. Įkvėpti. Palaikyti“ dalyvis – UAB „Lietuvos energijos“ generalinis direktorius, valdybos pirmininkas, Dalius Misiūnas.

     H.K.Anderseno pavardę žino visas pasaulis. Ne tik pavardę, bet ir  jo sukurtas pasakas apie bjaurųjį ančiuką, princesę ir žirnį, Mažąją undinėlę.
 

     MEPA projekto jaunieji ambasadoriai kovo 9 d. pasikvietė didžiąją  moksleivių dalį į aktų salę ir hip hopo ritmu paskelbė žinią apie dalyvavimą projekte, apie numatomas veiklas. Netrukus atsirado šio projekto nuorada mokyklos internetiniame puslapyje. Kartu startavo ir viktorina „Europiukas“ bei info kampelis (internetinių puslapių nuorados, kviečiančios pasisemti žinių apie ES bei EP veiklas, naujienas).

     Kovo 30 dieną II klasės mokiniai susipažino su Valstybinio socialinio draudimo fondo valdybos Ignalinos skyriaus darbuotojais.