Aštuntokų žygis

Vieną gegužės apsiniaukusį ketvirtadienį aštuntokai išsiruošė dviračiais į Palūšę.  Daugelis aplinkinių manė, kad oras žygiui netinkamas, bet, kaip sakoma, blogo oro nėra, tik apranga netinkama. Taigi iškeliavome su gera nuotaika ir stipriai mindami pedalus. Iki Palūšės nuvažiavome be problemų, o tenai jau laukė užsakytos irklentės. Čia ir prasidėjo visas linksmumas. Jomis yrėmės visi pirmą kartą, o bangos buvo nemažos , dažnam teko ir išsimaudyti, o kas neįkrito į vandenį, tas sušlapo nuo didelių bangų. Į krantą grįžome visi šlapi be išimties.  Persirengę užsikūrėme laužą, pasikepėme dešrelių, zefyrų, pažaidėme įvairiausių žaidimų. Pasisupę hamakuose grižome namo.  Įspūdžių buvo visiems. Labai ačiū tėveliams, kurie pasirūpino mokinių dviračiais.

Ingrida Labuckienė, anglų kalbos vyresnioji mokytoja

Gegužės 30 dieną į mokslo metų baigimo šventę paskutinis skambutis pakvietė 1–5 klasių mokinius, mokytojus ir tėvelius. Skambutis visais laikais žmogaus gyvenime atlieka svarbų vaidmenį – praneša žinią.

Gegužės 29 d. mes, 6 klasės mokiniai, susipažinę su projektinės veiklos užduotimis, iškeliavome į Ignaliną. Mūsų tikslas buvo susipažinti su Ignalinos viešosiose erdvėse esančiais meno kūriniais, išsiaiškinti, kas juos sukūrė, atlikti mokytojos Audronės Krikščionaitienės  pateiktas užduotis.

Gegužės 22 dieną būrys Vidiškių gimnazijos jaunųjų dailininkų (Ernesta Paslauskaitė, Gabija Rokytė, Ostinas Ivanovas, Monika Žemaitytė, Adelė Misiūnaitė, Kotryna Ševcovaitė, Edita Gulbinskaitė, Rugilė Laučiškytė, Faustina Čiūdaraitė ir Liveta Meškėnaitė) linksmomis, ryškiomis spalvomis perdažė miestelio autobusų stotelę.

Gegužės 29 dieną mes, ketvirtokai, puikiai nusiteikę, rinkomės į išleistuvių popietę „Ketvirtokų nominacijos“. Į šventę susirinko tėveliai, močiutės ir seneliai. Renginio pradžioje, žiūrėdami nuotraukas, prisiminėme kartu prabėgusius ketverius metus. Tada sulaukėme ketvirtokų nominacijų. Pačius geriausius, ypatingiausius bendraklasius rinkome visą pavasarį.

Vieną gražų sekmadienio rytą Utenoje vyko partizanų pagerbimo, kariuomenės ir visuomenės vienybės dienos renginys. Šaulių sąjungos Prano Saladžiaus 9-osios rinktinės nariai, laikydami rankose vėliavas, žygiavo miesto gatvėmis ir aplankė Utenos Kristaus žengimo į dangų bažnyčios šventorių, po to paminklą Vytauto apygardos partizanams atminti. Čia pat, prie Utenos savivaldybės pastato, vyko Valstybinės vėliavos pakeitimo ceremonija.