Ignalinos r. Vidiškių gimnazija ieško chemijos mokytojo

Vadovaudamasi Mokytojų priėmimo ir atleidimo iš darbo tvarkos aprašu, patvirtintu Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro 2011 m. rugsėjo 15 d. įsakymu Nr. V-1680,

Ignalinos r. Vidiškių gimnazija skelbia atranką chemijos mokytojo pareigoms užimti nuo 2017 m. rugsėjo 1 d.

Darbo sutartis: neterminuota.

Darbo krūvis: 9 kontaktinės valandos per savaitę (chemijos pamokos 8, I, II, III/IV klasėse A kursu).

Kvalifikaciniai reikalavimai:

• Aukštasis universitetinis išsilavinimas, mokytojo kvalifikacija;
  • Informacinių ir komunikacinių technologijų valdymas;
  • Geri bendravimo ir bendradarbiavimo komandoje įgūdžiai, atsakingumas;
  • Privalumas – vyr. mokytojo, mokytojo metodininko kvalifikacinė kategorija.

Dokumentai, kuriuos būtina pateikti:

• prašymas leisti dalyvauti atrankoje;
  • asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopija;
  • išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopija;
  • gyvenimo aprašymas (CV);
  • pedagogo kvalifikaciją patvirtinanti dokumento kopija ar pedagoginių ir psichologinių žinių kursų išklausymo dokumento kopija (tik tuo atveju, kai tai neatsispindi išsilavinimą patvirtinančiame dokumente).

Pretendentai gali papildomai pateikti buvusių darboviečių rekomendacijas.

Dokumentų pateikimas:

• dokumentai pateikiami asmeniškai (Ignalinos g. 1A, Vidiškės, Ignalinos r. sav., raštinė) arba siunčiami registruotu laišku arba elektroniniu paštu mokykla@vidiskiu.ignalina.lm.lt iki 2017 m. rugpjūčio 25 d. įskaitytinai;
  • dokumentų originalai pateikiami atrankos dieną ir sutikrinti grąžinami pretendentui.

Pretendentų atranka:

• pretendentai, atitinkantys kvalifikacinius reikalavimus, kviečiami į pokalbį 2017 m. rugpjūčio 28 dieną 10 valandą;
  • pretendentai apie priėmimo rezultatus informuojami iš karto po atrankos.
  • Telefonai pasiteirauti: (8 386) 46337, (8 618) 59767.

Ignalinos r. Vidiškių gimnazijos informacija

Birželio 1–9 dienomis gimnazijoje vyko vaikų vasaros poilsio stovykla „Pušelė“ skirta 1–5 klasių mokiniams. Šios stovyklos metu 15 mokinių, prižiūrimi mokytojų, turiningai leido laisvalaikį, žaidė stalo žaidimus, piešė, aktyviai sportavo.

Šiais metais aštuntokai nusprendė važiuoti į Šiaulius. Pakeliui užsukome pasigrožėti Burbiškio dvaru, kaip tik tuo metu žydėjo tulpės, o jų tenai ne vienas tūkstantis. Buvo gražu. Toliau važiavome į didžiausią patologijos anatomijos muziejų Lietuvoje, kuris yra Šiaulių ligoninėje. Ten išklausėme paskaitą apie rūkymo bei alkoholio žalą.

Vieną gegužės apsiniaukusį ketvirtadienį aštuntokai išsiruošė dviračiais į Palūšę.  Daugelis aplinkinių manė, kad oras žygiui netinkamas, bet, kaip sakoma, blogo oro nėra, tik apranga netinkama. Taigi iškeliavome su gera nuotaika ir stipriai mindami pedalus.

Gegužės 30 dieną į mokslo metų baigimo šventę paskutinis skambutis pakvietė 1–5 klasių mokinius, mokytojus ir tėvelius. Skambutis visais laikais žmogaus gyvenime atlieka svarbų vaidmenį – praneša žinią.

Gegužės 29 d. mes, 6 klasės mokiniai, susipažinę su projektinės veiklos užduotimis, iškeliavome į Ignaliną. Mūsų tikslas buvo susipažinti su Ignalinos viešosiose erdvėse esančiais meno kūriniais, išsiaiškinti, kas juos sukūrė, atlikti mokytojos Audronės Krikščionaitienės  pateiktas užduotis.