Aktualijos

Kelionė į Šiaulius

     Šiais metais aštuntokai nusprendė važiuoti į Šiaulius. Pakeliui užsukome pasigrožėti Burbiškio dvaru, kaip tik tuo metu žydėjo tulpės, o jų tenai ne vienas tūkstantis. Buvo gražu. Toliau važiavome į didžiausią patologijos anatomijos muziejų Lietuvoje, kuris yra Šiaulių ligoninėje. Ten išklausėme paskaitą apie rūkymo bei alkoholio žalą. Tai nebuvo paprasta paskaita, joje buvo rodoma preparatuose laikomi tikri įvairių patologiškai pakitusių žmonių organų pjūviai, leidžiantys suvokti ligos padarinius. Vėliau keliavome į „Rūtos“ saldainių fabriko muziejų, Dviračių muziejų, Chaimo Frenkelio vilą, pasivaikščiojome po bulvarą, aplankėme Šiaulių miesto simbolį- metalinę lapę prie Talšos ežero, Saulės mieste matėme įspūdingas skulptūras iš lego kaladėlių.  Aišku, buvome ir Kryžių kalne, užsukome ir į garsiuosius Naisius. Tenai turėjome nuostabų gidą - Justės pusbrolį. Ačiū jam. Ačiū ir mūsų vairuotojui Romui už jo begalinę kantrybę mūsų smagioje kelionėje.

Ingrida Labuckienė, anglų kalbos vyresnioji mokytoja
Ankstesni įrašai


     Vieną gegužės apsiniaukusį ketvirtadienį aštuntokai išsiruošė dviračiais į Palūšę.  Daugelis aplinkinių manė, kad oras žygiui netinkamas, bet, kaip sakoma, blogo oro nėra, tik apranga netinkama. Taigi iškeliavome su gera nuotaika ir stipriai mindami pedalus.

     Gegužės 30 dieną į mokslo metų baigimo šventę paskutinis skambutis pakvietė 1–5 klasių mokinius, mokytojus ir tėvelius. Skambutis visais laikais žmogaus gyvenime atlieka svarbų vaidmenį – praneša žinią.

     Gegužės 29 d. mes, 6 klasės mokiniai, susipažinę su projektinės veiklos užduotimis, iškeliavome į Ignaliną. Mūsų tikslas buvo susipažinti su Ignalinos viešosiose erdvėse esančiais meno kūriniais, išsiaiškinti, kas juos sukūrė, atlikti mokytojos Audronės Krikščionaitienės  pateiktas užduotis.

     Gegužės 22 dieną būrys Vidiškių gimnazijos jaunųjų dailininkų (Ernesta Paslauskaitė, Gabija Rokytė, Ostinas Ivanovas, Monika Žemaitytė, Adelė Misiūnaitė, Kotryna Ševcovaitė, Edita Gulbinskaitė, Rugilė Laučiškytė, Faustina Čiūdaraitė ir Liveta Meškėnaitė) linksmomis, ryškiomis spalvomis perdažė miestelio autobusų stotelę.

     Gegužės 29 dieną mes, ketvirtokai, puikiai nusiteikę, rinkomės į išleistuvių popietę „Ketvirtokų nominacijos“. Į šventę susirinko tėveliai, močiutės ir seneliai. Renginio pradžioje, žiūrėdami nuotraukas, prisiminėme kartu prabėgusius ketverius metus. Tada sulaukėme ketvirtokų nominacijų. Pačius geriausius, ypatingiausius bendraklasius rinkome visą pavasarį.