Šis skambutis skambėjo mūsų mažiesiems...

Gegužės 30 dieną į mokslo metų baigimo šventę paskutinis skambutis pakvietė 1–5 klasių mokinius, mokytojus ir tėvelius. Skambutis visais laikais žmogaus gyvenime atlieka svarbų vaidmenį – praneša žinią. Jis kviečia mokinius į pamokas, pirmokams praneša apie naują gyvenimo etapą, bendruomenę į bažnyčią, įspėja žmones apie nelaimę. O šis pavasarinis skambutis pakvietė bėgti į vasarą... Šį gražų renginį vedė 5 klasės mokiniai Kamilė Graužlytė ir Kirilas Maslabojevas. 1–5 klasių mokiniai dainavo, grojo, skaitė eiles apie vasarą, atostogas ir pasibaigusius mokslo metus.

Visus susirinkusius mokinius, mokytojus, tėvelius ir senelius pasveikino gimnazijos direktorė Jūratė Sveikauskienė. Šventės metu ji įvertino mokslo metų darbo rezultatus ir padėkos raštais apdovanojo labai  gerai ir gerai besimokančius mokinius. Padėkas gavo ir tie mokiniai, kurie dalyvavo rajoniniuose ir respublikiniuose konkursuose, olimpiadose.

Vitalija Medzevičienė, 5 klasės auklėtoja

Gegužės 29 d. mes, 6 klasės mokiniai, susipažinę su projektinės veiklos užduotimis, iškeliavome į Ignaliną. Mūsų tikslas buvo susipažinti su Ignalinos viešosiose erdvėse esančiais meno kūriniais, išsiaiškinti, kas juos sukūrė, atlikti mokytojos Audronės Krikščionaitienės  pateiktas užduotis.

Gegužės 22 dieną būrys Vidiškių gimnazijos jaunųjų dailininkų (Ernesta Paslauskaitė, Gabija Rokytė, Ostinas Ivanovas, Monika Žemaitytė, Adelė Misiūnaitė, Kotryna Ševcovaitė, Edita Gulbinskaitė, Rugilė Laučiškytė, Faustina Čiūdaraitė ir Liveta Meškėnaitė) linksmomis, ryškiomis spalvomis perdažė miestelio autobusų stotelę.

Gegužės 29 dieną mes, ketvirtokai, puikiai nusiteikę, rinkomės į išleistuvių popietę „Ketvirtokų nominacijos“. Į šventę susirinko tėveliai, močiutės ir seneliai. Renginio pradžioje, žiūrėdami nuotraukas, prisiminėme kartu prabėgusius ketverius metus. Tada sulaukėme ketvirtokų nominacijų. Pačius geriausius, ypatingiausius bendraklasius rinkome visą pavasarį.

Vieną gražų sekmadienio rytą Utenoje vyko partizanų pagerbimo, kariuomenės ir visuomenės vienybės dienos renginys. Šaulių sąjungos Prano Saladžiaus 9-osios rinktinės nariai, laikydami rankose vėliavas, žygiavo miesto gatvėmis ir aplankė Utenos Kristaus žengimo į dangų bažnyčios šventorių, po to paminklą Vytauto apygardos partizanams atminti. Čia pat, prie Utenos savivaldybės pastato, vyko Valstybinės vėliavos pakeitimo ceremonija.

Gegužės 26 dieną sulaukėme jau ketvirtojo Lietuvoje garsaus žmogaus – aktoriaus, dainininko, laidų vedėjo Dominyko Vaitiekūno. Jis labai atvirai pasakojo apie savo gyvenimą, ne visada linksmą ir laimingą, dažniau sunkų ir liūdną, ir apie tai, kaip jis dorojosi su tais momentais, kai jam atrodė, kad gyvenimas jį skriaudžia ir yra neteisingas.