Vaikų vasaros poilsio stovykla „Pušelė“

Birželio 1–9 dienomis gimnazijoje vyko vaikų vasaros poilsio stovykla „Pušelė“ skirta 1–5 klasių mokiniams. Šios stovyklos metu 15 mokinių, prižiūrimi mokytojų, turiningai leido laisvalaikį, žaidė stalo žaidimus, piešė, aktyviai sportavo.

Tikimės, kad kitais metais vėl susitiksime stovykloje. Norime padėkoti visiems pedagogams, kurie rūpinosi, kad vaikai turiningai ir saugiai leistų laisvalaikį.

Šiais metais aštuntokai nusprendė važiuoti į Šiaulius. Pakeliui užsukome pasigrožėti Burbiškio dvaru, kaip tik tuo metu žydėjo tulpės, o jų tenai ne vienas tūkstantis. Buvo gražu. Toliau važiavome į didžiausią patologijos anatomijos muziejų Lietuvoje, kuris yra Šiaulių ligoninėje. Ten išklausėme paskaitą apie rūkymo bei alkoholio žalą.

Vieną gegužės apsiniaukusį ketvirtadienį aštuntokai išsiruošė dviračiais į Palūšę.  Daugelis aplinkinių manė, kad oras žygiui netinkamas, bet, kaip sakoma, blogo oro nėra, tik apranga netinkama. Taigi iškeliavome su gera nuotaika ir stipriai mindami pedalus.

Gegužės 30 dieną į mokslo metų baigimo šventę paskutinis skambutis pakvietė 1–5 klasių mokinius, mokytojus ir tėvelius. Skambutis visais laikais žmogaus gyvenime atlieka svarbų vaidmenį – praneša žinią.

Gegužės 29 d. mes, 6 klasės mokiniai, susipažinę su projektinės veiklos užduotimis, iškeliavome į Ignaliną. Mūsų tikslas buvo susipažinti su Ignalinos viešosiose erdvėse esančiais meno kūriniais, išsiaiškinti, kas juos sukūrė, atlikti mokytojos Audronės Krikščionaitienės  pateiktas užduotis.

Gegužės 22 dieną būrys Vidiškių gimnazijos jaunųjų dailininkų (Ernesta Paslauskaitė, Gabija Rokytė, Ostinas Ivanovas, Monika Žemaitytė, Adelė Misiūnaitė, Kotryna Ševcovaitė, Edita Gulbinskaitė, Rugilė Laučiškytė, Faustina Čiūdaraitė ir Liveta Meškėnaitė) linksmomis, ryškiomis spalvomis perdažė miestelio autobusų stotelę.