Vidiškių autobusų stotelė nušvito naujomis spalvomis!

Gegužės 22 dieną būrys Vidiškių gimnazijos jaunųjų dailininkų (Ernesta Paslauskaitė, Gabija Rokytė, Ostinas Ivanovas, Monika Žemaitytė, Adelė Misiūnaitė, Kotryna Ševcovaitė, Edita Gulbinskaitė, Rugilė Laučiškytė, Faustina Čiūdaraitė ir Liveta Meškėnaitė) linksmomis, ryškiomis spalvomis perdažė miestelio autobusų stotelę.

Už dažus, darbo priemones, nuolatinį dėmesį, palaikymą ir dovanas dėkojame Ignalinos kelių tarnybos viršininkui Vaiduoliui Taraškevičiui.

Audronė Krikščionaitienė, dailės ir technologijų mokytoja metodininkė

Gegužės 29 dieną mes, ketvirtokai, puikiai nusiteikę, rinkomės į išleistuvių popietę „Ketvirtokų nominacijos“. Į šventę susirinko tėveliai, močiutės ir seneliai. Renginio pradžioje, žiūrėdami nuotraukas, prisiminėme kartu prabėgusius ketverius metus. Tada sulaukėme ketvirtokų nominacijų. Pačius geriausius, ypatingiausius bendraklasius rinkome visą pavasarį.

Vieną gražų sekmadienio rytą Utenoje vyko partizanų pagerbimo, kariuomenės ir visuomenės vienybės dienos renginys. Šaulių sąjungos Prano Saladžiaus 9-osios rinktinės nariai, laikydami rankose vėliavas, žygiavo miesto gatvėmis ir aplankė Utenos Kristaus žengimo į dangų bažnyčios šventorių, po to paminklą Vytauto apygardos partizanams atminti. Čia pat, prie Utenos savivaldybės pastato, vyko Valstybinės vėliavos pakeitimo ceremonija.

Gegužės 26 dieną sulaukėme jau ketvirtojo Lietuvoje garsaus žmogaus – aktoriaus, dainininko, laidų vedėjo Dominyko Vaitiekūno. Jis labai atvirai pasakojo apie savo gyvenimą, ne visada linksmą ir laimingą, dažniau sunkų ir liūdną, ir apie tai, kaip jis dorojosi su tais momentais, kai jam atrodė, kad gyvenimas jį skriaudžia ir yra neteisingas.

Kaip jau įprasta, kiekvienais mokslo metais mokyklos antrokams dalis kūno kultūros pamokų vyksta Ignalinos baseine. Jie dalyvauja LPF vykdomame projekte „Mokėk plaukti ir saugiai elgtis vandenyje“. Šiemet prie mūsų grupelės prisidėjo ir trečiokai. Vaikai spalio – gruodžio ir vasario – gegužės mėnesiais mokėsi plaukimo įgūdžių.

Gegužės 22 dieną ketvirtokai vyko į pažintinę ekskursiją į Vilnių. Prisiminę legendą apie Vilniaus miesto įkūrimą, pasižvalgė po Katedros aikštę, kur anksčiau plytėjo Šventaragio slėnis, apžiūrėjo Gedimino paminklą, mintimis nusikėlė į laikus, kai čia stovėjo Žemutinė pilis, o dabar – Valdovų rūmai. Netoli varpinės mokiniai surado stebuklingą plytelę. Tikima, kad ant jos atsistojus ir apsisukus, sugalvotas noras būtinai išsipildo.