Aktualijos

Netradicinė ugdymo karjerai pamoka

     Rugsėjo 15 dieną gimnazijoje svečiavosi lektorė Jovita Pretzsch – LPS Solidarumas atsakingoji sekretorė, Trišalės tarybos prie Lietuvos darbo biržos pirmininkė, 2014–2016 industri ALL Europe viceprezidentė. Paskaitos metu buvo pristatytos darbuotojų teisės, pareigos, užmokesčio ir socialinės garantijos, aptarti komandiravimo klausimai. Mokiniai išgirdo daug įkvepiančių istorijų, patarimų ir atliko praktines užduotis, kurios galbūt pakeis požiūrį į save, gyvenimą ir aplinką. Norėtųsi, kad gimnazistai įžvelgtų naujas galimybes, kurių nematė anksčiau, kad galėtų drąsiau imtis naujos veiklos ir svarbiausia – būtų pasirengę kurti savo ateitį. Svajoti labai naudinga, nes svajonės pagerina nuotaiką ir padeda nustatyti karjeros bei gyvenimo tikslus, parodo tobulėjimo kryptį.

Vitalija Medzevičienė, ugdymo karjerai koordinatorė
Ankstesni įrašai


    Rugsėjo 5 dieną gimnazijoje apsilankė „Lietuvos draudimo“ Žeimenos skyriaus vadovė Natalija Sokolovskaja, Ignalinos rajono savivaldybės Švietimo ir kultūros skyriaus vyr. specialistė Danguolė Vaitkevičienė ir Ignalinos rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus Prevencijos poskyrio vyr. specialistė Jūratė Pernavienė.

Mokinių pavėžėjimo grafiką galite rasti čia: http://www.vidiskiugimnazija.lt/informacija/mokiniu-pavezejimas

Rugsėjo 1 d.  važinėjantys mokiniai bus vežami į gimnaziją  šiais mokyklinių autobusų maršrutais:

1 maršrutas

Mielagėnai 8.20 – Mėšonys 8.23 – Bernotai 8.25 – Šiūlėnai 8.35 – Izabelinė 8.40 – Vidiškės

2 maršrutas

Vidiškės 7.35 – Tartokas 8.00 – Bajorai 8.10 – Kazitiškis 8.15 – Vidiškės

3 maršrutas

Vidiškės 7.00 – Jakėnai 8.00 – Margavonė 8.05 – Švedriškė 8.07 – Serapiniškė 8.20 – Kazitiškis 8.40 – Vidiškės

4 maršrutas

Vidiškės 8.30 – Kaneišiai 8.35 – Rimšėnai 8.40 – Vidiškės

Po šventės iš gimnazijos važinėjantys mokiniai bus vežami tais pačiais maršrutais.

     Džiugu, kad mūsų įgyvendintas eTwinning projektas „Twinkle and Smile“ sulaukė įvertinimo ir buvo apdovanotas nacionaliniu kokybės ženkleliu (NKŽ). Ačiū 3 klasės mokiniams ir mokytojų komandai, dirbusiai su šiuo projektu.