Aktualijos

Socialiniai partneriai rūpinasi pradinukų saugumu

     Rugsėjo 5 dieną gimnazijoje apsilankė „Lietuvos draudimo“ Žeimenos skyriaus vadovė Natalija Sokolovskaja, Ignalinos rajono savivaldybės Švietimo ir kultūros skyriaus vyr. specialistė Danguolė Vaitkevičienė ir Ignalinos rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus Prevencijos poskyrio vyr. specialistė Jūratė Pernavienė. Kadangi Lietuvoje jau 18-tus metus vykdoma saugaus eismo akcija  „Apsaugok mane“, o jos iniciatorė kartu su Ignalinos rajono savivaldybe yra bendrovė „Lietuvos draudimas“, todėl viešnios atvyko su labai gražia misija – kiekvienam pradinių klasių mokiniui padovanojo po šviesą atspindinčią liemenę, palinkėjo saugių ir sėkmingų mokslo metų, daug įdomių ekskursijų ir išvykų. Be to, „Lietuvos draudimas“ kaip ir kasmet visus gimnazijos moksleivius visą rugsėjį apdraudė nuo nelaimingų atsitikimų eismo įvykiuose. Tačiau labai norėtųsi, kad draudiminių įvykių neatsitiktų, o mokiniai saugiai pasiektų gimnaziją ir grįžtų į namus.

Jūratė Sveikauskienė, direktorė
Ankstesni įrašai


Mokinių pavėžėjimo grafiką galite rasti čia: http://www.vidiskiugimnazija.lt/informacija/mokiniu-pavezejimas

     Džiugu, kad mūsų įgyvendintas eTwinning projektas „Twinkle and Smile“ sulaukė įvertinimo ir buvo apdovanotas nacionaliniu kokybės ženkleliu (NKŽ). Ačiū 3 klasės mokiniams ir mokytojų komandai, dirbusiai su šiuo projektu.

     Nors vasara jau įpusėjo ir 3 klasės mokiniai mėgaujasi atostogomis, jų vykdytas projektas „Twinkle and Smile“ oficialiai baigėsi birželio mėnesį. Projektu buvo siekiama skatinti mokinių domėjimąsi anglų kalba, lavinti IKT įgūdžius, plėsti akiratį. Projekto metu mokiniai mokėsi dainelių, eilėraščių apie skirtingus metų laikus, dalijosi patirtimi su draugais elektroninėje erdvėje, piešė piešinius, kūrė komiksus, per veiklas susipažino su kitų šalių kultūra, tradicijomis.

1. Pareigybės pavadinimas – mokytojo padėjėjas.
2. Darbo sutarties rūšis – neterminuota.
3. Darbo krūvis – 1 etatas.
5. Kvalifikaciniai reikalavimai pareigybei užimti: