Aktualijos

SWITCH 2017

     SWITCH! - didžiausia Baltijos regione moderniųjų technologijų bei verslumo renginys. Nuo pranešimų apie maisto produktus užsakantį šaldytuvą iki diskusijų apie sienų griovimą skaitmeniniame pasaulyje. Visa tai galėjo išgirsti ir pamatyti praeitą antradienį mūsų gimnazijos I klasės mokiniai Žalgirio arenoje Kaune. Buvo smagu ne tik pamatyti, bet ir daug ką patiems išbandyti: virtualioje erdvėje pažaisti futbolą, pasimokyti vairuoti automobilį, išmokti skraidinti skraidyklę (droną), išspausdinti savo sukurtą kūrinį 3D spausdintuvu ir dar daug kitų įdomių dalykų. Ta pačia proga aplankėme ir Kauno rotušę, IX fortą, išbandėme naują transporto priemonę-funikulierių ir trumpam užbėgome į Megą. Įspūdžių parsivežėme daug ir vieną svajonę: pasikviesti 3D Idėjos vaikinukus į mokyklą ir išbandyti 3D spausdintuvo galimybes. Svajonei išsipildyti trūksta tik vieno – sponsoriaus.:) Bet kartais svajonės pildosi...

Ingrida Labuckienė, anglų k. vyr. mokytoja
Ankstesni įrašai


     Rugsėjo 15 dieną gimnazijoje svečiavosi lektorė Jovita Pretzsch – LPS Solidarumas atsakingoji sekretorė, Trišalės tarybos prie Lietuvos darbo biržos pirmininkė, 2014–2016 industri ALL Europe viceprezidentė. Paskaitos metu buvo pristatytos darbuotojų teisės, pareigos, užmokesčio ir socialinės garantijos, aptarti komandiravimo klausimai.

    Rugsėjo 5 dieną gimnazijoje apsilankė „Lietuvos draudimo“ Žeimenos skyriaus vadovė Natalija Sokolovskaja, Ignalinos rajono savivaldybės Švietimo ir kultūros skyriaus vyr. specialistė Danguolė Vaitkevičienė ir Ignalinos rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus Prevencijos poskyrio vyr. specialistė Jūratė Pernavienė.

Mokinių pavėžėjimo grafiką galite rasti čia: http://www.vidiskiugimnazija.lt/informacija/mokiniu-pavezejimas

     Džiugu, kad mūsų įgyvendintas eTwinning projektas „Twinkle and Smile“ sulaukė įvertinimo ir buvo apdovanotas nacionaliniu kokybės ženkleliu (NKŽ). Ačiū 3 klasės mokiniams ir mokytojų komandai, dirbusiai su šiuo projektu.