Pirmokai – priešgaisrinėje gelbėjimo tarnyboje

Spalio 2 dieną  pirmokai lankėsi Ignalinos priešgaisrinėje gelbėjimo tarnyboje. Mokiniai,  žiūrėdami  animacinį filmuką, prisiminė, kaip elgtis gaisro metu, pasikartojo bendrosios pagalbos telefoną 112, susipažino su tarnybos darbu. Svarbiausia – buvo galima pasimatuoti gaisrininko šalmą, pasėdėti gelbėtojų automobilyje ir valtyje. Visi vaikai viešnagės metu buvo apdovanoti patarimų lankstinukais ir saldainiais. Dabar tikrai mokėsime elgtis saugiai!

Ilona Pakalkienė, pradinių klasių mokytoja metodininkė

Nuo 2017 m. spalio 2 d. Lietuvoje pradeda veikti „Tėvų linija“, ja tėvai galės skambinti ir konsultuotis kiekvieną vakarą darbo dienomis nuo 17 iki 21 valandos. Nemokamu numeriu 8 800 900 12  profesionalūs psichologai konsultuos vaikų auklėjimo klausimais.

Rugsėjo mėnesį startavo socialinis projektas „Tu – ne vienas!” (www.tunevienas.lt) Kol viešojoje erdvėje garsiai ginčijamasi, kaip spręsti įsisenėjusias psichologinės pagalbos trūkumo problemas, aktyvūs piliečiai ėmėsi iniciatyvos. Į vieną komandą susibūrę jauni profesionalai iš Lietuvos, Vokietijos ir Danijos sukūrė internetinę erdvę,  kurioje kiekvienas gali rasti psichologinės paramos ir kokybiškos informacijos. „Tu – ne vienas!” projekto planai dar ambicingesni – komanda prieš kelias dienas atidarė pagalbos liniją, o ateityje planuoja mokymus, konsultacinius užsiėmimus ir kitas panašaus pobūdžio veiklas.

Vakar, rugsėjo 25 dieną, gimnazija organizavo ,,Rudeninius skaitymus“. Tradiciškai jie vyko Europos kalbų dieną Vidiškių dvare. Šįkart skaitymuose dalyvavo grupė Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazijos jaunųjų kūrėjų. Jie skaitė savo kūrinius, dainavo, grojo saksofonu.

Mokyklos veiklos kokybės išorinis vertinimas – formuojamasis mokykloje vykstančių procesų vertinimas, teikiantis informaciją mokyklos veiklai koreguoti ir jos rezultatams gerinti. Išorinio vertinimo tikslas – skatinti mokyklą tobulėti siekiant geresnės ugdymo(si) kokybės ir geresnių mokinių pasiekimų.

SWITCH! - didžiausia Baltijos regione moderniųjų technologijų bei verslumo renginys. Nuo pranešimų apie maisto produktus užsakantį šaldytuvą iki diskusijų apie sienų griovimą skaitmeniniame pasaulyje. Visa tai galėjo išgirsti ir pamatyti praeitą antradienį mūsų gimnazijos I klasės mokiniai Žalgirio arenoje Kaune.