Aktualijos

Futbolo varžybose laimėta II vieta

     Lapkričio 23 dieną Ignalinos sporto ir pramogų centro sporto salėje vyko rajono bendrojo ugdymo mokyklų berniukų futbolo (5x5) varžybos, kuriose mūsų gimnazijos futbolininkai susitiko su Didžiasalio „Ryto“ gimnazijos bei Č. Kudabos progimnazijos pirma ir antra komandomis.

     Berniukai (Gintautas Ramanauskas, Jokūbas Steponėnas, Martynas Steponėnas, Matas Rimko, Tomas Baubinas, Arijus Ašurovas, Deividas Dovidov, Vytenis Butkūnas, Tauras Jokūbas Rakštelis, Raimondas Juchnevič) nusileidę tik Č. Kudabos progimnazijos pirmai komandai laimėjo antrąją vietą ir teisę atstovauti rajoną kaimo vietovių zoninėse futbolo varžybose.

Gintaras Gruodis, Kūno kultūros mokytojas metodininkas
Ankstesni įrašai


     Lapkričio 21 dieną Vidiškių gimnazijos bendruomenė rinko Darbo tarybą. Suskaičiavus rinkimų balsus, į Ignalinos r. Vidiškių gimnazijos Darbo tarybą išrinkti: kūno kultūros mokytojas metodininkas Gintaras Gruodis, biologijos mokytoja ekspertė Ona Motiejonienė ir valgyklos vyr. virėja Jūratė Gulbinskienė.

Lionė Gruodienė, muzikos vyresnioji mokytoja, Darbo tarybos rinkimų komisijos pirmininkė

     Vidiškių gimnazijos kolektyvas nuoširdžiai dėkoja buvusiam gimnazijos mokiniui, įmonės Tiketa vadovui Andriui Žiauberiui už suteiktą galimybę apsilankyti grupės „Rondo“ koncerte ir pamatyti nuostabų šou !

     Siekiant paminėti Vaiko teisių konvencijos priėmimo metines ir atkreipti visuomenės dėmesį į vaikų globos, gynimo ir saugojimo nuo neigiamos įtakos svarbą, taip pat skatinant vaikus susipažinti su savo teisėmis, pareigomis, domėtis mokslo ir meno pasiekimais, 2017 m. lapkričio 20-26 d. gimnazijoje paskelbta Vaiko teisių apsaugos savaitė.

     Šį pirmadienį gimnazinių klasių anglų kalbos pamokos buvo netradicinės, nes jas vedė ne anglų kalbos mokytojos, o savanorė iš Bulgarijos.

     Lapkričio 17 d.  savivaldybėje padėkota rajono mokykloms bei šių mokyklų kūno kultūros mokytojams už aukštus ugdytinių sportinius pasiekimus Lietuvos mokyklų žaidynėse, kuriose Ignalinos rajono bendrojo ugdymo mokyklos  iškovojo III vietą.