Aktualijos

Gimnazijoje - netradicinė anglų kalbos pamoka

      Šį pirmadienį gimnazinių klasių anglų kalbos pamokos buvo netradicinės, nes jas vedė ne anglų kalbos mokytojos, o savanorė iš Bulgarijos. Jau 7 mėnesius Zsanet Slifka dirba Aukštaitijos nacionaliniame parke savanore gamtosauginiame projekte. Pamokų metu Zsanet kalbėjo apie gamtos taršą, jos pasekmes, papasakojo, kodėl labai svarbu rūšiuoti bei perdirbti šiukšles, ką mes asmeniškai galime nuveikti kad išsaugotume gamtą. Mielai atsakė į visus rūpimus klausimus. Taigi, ne tik daug sužinojome apie savanorystę, gamtos saugojimą, bet ir pasitikrinome savo anglų kalbos žinias. Esame dėkingi abiturientės Dovilės Milišauskaitės mamai, nes ji ir padėjo organizavo šį susitikimą.

Ingrida Labuckienė, anglų kalbos vyresnioji mokytoja
Ankstesni įrašai


     Lapkričio 17 d.  savivaldybėje padėkota rajono mokykloms bei šių mokyklų kūno kultūros mokytojams už aukštus ugdytinių sportinius pasiekimus Lietuvos mokyklų žaidynėse, kuriose Ignalinos rajono bendrojo ugdymo mokyklos  iškovojo III vietą.

     Lapkričio 17 dieną gimnazijoje vyko „Profesinio mokymo ir mokymosi visą gyvenimą populiarinimo renginys“, skirtas I-IV klasių gimnazistams. Šio projekto vykdytojas yra Vilniaus kvalifikacijų ir profesinio mokymo plėtros centras.

     Lapkričio 16 dienos rytą mes, Vidiškių gimnazijos II – III klasių mokiniai, išvykome į Kauną. Aplankėme Aleksandro Stulginskio universitetą, kuriame vyko atvirų dienų dienos. Atvykus pirmiausia akį patraukė modernūs ir erdvūs universiteto pastatai, jauki aplinka, kuri sudarė gerą pirmą įspūdį. Įžanginiame renginyje universitetas buvo pristatytas kaip išskirtinis Lietuvoje, nes vienintelis apima tik vieną (bet labai plačią) mokslo sritį, susidedančią iš žemės ūkio, ekologijos, verslo ir daug kitų.

      Smalsi, drąsi ir kūrybinga Z karta meta iššūkį suaugusiems. Priimkite jį, atlikite testą ir iš naujo pažinkite savo vaikus bei jų mokymosi įpročius. Tai trumpas, tačiau išsamus testas, sukurtas psichologės Astos Blandės kartu su leidykla „Šviesa“.

Atsakę į klausimus, gausite naudingų psichologės bei mokytojų patarimų, kaip mokymąsi padaryti dar įdomesnį. Testą rasite skyrelyje Pagalba mokiniui → Vaiko gerovės komisija arba paspaudę nuorodą https://zkartostestas.lt/

     Lapkričio 15d. vyko integruota biologijos ir fizikos pamoka I gimnazijos klasėje, kurią vedė biologijos mokytoja ekspertė Ona Motiejonienė ir fizikos mokytoja metodininkė Joana Garnevičienė, o stebėjo Ignalinos rajono gamtos mokslų metodinio būrelio ir Vidiškių gimnazijos mokytojai.