Aktualijos

Lapkričio 20-26 d. paskelbta Vaiko teisių apsaugos savaitė.

     Siekiant paminėti Vaiko teisių konvencijos priėmimo metines ir atkreipti visuomenės dėmesį į vaikų globos, gynimo ir saugojimo nuo neigiamos įtakos svarbą, taip pat skatinant vaikus susipažinti su savo teisėmis, pareigomis, domėtis mokslo ir meno pasiekimais, 2017 m. lapkričio 20-26 d. gimnazijoje paskelbta Vaiko teisių apsaugos savaitė. Ši savaitė jau skelbiama 19-tą kartą.

     Ta proga 1-4 klasių mokiniai susipažino ir prisiminė vaikų teises ir pareigas, o pailgintos dienos grupės mokiniai buvo pakviesti į zylės Mikės dirbtuvėles. Mokiniai užsiėmimų metu gamino įvairius darbelius, antistresinių pratimų pagalba mokėsi atsipalaiduoti, valdyti pyktį, išreikšti emocijas ir atpažinti jas.

     Lapkričio 22 d. socialinė pedagogė dalyvavo ir pasidalino gerąja patirtimi Ignalinos rajono savivaldybės administracijos Vaiko teisių apsaugos skyriaus organizuojamame seminare vaikų socialinėms problemoms aptarti. 

Informaciją rengė Jurgita Rėkašienė, socialinė pedagogė metodininkė.
Ankstesni įrašai


     Šį pirmadienį gimnazinių klasių anglų kalbos pamokos buvo netradicinės, nes jas vedė ne anglų kalbos mokytojos, o savanorė iš Bulgarijos.

     Lapkričio 17 d.  savivaldybėje padėkota rajono mokykloms bei šių mokyklų kūno kultūros mokytojams už aukštus ugdytinių sportinius pasiekimus Lietuvos mokyklų žaidynėse, kuriose Ignalinos rajono bendrojo ugdymo mokyklos  iškovojo III vietą.

     Lapkričio 17 dieną gimnazijoje vyko „Profesinio mokymo ir mokymosi visą gyvenimą populiarinimo renginys“, skirtas I-IV klasių gimnazistams. Šio projekto vykdytojas yra Vilniaus kvalifikacijų ir profesinio mokymo plėtros centras.

     Lapkričio 16 dienos rytą mes, Vidiškių gimnazijos II – III klasių mokiniai, išvykome į Kauną. Aplankėme Aleksandro Stulginskio universitetą, kuriame vyko atvirų dienų dienos. Atvykus pirmiausia akį patraukė modernūs ir erdvūs universiteto pastatai, jauki aplinka, kuri sudarė gerą pirmą įspūdį. Įžanginiame renginyje universitetas buvo pristatytas kaip išskirtinis Lietuvoje, nes vienintelis apima tik vieną (bet labai plačią) mokslo sritį, susidedančią iš žemės ūkio, ekologijos, verslo ir daug kitų.

      Smalsi, drąsi ir kūrybinga Z karta meta iššūkį suaugusiems. Priimkite jį, atlikite testą ir iš naujo pažinkite savo vaikus bei jų mokymosi įpročius. Tai trumpas, tačiau išsamus testas, sukurtas psichologės Astos Blandės kartu su leidykla „Šviesa“.

Atsakę į klausimus, gausite naudingų psichologės bei mokytojų patarimų, kaip mokymąsi padaryti dar įdomesnį. Testą rasite skyrelyje Pagalba mokiniui → Vaiko gerovės komisija arba paspaudę nuorodą https://zkartostestas.lt/