Maloni dovana antrokams

Svarbus mokyklos uždavinys – visapusiškas vaiko ugdymas. Smagu, kad to siekti padeda ir mūsų mokinių šeimų nariai. Džiaugiamės ir tariame AČIŪ antros klasės mokinio Astoro Dovliaš močiutei Emilijai Badmajevai, visiems antrokams padovanojusiai spalvingus patiesalus, naudojamus dailės ir technologijų pamokose suolams uždengti. Juk tvarkingumas, aplinkos estetiškumas svarbus visiems.

Diana Kindurienė, pradinių klasių mokytoja metodininkė

Lapkričio 23 dieną Ignalinos sporto ir pramogų centro sporto salėje vyko rajono bendrojo ugdymo mokyklų berniukų futbolo (5x5) varžybos, kuriose mūsų gimnazijos futbolininkai susitiko su Didžiasalio „Ryto“ gimnazijos bei Č. Kudabos progimnazijos pirma ir antra komandomis.

Lapkričio 21 dieną Vidiškių gimnazijos bendruomenė rinko Darbo tarybą. Suskaičiavus rinkimų balsus, į Ignalinos r. Vidiškių gimnazijos Darbo tarybą išrinkti: kūno kultūros mokytojas metodininkas Gintaras Gruodis, biologijos mokytoja ekspertė Ona Motiejonienė ir valgyklos vyr. virėja Jūratė Gulbinskienė.

Lionė Gruodienė, muzikos vyresnioji mokytoja, Darbo tarybos rinkimų komisijos pirmininkė

Vidiškių gimnazijos kolektyvas nuoširdžiai dėkoja buvusiam gimnazijos mokiniui, įmonės Tiketa vadovui Andriui Žiauberiui už suteiktą galimybę apsilankyti grupės „Rondo“ koncerte ir pamatyti nuostabų šou !

Siekiant paminėti Vaiko teisių konvencijos priėmimo metines ir atkreipti visuomenės dėmesį į vaikų globos, gynimo ir saugojimo nuo neigiamos įtakos svarbą, taip pat skatinant vaikus susipažinti su savo teisėmis, pareigomis, domėtis mokslo ir meno pasiekimais, 2017 m. lapkričio 20-26 d. gimnazijoje paskelbta Vaiko teisių apsaugos savaitė.

Šį pirmadienį gimnazinių klasių anglų kalbos pamokos buvo netradicinės, nes jas vedė ne anglų kalbos mokytojos, o savanorė iš Bulgarijos.