Aktualijos

Mokinių tarybos veiklos

     Lapkričio 16 dieną gimnazijoje buvo minima tolerancijos diena. Mokinių taryba kartu su visos gimnazijos mokiniais skatino atkreipti visuomenės dėmesį į skirtingų nuomonių, skirtingų tautybių žmonių, sergančių ir turinčių problemų, toleranciją. Šių metų tolerancijos dienos simbolis – rankos. Šios idėjos esmė – žmogaus rankomis Pasaulyje daromi geri ir blogi darbai. Nes rankos kuria, bet rankos gali ir sugriauti.

     Savaitės pradžioje buvo paskelbtas konkursas Tolerancijos dienai paminėti – kiekvienai klasei reikėjo atsiųsti nuotrauką, vaizduojančią, kaip klasė supranta toleranciją. Nuotraukų autoriai pasirodė esą tikrai originalūs, o jų originalumą socialiniame tinklapyje galėjo vertinti žmonės balsuodami ir išrinkdami nugalėtoją. Tik po atkaklios kovos nemaža balsų persvara nugalėtojais tapo II gimnazijos klasės mokiniai. Sveikiname!

     Lapkričio 23 dieną gimnazijos aktų salėje buvo minima Lietuvos kariuomenės diena, kurios metu mokiniai, gimnazijos administracija, mokytojai turėjo galimybę pagilinti turimas žinias apie Lietuvos kariuomenę, pristatyti savo skanduotes ir laimėti vertingų prizų.

Irmantas Nalivaika, Mokinių tarybos kuratorius
Ankstesni įrašai


     Svarbus mokyklos uždavinys – visapusiškas vaiko ugdymas. Smagu, kad to siekti padeda ir mūsų mokinių šeimų nariai.

     Lapkričio 23 dieną Ignalinos sporto ir pramogų centro sporto salėje vyko rajono bendrojo ugdymo mokyklų berniukų futbolo (5x5) varžybos, kuriose mūsų gimnazijos futbolininkai susitiko su Didžiasalio „Ryto“ gimnazijos bei Č. Kudabos progimnazijos pirma ir antra komandomis.

     Lapkričio 21 dieną Vidiškių gimnazijos bendruomenė rinko Darbo tarybą. Suskaičiavus rinkimų balsus, į Ignalinos r. Vidiškių gimnazijos Darbo tarybą išrinkti: kūno kultūros mokytojas metodininkas Gintaras Gruodis, biologijos mokytoja ekspertė Ona Motiejonienė ir valgyklos vyr. virėja Jūratė Gulbinskienė.

Lionė Gruodienė, muzikos vyresnioji mokytoja, Darbo tarybos rinkimų komisijos pirmininkė

     Vidiškių gimnazijos kolektyvas nuoširdžiai dėkoja buvusiam gimnazijos mokiniui, įmonės Tiketa vadovui Andriui Žiauberiui už suteiktą galimybę apsilankyti grupės „Rondo“ koncerte ir pamatyti nuostabų šou !

     Siekiant paminėti Vaiko teisių konvencijos priėmimo metines ir atkreipti visuomenės dėmesį į vaikų globos, gynimo ir saugojimo nuo neigiamos įtakos svarbą, taip pat skatinant vaikus susipažinti su savo teisėmis, pareigomis, domėtis mokslo ir meno pasiekimais, 2017 m. lapkričio 20-26 d. gimnazijoje paskelbta Vaiko teisių apsaugos savaitė.