Aktualijos

Lietuvos 100-mečio proga Gyvybės medžiais pasipuošė gimnazijos langai

     Daugelio šalių etninės dailės kūriniuose galima pamatyti Pasaulio ir Gyvybės medžius. Lietuvoje Gyvybės medžiu tradiciškai buvo puošiami baldai, kraičio skrynios, langinės, prieverpstės, prijuostės, skarelės. Minint Lietuvos valstybės atkūrimo 100-metį Gyvybės medžiais pasipuošė ir gimnazijos langai, kuriuose kiekvienos klasės mokiniai sudėjo tai, kas jiems svarbu, brangu, tai ko linkima Lietuvai. Tad vaikų kūriniuose galima rasti daugybę įvairiausių žiedų, namelių, saulių ir paukščių.

     Už nuostabius karpinius noriu padėkoti visiems mokyklos mokiniams ir jų klasės auklėtojams, kurie negailėdami laiko ieškojo idėjų, domėjosi simbolių reikšmėmis, kruopščiai pjaustė ir karpė didžiulius kūrinius.

Audronė Krikščionaitienė, dailės mokytoja metodininkė
Ankstesni įrašai


     Viena iš gamtosauginio komiteto veiklų – sveika gyvensena. Vasaris – sveikatingumo mėnuo, todėl vasario 14 dieną Vidiškių gimnazijos penktos ir pirmos gimnazijos klasių mokiniai buvo kviečiami aktyviai pajudėti gryname ore – vyko netradicinės kūno kultūros pamokos „Šiaurietiškų lazdų nauda ugdant įvairaus amžiaus mokinių fizinį pajėgumą“.

     Nepaisant karantino, mūsų gimnazijos III ir IV klasių mokiniai kartu su soc. pedagoge J. Rekašiene išsiruošė į tarptautinę mokymosi, žinių ir karjeros planavimo parodą “Studijos 2018”.

     Atnaujinamas laikinai dėl gripo sustabdytas ugdymo procesas. Pamokos prasideda pirmadienį, vasario 12 dieną!

Jūratė Sveikauskienė, direktorė

     Atsižvelgdama į Ignalinos rajono savivaldybės administracijos direktoriaus sprendimą, kuriuo nuo 2018 m. vasario 6 d. rajone skelbiama gripo epidemija, ir į tai, kad gimnazijoje sergamumas ūminėmis viršutinių kvėpavimo takų infekcijomis ir gripu siekia 41,9%, skelbiu veiklos nutraukimą 2018 m. vasario 6-9 dienomis. Šiomis dienomis ribojamas lankymasis gimnazijoje.

Jūratė Sveikauskienė, direktorė