Aktualijos

Gimnazijos direktorės sveikinimas Šv. Velykų proga
Ankstesni įrašai


     Šiandien trečioji nuotolinio mokymosi diena. Pandemija sujaukė mums įprastą gyvenimo būdą, o kartu ir mokymąsi. Mūsų gimnazija mokymąsi vykdo per TAMO elektroninį dienyną, Facebook Messenger programą. Socialiniuose tinkluose ir bendraudami su mokytojais išgirstame nusiskundimų, kad mokymo krūvis perkeliamas ant tėvų pečių.

     Nuotolinio mokymo organizavimo tvarkos aprašą galima rasti skyrelyje dokumentai arba paspaudus ant šios nuorodos. Tvarkos aprašas

    Gimnazijos nuotolinio mokymosi techninės pagalbos IKT koordinatorius –  matematikos vyresnysis mokytojas Dainius Vaitkevičius. Atsiradus informacinių technologijų techninių klausimų, galima kreiptis nurodytais kontaktais:

El. paštas: dainius.vaitkevicius@vidiskiugimnazija.lt, daynius@gmail.com

Mob. tel. 8 622 28862

     Ignalinos r. Vidiškių gimnazija, reaguodama į koronaviruso pandemiją, nuo 2020 m. kovo 16 dienos suinteresuotus asmenis aptarnaus tik nuotoliniu būdu darbo dienomis nuo 8.00 iki 17.00 valandos (penktadienį iki 15.45 val.):

     Vadovaudamasi Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministro 2020 m. kovo 12 d. įsakymu „Dėl švietimo, mokslo ir sporto ministro 2019 m. balandžio 15 d. įsakymo Nr. V-417 „Dėl 2019–2020 ir 2020–2021 mokslo metų pagrindinio ir vidurinio ugdymo programų bendrųjų ugdymo planų patvirtinimo“ pakeitimo“, kovo 13-27 dienomis skelbiu mokinių pavasario atostogas.

Jūratė Sveikauskienė, direktorė