Aktualijos

Lietuvių kalbos konferencija

     Kovo 2 dieną mes, II klasės mokiniai, su lietuvių kalbos mokytoja Zita Čičeliene vykome į Visagino „Verdenės“ gimnaziją į konferenciją „Aš gyvas kalboje“, skirtą Gimtosios kalbos dienai paminėti. Ten buvo skaitomi pranešimai apie lietuvių rašytojus ir jų kūrinius. Visi pranešimai buvo išsamūs, įdomūs. Sužinojome apie lietuvių rašytojų gyvenimą, jų kūrinius ir ką jie norėjo tais kūrinais pasakyti. Vidiškių gimnazijos mokinės taip pat skaitė pranešimus. Sabina Slabadaitė tema „Kokią įtaką man ir mano gyvenimui daro knygų skaitymas“ ir Rugilė Laučiškytė tema „Kodėl man svarbi gimtoji kalba ir kodėl turime ją puoselėti“. Jos kalbėjo apie save, kiek joms svarbi lietuvių kalba ir ką joms reiškia knyga. Nesigailime, kad važiavome į konferenciją, grįžome kai ką pamatę ir sužinoję daug vertingos informacijos.

Brigita Bimbaitė, II klasės mokinė
Ankstesni įrašai


     Daugelio šalių etninės dailės kūriniuose galima pamatyti Pasaulio ir Gyvybės medžius. Lietuvoje Gyvybės medžiu tradiciškai buvo puošiami baldai, kraičio skrynios, langinės, prieverpstės, prijuostės, skarelės. Minint Lietuvos valstybės atkūrimo 100-metį Gyvybės medžiais pasipuošė ir gimnazijos langai, kuriuose kiekvienos klasės mokiniai sudėjo tai, kas jiems svarbu, brangu, tai ko linkima Lietuvai.

     Viena iš gamtosauginio komiteto veiklų – sveika gyvensena. Vasaris – sveikatingumo mėnuo, todėl vasario 14 dieną Vidiškių gimnazijos penktos ir pirmos gimnazijos klasių mokiniai buvo kviečiami aktyviai pajudėti gryname ore – vyko netradicinės kūno kultūros pamokos „Šiaurietiškų lazdų nauda ugdant įvairaus amžiaus mokinių fizinį pajėgumą“.

     Nepaisant karantino, mūsų gimnazijos III ir IV klasių mokiniai kartu su soc. pedagoge J. Rekašiene išsiruošė į tarptautinę mokymosi, žinių ir karjeros planavimo parodą “Studijos 2018”.

     Atnaujinamas laikinai dėl gripo sustabdytas ugdymo procesas. Pamokos prasideda pirmadienį, vasario 12 dieną!

Jūratė Sveikauskienė, direktorė