Aktualijos

Ką veikia mokytojai, kai mokiniai atostogauja?

     Mokinių atostogos – puikus laikas mokytojams mokytis ir dalytis gerąja patirtimi.

     Balandžio 3 d. Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje vyko Ignalinos rajono pagalbos mokiniui, mokytojui ir mokyklai centro organizuota respublikinė praktinė konferencija „Mano sėkmės istorija“, kurioje ne tik rajono mokytojai, bet ir kolegos iš Vilkaviškio, Kupiškio rajonų, Visagino dalinosi savo darbo gerąja patirtimi. Konferencijoje pranešimą „Informacinių technologijų naudojimas mokantis anglų kalbos“ skaitė anglų kalbos vyresnioji mokytoja Ingrida Labuckienė.

     Balandžio 4, 5 d. mokytojai repetavo – šoko ir deklamavo – ruošėsi kultūros dienos minėjimui, vyksiančiam balandžio 13 d. Vidiškių dvare.

     Balandžio 5 d. gimnazijoje vyko Nacionalinės mokyklų vertinimo agentūros direktoriaus pavaduotojos, išorinio mokyklos vertinimo ekspertės Monikos Bilotienės seminaras „Kaip formuojamasis vertinimas skatina mokinių mokymosi savivaldumą“, kuriame dalyvavo 23 mokytojai.

     Balandžio 6 d. VšĮ „Jaunimo linija“  organizuotuose mokymuose apie savižudybių prevenciją pagal projektą „Kalbėk“ dalyvavo ir kompetencijas patobulino 19 pedagoginių ir pagalbinio personalo darbuotojų.

     Taigi, mokinių atostogos – intensyvus mokytojų mokymosi laikas.

Jūratė Sveikauskienė, direktorė
Ankstesni įrašai


     Prieš Velykų šventes mažieji pirmokai dalyvavo edukacinėje veikloje „Prakalbink molį“, kuri vyko Vidiškių bibliotekoje. Keramikos mokytoja Jolita Bužinskienė supažindino su moliu, jo ruošimo, pjaustymo, lipdymo būdais ir dekoravimo technika.

     Kovo 30 dieną mūsų gimnazijoje lankėsi mokytojos Vilhelmina Dragūnienė ir Edita Šiaudinytė iš Švenčionių profesinio rengimo centro, kuris yra jaukiame gamtos kampelyje netoli Švenčionių miesto, buvusio Cirkliškio dvaro pastatuose.

     Artėjant gražiausiai pavasario šventei – šv.Velykoms – gimnazijos ketvirtokai tęsia pasiruošimą.  Neseniai Ignalinos krašto muziejuje mokėsi rišti verbas, o kovo 28 dieną apsilankė Ignalinos kultūros ir sporto centro dailės studijoje, kurios vadovė  dailės mokytoja metodininkė Nijolė Trinkūnienė vedė edukacinę pamoką – mokymus „Tradiciniai kiaušinių dažymo būdai“.

     Gimnazijos mažiausieji, pirmokai ir antrokai, jau gyvena pavasarinių švenčių laukimu.

     Vasario 22 dieną gimnazijoje lankėsi Ignalinos rajono policijos komisariato pareigūnė Jurgita Zenkuvienė. Ji trečiokams ir ketvirtokams pravedė įdomią pamoką apie patyčias.