Aktualijos

Kalbiname molį

     Prieš Velykų šventes mažieji pirmokai dalyvavo edukacinėje veikloje „Prakalbink molį“, kuri vyko Vidiškių bibliotekoje. Keramikos mokytoja Jolita Bužinskienė supažindino su moliu, jo ruošimo, pjaustymo, lipdymo būdais ir dekoravimo technika. Mokiniai pirmą kartą minkė molį ir patys savo akimis įsitikino, kaip molio gabalai jų rankose virsta nuostabiais darbeliais.  Vaikai nusilipdė puodelį, ąsotėlį, vazą, paveikslėlį ir net molinį margutį. Buvo smagu savo rankelėmis pajusti natūralią žemės šilumą. Dabar pirmokai lauks, kol darbeliai išdegs krosnyje ir savo pirmaisiais molinukais pradžiugins tėvelius.

Ilona Pakalkienė, pradinių klasių mokytoja metodininkė
Ankstesni įrašai


     Kovo 30 dieną mūsų gimnazijoje lankėsi mokytojos Vilhelmina Dragūnienė ir Edita Šiaudinytė iš Švenčionių profesinio rengimo centro, kuris yra jaukiame gamtos kampelyje netoli Švenčionių miesto, buvusio Cirkliškio dvaro pastatuose.

     Artėjant gražiausiai pavasario šventei – šv.Velykoms – gimnazijos ketvirtokai tęsia pasiruošimą.  Neseniai Ignalinos krašto muziejuje mokėsi rišti verbas, o kovo 28 dieną apsilankė Ignalinos kultūros ir sporto centro dailės studijoje, kurios vadovė  dailės mokytoja metodininkė Nijolė Trinkūnienė vedė edukacinę pamoką – mokymus „Tradiciniai kiaušinių dažymo būdai“.

     Gimnazijos mažiausieji, pirmokai ir antrokai, jau gyvena pavasarinių švenčių laukimu.

     Vasario 22 dieną gimnazijoje lankėsi Ignalinos rajono policijos komisariato pareigūnė Jurgita Zenkuvienė. Ji trečiokams ir ketvirtokams pravedė įdomią pamoką apie patyčias.

     Kovo 19-23 d. gimnazijoje skelbiama veiksmo savaitė BE PATYČIŲ 2018. Savaitės tikslas-sutelkti visuomenės dėmesį į patyčių problemą, dalintis efektyviomis patyčių prevencijos patirtimis ir skatinti kiekvieną prisidėti, kad mūsų visuomenėje mažėtų patyčių ir dėl jų kenčiančių žmonių.