Aktualijos

Konkursas vaikams „Vaikų velykėlės 2018“

     Šv. Velykos – gražiausia pavasario šventė. Tai ne tik bundanti gamta, margučių dažymas, bet ir Velykų atostogos, kurios šiemet buvo trumpos ir pralėkė taip greit... Tačiau sugrįžę į mokyklą, vaikai dar gyveno švenčių įspūdžiais. Pirmas sekmadienis po Velykų – Vaikų velykėlės. Taip vadinasi ir „Naisių vasaros“ organizuojamas konkursas, kuriame mūsų mokyklos pradinukai dalyvauja jau kelintus metus iš eilės. Šiais metais Didįjį margutį gamino ir puošė 3, 4 klasių mokiniai. Darbo įdėjo tikrai daug, todėl ir rezultatu liko patenkinti. Margučio nuotrauką įkėlėme į Naisių vasaros konkursai vaikams sukurtą renginį socialiniame tinkle facebook „Vaikų velykėlės 2018“. O konkurso pagrindinis organizatorius įsipareigoja padovanoti vaikams, dalyvavusiems marginant Didijį margutį, po vaikišką knygelę.

Jūratė Šalkauskienė, pradinių klasių vyresnioji mokytoja
Ankstesni įrašai


     Sausio mėnesį gamtosauginis komitetas paskelbė ekologinį konkursą „Mano žalioji palangė“. Jame dalyvavo pradinės ir 5-7 klasės. Praėjus dviem mėnesiams, nutarėme apžiūrėti auginamus augalus ir negalėjome nesižavėti klasių išradingumu.

     Šeštadienį, balandžio 7 d., kai visi dar atostogavo, 17 mūsų gimnazijos 5-II klasių mokinių jau penktą kartą vyko švęsti Hanso Kristiano Anderseno gimtadienio.

     Mokinių atostogos – puikus laikas mokytojams mokytis ir dalytis gerąja patirtimi.

     Prieš Velykų šventes mažieji pirmokai dalyvavo edukacinėje veikloje „Prakalbink molį“, kuri vyko Vidiškių bibliotekoje. Keramikos mokytoja Jolita Bužinskienė supažindino su moliu, jo ruošimo, pjaustymo, lipdymo būdais ir dekoravimo technika.

     Kovo 30 dieną mūsų gimnazijoje lankėsi mokytojos Vilhelmina Dragūnienė ir Edita Šiaudinytė iš Švenčionių profesinio rengimo centro, kuris yra jaukiame gamtos kampelyje netoli Švenčionių miesto, buvusio Cirkliškio dvaro pastatuose.