Aktualijos

Pristatytos galimybės būti Lietuvos karininku

     „Kariūnas yra būsimas Lietuvos karininkas – lyderis, todėl jis priekyje – kaip ieties smaigalys... Patinka karyba, mėgsti iššūkius, gebi dirbti komandoje ir nenori studijų metu rūpintis socialiniais reikalais? Rimtai pasidomėk studijomis vienintelėje aukštojoje karinėje mokykloje! Garantuojame, kad šioje aukštojoje universitetinėje mokykloje studijos skirsis nuo daugelio kitų šalies aukštųjų mokyklų užsiėmimų“,– taip paskaitą pradėjo Vidiškių gimnazijoje besilankantys generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijos (toliau – LKA) atstovai.

     LKA trečio kurso kariūnas Silvestras Blaževičius gimnazistus supažindino su šalies nacionaliniu saugumu bei grėsmėmis šalies suverenitetui, pristatė galimas kibernetinių, informacinių karų pasekmės, apžvelgė socialines atskirtis. Pasitelkdamas vizualines priemones gimnazistams pristatė kariūno profesiją bei studijas Lietuvos karo akademijoje. Visų pirma, visos studijų programos finansuojamos valstybės. Savitumo studijoms suteikia kariniai mokslai Lietuvoje ir užsienyje. Studijų metu suteikiama gyvenamoji vieta, maitinimas, apranga ir kario ekipuotė, gerai besimokantys studentai gauna didesnę stipendiją, negu kiti prasčiau besimokantys kariūnai.

     Paskaita su kariūnais užtruko žymiai ilgiau nei buvo planuota. O ir jai pasibaigus mokiniai aktyviai klausinėjo, domėjosi apie studijų LKA ypatumus.

Daugiau informacijos: http://www.lka.lt/lt/stojantiems/stojantiesiems.html

Vitalija Medzevičienė, ugdymo karjerai mokytoja
Ankstesni įrašai


     Balandžio 16 – gegužės 4 d. gimnazijos 2, 4, 6, 8 klasių mokiniai dalyvaus Nacionalinio egzaminų centro organizuojamame veiksmo tyrime, taikant Nacionalinio mokinių pasiekimų patikrinimo įrankius (diagnostinius ir standartizuotus testus).

     Šv. Velykos – gražiausia pavasario šventė. Tai ne tik bundanti gamta, margučių dažymas, bet ir Velykų atostogos, kurios šiemet buvo trumpos ir pralėkė taip greit... Tačiau sugrįžę į mokyklą, vaikai dar gyveno švenčių įspūdžiais. Pirmas sekmadienis po Velykų – Vaikų velykėlės.

     Sausio mėnesį gamtosauginis komitetas paskelbė ekologinį konkursą „Mano žalioji palangė“. Jame dalyvavo pradinės ir 5-7 klasės. Praėjus dviem mėnesiams, nutarėme apžiūrėti auginamus augalus ir negalėjome nesižavėti klasių išradingumu.

     Šeštadienį, balandžio 7 d., kai visi dar atostogavo, 17 mūsų gimnazijos 5-II klasių mokinių jau penktą kartą vyko švęsti Hanso Kristiano Anderseno gimtadienio.

     Mokinių atostogos – puikus laikas mokytojams mokytis ir dalytis gerąja patirtimi.