Aktualijos

Ten, kur laimė švelniai leidžiasi mums ant peties...

     Šeštadienį, balandžio 7 d., kai visi dar atostogavo, 17 mūsų gimnazijos 5-II klasių mokinių jau penktą kartą vyko švęsti Hanso Kristiano Anderseno gimtadienio.

     Iš IBBY gavę dovanų bilietus į Moriso Meterlinko spektaklį „Žydroji paukštė“ su mokytojomis Zita Čičeliene ir Vitalija Medzevičiene vykome į šia proga rengiamą Tarptautinės vaikų knygos dienos minėjimą Nacionaliniame Kauno dramos teatre. Šio renginio metu pagerbti iškiliausi 2017 metų vaikų knygų kūrėjai. Ekspertų komisijos apdovanojimus už geriausias ir reikšmingiausias 2017 metų vaikų ir paauglių knygas šį kartą skyrė dešimčiai laureatų: Selemonui Paltanavičiui už geriausią negrožinę knygą „Gamtos metų ratas“, Justinui Žilinskui už geriausią knygą paaugliams „Kaukas Gugis ir kerų karas“, Kristinai Norvilaitei, iliustravusiai Gérardo Bessière knygą „Plunksna“, ir dar septyniems laureatams. Po apdovanojimų vyko spektaklis „Žydroji paukštė“. Pasaka apie tai, kaip vieną šaltą šv. Kalėdų vakarą du vaikai iškeliauja ieškoti Žydrosios paukštės – tolimo laimės simbolio. Spektaklio režisierius Vaidotas Martinaitis, dailininkė: Aleksandra Jacovskytė, o pagrindinius vaidmenis atliko Saulius Čiučelis (Tiltilis) ir Giedrė Žaliauskaitė (Mitilė).

     Siūlome visiems, kas nematėte spektaklio, paskaityti pjesę „Žydroji paukštė“, kad pažvelgtume į pasaulį atmerktomis akimis, atviromis širdimis ir būtinai pamatytumėme, kaip laimė švelniai leidžiasi mums ant peties.

Ernesta Paslauskaitė, I klasės mokinė
Ankstesni įrašai


     Mokinių atostogos – puikus laikas mokytojams mokytis ir dalytis gerąja patirtimi.

     Prieš Velykų šventes mažieji pirmokai dalyvavo edukacinėje veikloje „Prakalbink molį“, kuri vyko Vidiškių bibliotekoje. Keramikos mokytoja Jolita Bužinskienė supažindino su moliu, jo ruošimo, pjaustymo, lipdymo būdais ir dekoravimo technika.

     Kovo 30 dieną mūsų gimnazijoje lankėsi mokytojos Vilhelmina Dragūnienė ir Edita Šiaudinytė iš Švenčionių profesinio rengimo centro, kuris yra jaukiame gamtos kampelyje netoli Švenčionių miesto, buvusio Cirkliškio dvaro pastatuose.

     Artėjant gražiausiai pavasario šventei – šv.Velykoms – gimnazijos ketvirtokai tęsia pasiruošimą.  Neseniai Ignalinos krašto muziejuje mokėsi rišti verbas, o kovo 28 dieną apsilankė Ignalinos kultūros ir sporto centro dailės studijoje, kurios vadovė  dailės mokytoja metodininkė Nijolė Trinkūnienė vedė edukacinę pamoką – mokymus „Tradiciniai kiaušinių dažymo būdai“.

     Gimnazijos mažiausieji, pirmokai ir antrokai, jau gyvena pavasarinių švenčių laukimu.