Aktualijos

Viešnios iš Švenčionių profesinio rengimo centro

     Kovo 30 dieną mūsų gimnazijoje lankėsi mokytojos Vilhelmina Dragūnienė ir Edita Šiaudinytė iš Švenčionių profesinio rengimo centro, kuris yra jaukiame gamtos kampelyje netoli Švenčionių miesto, buvusio Cirkliškio dvaro pastatuose. Dabar tai respublikinės reikšmės architektūrinis paminklas. Viešnios mokiniams pristatė mokymo programas, kurios yra teikiamos centre: automobilių kėbulų remontininkas, automobilių mechanikas, apdailininkas (statybininkas), socialinio darbuotojo padėjėjas, smulkiojo verslo paslaugų teikėjas, smulkiojo verslo organizatorius, virėjas, pardavėjas, pardavėjas-barmenas, prekybos įmonių vadybininko padėjėjas, kaimo turizmo organizatorius, miško darbininkas, žemės ūkio gamybos verslo darbuotojas. Centre vyksta ir suaugusiųjų mokymas. Mokomi ūkininkai, traktorininkai, siuvėjos, virėjos, motopjūklininkai, vairuotojai. Mokiniams yra sudarytos sąlygos ugdyti savo gabumus dalyvaujant olimpiadose, konkursuose.

Vitalija Medzevičienė, ugdymo karjerai  mokytoja
Ankstesni įrašai


     Artėjant gražiausiai pavasario šventei – šv.Velykoms – gimnazijos ketvirtokai tęsia pasiruošimą.  Neseniai Ignalinos krašto muziejuje mokėsi rišti verbas, o kovo 28 dieną apsilankė Ignalinos kultūros ir sporto centro dailės studijoje, kurios vadovė  dailės mokytoja metodininkė Nijolė Trinkūnienė vedė edukacinę pamoką – mokymus „Tradiciniai kiaušinių dažymo būdai“.

     Gimnazijos mažiausieji, pirmokai ir antrokai, jau gyvena pavasarinių švenčių laukimu.

     Vasario 22 dieną gimnazijoje lankėsi Ignalinos rajono policijos komisariato pareigūnė Jurgita Zenkuvienė. Ji trečiokams ir ketvirtokams pravedė įdomią pamoką apie patyčias.

     Kovo 19-23 d. gimnazijoje skelbiama veiksmo savaitė BE PATYČIŲ 2018. Savaitės tikslas-sutelkti visuomenės dėmesį į patyčių problemą, dalintis efektyviomis patyčių prevencijos patirtimis ir skatinti kiekvieną prisidėti, kad mūsų visuomenėje mažėtų patyčių ir dėl jų kenčiančių žmonių.

     Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuota nacionalinė socialinio saugumo kampanija „Už saugią Lietuvą“, bendradarbiaudama su „Vaikų linija“ ir atsakingu verslu, pristato mokiniams skirtą virtualų testą, kuris padės atpažinti netinkamą elgesį ir pasitikrinti, ar teisingai reaguojama į patiriamas ar stebimas patyčias.