Aktualijos

Pasaulis pasikeičia tada, kai pasikeiti pats!

     Lietuvos sveikuolių sąjungos Prezidentas Simonas Dailidė gegužės 14 dieną, turo po Lietuvos mokyklas metu, lankėsi ir mūsų gimnazijoje.

     Kažkada buvęs padauža, dėl blogo elgesio, vengimo mokytis ir svaigalų vartojimo išmestas iš kelių mokyklų, dabar yra blaivaus gyvenimo šalininkas, blaivių pramogų organizatorius, ekstremalių ledinės eketės varžybų iniciatorius, savo pavyzdžiu įkvepiantis gyventi kitaip bei nepasiduoti aplinkos poveikiui. Apie tai Simonas kalbėjo susitikime su mokiniais ir mokytojais, skatino rinktis linksmą, tikrumo ir atsidavimo idėjai kupiną sveiką gyvenimą, kvietė aktyviai savanoriauti, ragino išmokti pasitikėti savimi ir tapti nepriklausoma asmenybe.

     Simono sėkmės istorija kalba apie tai, kaip keičiasi pasaulis visiškai atsisakius svaigalų.

Jūratė Sveikauskienė, direktorė
Ankstesni įrašai


     Šeštos klasės mokiniai gimnazijos bibliotekoje prisiminė spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną, kuri minima kasmet gegužės 7 dieną.

     Gegužės 4 dieną I-III klasių mokiniai nekantriai laukė susitikimo su Aleksandro Stulginskio universiteto atstovais. Į gimnaziją atvyko studentė Arvaidė Venckutė, bei šio universiteto mikrobiologijos dėstytojas Aurimas Krasauskas.

     Balandžio 27 dieną pradinukai ketvirtokai Vidiškių bibliotekoje dalyvavo renginyje „Svaigiausi nuotykiai – su poezija vaikams“. Tai susitikimas su garsiu dailininku, geriausiu Lietuvoje vaikiškų knygų iliustratoriumi, vidiškiečiu Rimantu Rolia.

     Balandžio 27 dieną mūsų gimnazijoje lankėsi Danas Mačiulis iš Karo prievolės komplektavimo tarnybos Molėtų poskyrio. 5-III klasių mokiniams papasakojo apie Lietuvos kariuomenės struktūrą, uniformą, vadus, kariuomenės laipsnius.

     Balandžio 27 dieną gimnazijoje vyko paskaita-diskusija tema „Žmogaus gyvybės vystymasis. Neplanuotas nėštumas, jo išeitys ir pasekmės“ vyresniųjų klasių mokiniams.